Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

auto jest git po za skrzydelkami i jakims dyfozurem, mi sie widzi ori, lotka tez moze byc, sam mialem ale szybko mi sie nie spodobala:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny dowód na to jak myśli większośc forum, wpadło coś nie ori i już jest beee:facepalm:

Dyfuzor przeczepic z rsa tak jak czesto o tym pisalismy, lotke z m3 to wszystko, ale cudowanie z jakimis trojkatami ktore nie pelnia zadnej funkcji w tej bryle auta, estetycznie nawiazuja zupelnie do niczego, to jak brewki na reflektorach. Rozumiem cos nowego ale to do budy b5 nie pasuje, lepiej jak by zainwestowal w taka dokladke jak na zdjeciu ktore wyzej wrzucilem, nie wiele tansza zapewne

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja yebie jak to czytam to aż mi Was szkoda....co wy się kuźwa czepiacie chłopaka? Nie Wy będziecie tym autem jeździć...nikt nie każe Wam kopiować projektu i zakładać "skrzydełek":grin: patrzcie na swoje auta i się cieszcie że nikt Wam nie jedzie po gaciach że macie ujowo wyrezane. Każdy robi samochód pod siebie i ile ludzi tyle opini, wiadomo że można wyrazić swoje sugestie ale żeby od razu mieszać z błotem:whistling: żallllll...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canardsy pasuja jak do świnki siodło. Autko pozatym bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canardsy pasuja jak do świnki siodło. Autko pozatym bajka.
Nie pyskuj:decayed: nie no spoko każdy ma prawo się wypowiedzieć że komuś coś się nie podoba ale tu już kuźwa jakaś nagonka się robi:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canardsy pasuja jak do świnki siodło. Autko pozatym bajka.
Nie pyskuj:decayed: nie no spoko każdy ma prawo się wypowiedzieć że komuś coś się nie podoba ale tu już kuźwa jakaś nagonka się robi:grin:

wiesz Wladi , wystawiajac auto do oceny nie mozna liczyc sie z tym , ze kazdy bedzie słodził. Jak sie komus nie podoba to chyba moze to napisać ??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nagonka, tylko watek ma tylu obserwujących ze teraz właśnie maja prawo do tych wypowiedzi i mowia co o tym mysla, ot tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam posprzątać?

Tak , zostaw tylko pozytywne komenty :grin::grin::grin:

Akurat Grac z tych negatywnych komentów to sobie tyle robi ze.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam posprzątać?
Najpierw posprzątaj to co Ty napisałeś:decayed: Gracjan rób swoje "skrzydełka" napewno dają 10 PS więcej a dyfuzor będzie malina:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2430647028_9bc7713cb9_o.jpg

2429833673_bda2043751_o.jpg

zamiast tego czegos, dokałdke zmienił by na coś jak z wyzej obrazka, zaślepka na rejka i heja do przodu

---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

mam posprzątać?
Najpierw posprzątaj to co Ty napisałeś:decayed: Gracjan rób swoje "skrzydełka" napewno dają 10 PS więcej a dyfuzor będzie malina:wink:

ja argumentuje, a nie komentuje nie podoba mi sie:wink:

gracek albo cos takiego, jak juz szukasz na siłe

023.jpg

dokładka od zderzaka lifotwego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ogólnie autko petarda a że wpadło parę detali które są mniej lub więcej przebojowe to już zostawmy to Gracjanowi, te zdjęcia co Kowi wkleiłeś owszem kox ale tak jak przecież większość mówi trzeba uszanować kogoś gust i inwencję twórczą...pewnie że krytyka jest wskazana bo inaczej wszyscy chodzili by jak paniska no ale w pewnych kwestiach wystarczy powiedzieć "no nie za bardzo mi się podoba" a nie "zyebałeś na maxa":grin:

mi się autko zayebiście podoba a jak projekt będzie wyglądał na końcu to się okaże:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze oraz opinie i te pozytywne i negatywne... :wink: Na tą chwilę wygląda to tak że canardsy zrobiły wylot, zderzak jest u " plastikowego majstra", miejsce na tablice jest robione na gładko, wszystkie dziury, dziurki i inne historie związane ze zderzakiem są naprawiane, kolejny etap to malowanie, canardsy już nie wrócą :wink:

Myślę nad dokładką z Cupry czy malować w black piano czy zostawić tak jak jest? Do kompletu też wypadało by kratki zderzaka i ramkę z grilla pomalować też w black piano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze oraz opinie i te pozytywne i negatywne... :wink: Na tą chwilę wygląda to tak że canardsy zrobiły wylot, zderzak jest u " plastikowego majstra", miejsce na tablice jest robione na gładko, wszystkie dziury, dziurki i inne historie związane ze zderzakiem są naprawiane, kolejny etap to malowanie, canardsy już nie wrócą :wink:

Myślę nad dokładką z Cupry czy malować w black piano czy zostawić tak jak jest? Do kompletu też wypadało by kratki zderzaka i ramkę z grilla pomalować też w black piano...

:kox: noo

Rejestracje gdzie będziesz montował?

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

8791577598_cc5c4fbdf8_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że myślałem że te canardsy będą lepiej wyglądały no ale co zrobić, człowiek uczy się na błędach :wink:

Co do rejestracji to się jeszcze and tym nie zastanawiałem szczerze mówiąc bo wczoraj popołudniu się zdecydowałem na to wszystko a dzisiaj rano już zderzak do plastikarza zawiozłem :grin: Pewnie wyjdzie jakiś pomysł już w trakcie składania, najlepiej to bym w ogóle tej blachy nie montował:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za środkową kratka wgrzej sobie blaszki z gwintem badź naspawaną srubą(część pozioma zderzaka wewnatrz), rejka na kątowniki, demontujesz kratke przykrecasz rejke i nie dotyka zderzaka, kiedy trzeba demontujesz 5min roboty:wink:

DSC09697_zps0f1824b5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...