Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ten osobnik jest klubowiczem, jest rok i nie ma A4.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=557

A.[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 14:38 _________________________________________________

a moze MargotV8 :mysli:

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahhahahahah brawo.Zaraz chyba zrobie konkurs , a pytanie będzie brzmiało co on robi , że pożera tyle transferu skoro siedzi na necie tylko przez 5 dni po 8 godzin :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahhahahahah brawo.Zaraz chyba zrobie konkurs , a pytanie będzie brzmiało co on robi , że pożera tyle transferu skoro siedzi na necie tylko przez 5 dni po 8 godzin :polew:

to chyba przez ten silnik :polew:za duza pojemnosc jak na forum A4 ;)

Hugo w nagrodę dla wszystkich podaj chociaż TOP10 pożeraczy

ciekawie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo w nagrodę dla wszystkich podaj chociaż TOP10 pożeraczy ;)

Owszem - nie.

Brynia w pierwszym etapie się wywinąłem, w drugim może nie być już tak wesoło :polew:

Zgadujmy z jakiego powodu ten taki transfer :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo w nagrodę dla wszystkich podaj chociaż TOP10 pożeraczy ;)

Postaram się siąść i zrobić taką liste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Margoth hyhyhyhyhy , on mi na takiego wygląda

Buhahahahaah Oniak się qwa obudził :polew: Aż się popłakałem.Konkurs już rozwiązany :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak przyczytałem wszystko to kurde były 3 nowe strony heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzina, on ma taki program zainstalowany w aucie że każda godzina przesiedziana na forum = 10l w jego potworze :D :D

Na jego miejscu to bym 24h/dobe siedział :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to jest zastanawiające... Dla mnie osobiście tragedii nie ma, zobacz za to ile uciechy ludzie mieli. Hm... Przyznam się, że ja też : w podsycaniu atmosfery ;)

Jak wrócę do domu to jeszcze raz pospradzam (ze dwa razy już to robiłem, bo nie mogłem uwierzyć).

Sam bot googl'e zżarł nam 2GB w lipcu, także Twoje to pikuś.

Zresztą, Hugo nie wiem czy sprawdzałeś drugi raz, ale nie wiem czy spedyt nie wszedł na prowadzenie, hahahah :)

Najgorsze jednak jest to, że systematycznie rośnie nam transfer. Jeszcze niedawno było 20GB,

potem 25GB - a już jest 30GB/mth

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 15:55 _________________________________________________a może i nie najgorsze, świadczy o tym, że forum żyje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfer mozna zmniejszyc - ale to wymaga troche nakladu pracy / finansowego.

Forum jest kiepsko zakodowane - na tabelkach. Mozna tez postarac sie o wylacznie css'owy layout - czyli bez grafiki, lzej. Mozecie sprawdzic ile ruchu nabijaja Wam obrazki tj. avatary, emoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz jakiegos trojana :> I robisz za proxy lub router :> Ale czemu akurat w relacji z naszym forum... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno pocieszajace jest to ze phpbb by przemo dawno by umarlo i dzialalo jak zolw (nie mylic z Turbo-Zolwiem) SMF jest ok, mam nadzieje, ze wszyscy sie juz przyzwyczaili. Na jesien (chyba wrzesien) ma wyjsc nowa wersja, wiec moze bedzie jeszcze doskonalsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest kiepsko zakodowane - na tabelkach. Mozna tez postarac sie o wylacznie css'owy layout - czyli bez grafiki, lzej. Mozecie sprawdzic ile ruchu nabijaja Wam obrazki tj. avatary, emoty?

to jedyne forum (SMF) które było XHTML compliant, takie jak Ty myślisz to nie ma.. No może jakieś niewielkie, które nie ma wielu funkcji. Było, bo już nie jest (podejrzewam moduły doinstalowane - nie każdy dba o to.... )

obrazki dużo nie zżerają... Najwiecej zeżarło logo :

logo_phpBB.gif

około 454656 kB

oraz

whip2.gif

jakieś 368538 kB

Także to daje pojęcie, że to nie problem.

Sprawdziłem, więcej od Morgotha jednak spedyt ściągnał... Ale tak jak pisałem, spedyt to już namiocik swój koło forum chyba ma :) Morgoth, może masz cache w przeglądarce wyłączone i o każdą pierdołę Twóje IE pyta serwer ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pościk... dopiero teraz miałem czas go przeczytać bo w ciągniku klimę i CD mam ale netu jeszcze nie ... :polew: gratki dla LIDERÓW !! :oklaski: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...