Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eeeee jakie scalaki ?? jedź do pożądnego tunera na chipa, będziesz mega zadowolony, osiągi wzrosną, a spalanie można przy umiejętnej jeździe obniżyć

pzdr

Opublikowano

chociaż ostatnio kolega proponował 2 scalaki które się zamienia w sterowniku silnika i ponoć 180KM z miejsca jest.

zmień kolege lub go uświadom :bicz:

właśnie po takich scalakach później ludzie piszą że im się auto wysr.ło i złą opinie dobrym wiruskom robią

Opublikowano
  • Autor

no tak wlasnie wyslalem.

Moje poprzednie mondeo TDDI 115 było u Tunera w Katowicach za 900zł. zrobili 136KM i moment wzrósł ogromnie ale nie pamiętam już ile a przy tym auto paliło na trasie o litr mniej.

Opublikowano

A co wy pierdo%^cie za przeproszeniem. Skoro est seryjne 1,8T dokladnie takie samo jak ogromna ilosc na takich samych turbinach , ecu , wtryskiwaczach itp to na zdrowy rozum mozna smialo wgrywac sprawdzone gotowe programy napisane do takiego samego autka bo sa IDENTYCZNE . Takie biadolenie ze kaze auto jest inne ma napychac kieszenie piszacym programy ( notabene pewnie i tak pojedziesz i wgrac ci do seryjnego silnika gotowy plik a nie bedzie modyfikowal za kazdym razem ori wsad z ecu ). Ale wasza wola :) Jezdzi kilka aut na "Gotowcach" i maja sie dobrze.

Opublikowano
  • Autor

300zł. chce za takie 2 kostki.

Opublikowano

Karol wgrywac co popadnie od kogo popadnie to nie bardzo :) Mozna wgrac cos gotowego jak sie ma w miare pewne (np od koogo kto ma identyczne auto i robil soft normalnie w firmie ) + od razu po zabiegu sprawdzi pod katem doladowania, zapolonu itp.

Chociaz jest na forum jeden minimum przypadek ktory znam : chip z allego = elegancki przyrost mocy + bezawaryjnosc ( bo przez chyba 40 tys sie nic nie dzialo z silnikiem ) chlopak o nicku Platinumm czy jakos tak wgrywal gotowca z allegro :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_program_dla_18t_po_hamowni-t6032.0.html

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe Światło w sprawie się pojawiło. Troszkę nowości się pojawiło, na pierwszej stronie :evil:

Opublikowano

Ale rzech :) Ale chociaz jezdzi a nie stoi w zaspie jak moje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ładnie powiedziane :):kox::polew:

Opublikowano

Bajer :good: kolorek taki jak moj :tongue4: tylko, ze ja już mam 202kuca :naughty:

Opublikowano

Ale nawet nie wiesz jaki masz silnik Paulinko :P hihi ;)

Opublikowano

wiem, aż tak źle ze mną nie jest hehe :>[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 16:19_________________________________________________Już zmieniłam, teraz Koledze odpowiada? :>

Opublikowano

no baa :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nowe kółko przybyło...

Jeszcze potrzeba skompletować resztę gratów i zakładamy.

1346381115.jpg

Opublikowano

ale ładne okrągłe :good: fajna fura- trzeby na spot kiedyś wpaść :> tylko jak będę oczywiście

Opublikowano

Jeszcze potrzeba skompletować resztę gratów i zakładamy.

czemu nie 3-ramiena ?

Opublikowano

oszczędności :polew:

Jeszcze potrzeba skompletować resztę gratów i zakładamy.

czemu nie 3-ramiena ?

Jeszcze potrzeba skompletować resztę gratów i zakładamy.

czemu nie 3-ramiena ?

Opublikowano
  • Autor

bo ta była za bagatela 80 zł.

Opublikowano

Za taką kasę nawet bym się nie zastanawiał :), dobry wybór :good:.

Opublikowano

Ja co najwyzej bym kupil na handel :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.