Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaki FMIC pod 2.7BiT + zderzak S-line?


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Robil nawet testy - jezdzi ze zderzakiem i bez zderzaka - logowal temperature w dolocie... i bez zmian

Proszę mi w takim razie wytłumaczyć po co w doładowanych samochodach do driftu zdejmują zderzaki, dla wyglądu? Nie wydaje mi się... Jakiś błąd musiał się wkraść podczas wspomnianych wyżej testów. Co nie zmienia faktu, że większość głosów mimo wszystko jest za FMIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer zapytaj się AW69 czy oba testy robił w tej samej temp. otoczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze troche zaokraglilem jego wypowiedz... ale na pewno padlo stwierdzenie, ze te roznice w temp. byly niewielkie.

Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz retrikala, ktory ostatnio upchnal cooler z re5pectu w B6 S-line.

Co prawda mniejszy, ale... tylko delikatnie podcial belke, ja jestem gotow nawet ja wywalic. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatnie podcial belke, ja jestem gotow nawet ja wywalic.

po co wywalać-w razie stłuczki(odpukać :wink4:)-dobrzeby cos tam w ogóle miec,może wyspawać inną :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej pisalem - nie chcialbym jej usuwac, ale jesli nie bedzie wyjscia...

Czekam az Nosb zbada temat u mnie, pomierzy i postawi werdykt, czy cos tam sie upchnie, czy nie :gwizdanie: :wallbash:

W ostatecznosci mam do wziecia coolery RS4, tylko, ze kosztuja prawie 2x wiecej niz porzadny FMIC :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym robił fmic :gwizdanie: mimo że w s4 to trochę roboty to temat jednak znany i wiadomo jak to zrobić

dobrzeby cos tam w ogóle miec,może wyspawać inną

dobrze gada, wystarczy głupia stłuczka pod sklepem, która skończyła by się normalnie na wymianie zderzaka a TY będziesz bez belki i .... wiadomo :gwizdanie:

jak by mi się belka nie mieściła to chociaż wyspawał bym sobie jakąś rurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym robił fmic :gwizdanie: mimo że w s4 to trochę roboty to temat jednak znany i wiadomo jak to zrobić

dobrzeby cos tam w ogóle miec,może wyspawać inną

dobrze gada, wystarczy głupia stłuczka pod sklepem, która skończyła by się normalnie na wymianie zderzaka a TY będziesz bez belki i .... wiadomo :gwizdanie:

jak by mi się belka nie mieściła to chociaż wyspawał bym sobie jakąś rurę

z dodatkowymi wzmocnieniami, rurami itp byłbym ostrożny...

Flayer, ja nie wiem nad czym się zastanawiasz. Zamawiaj z Forge odpowiedniego icka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokaz mi w ofercie Forge cooler do 2.7BiT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, sorry... wypadło mi z głowy, że to twin ma być. :)

No, ale to zadzwoń sobie do nich. I tak większość jak nie wszystkie icki na zamówienie robią więc nie widzę problemu zrobić np serię E na dwa T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dodatkowymi wzmocnieniami, rurami itp byłbym ostrożny...

czemu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Poziek wklejał linka do zamiennika belki pod FMIC, był odpowiednio wyprofilowany z mocowaniami o przekroju rurowym, takie cos by zdało egzamin :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dodatkowymi wzmocnieniami, rurami itp byłbym ostrożny...

czemu :mysli:

To tak jak jest z niehomologowanymi orurowaniami do terenówek. Jak ktoś się tego dopatrzy przy jakieś stłuczce etc to może narobić problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są belki tuningowe, takie pospawane z grubościennej rury. Do tej rury montuje się też IC, tak że dwa w jednym. Zawsze przy jakiejś drobnej stłuczce to taka rura uratuje może chłodnice i silnik. Nie mówię o dzwonie, bo to inna sprawa. Bakuś ci takie coś pospawa, w sumie to nie wiem czemu tego jeszcze nie robi :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał-dzisiaj wrzuciłem do siebie drugiego IC i tu masz porównanie temperatur w dolocie-może da to jakis pogląd na DSMIC :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=94372.msg1740202#msg1740202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...