Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak usunąć naklejki z nadwozia.


gigiindahouse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nastepujacy problem, gostek od ktorego kupilem samochod byl fanem wiejskiego tuningu i ponaklejał na dzwiach oraz lusterakach emblematy audi, osobiscie mi sie to nie podoba i chcialbym to usunac jednak boje sie ze ze moga pozostac slady co radzicie?

P.S.

Jak najlepiej bedzie to zdjac? Podgrzac suszarka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszarką sobie ułatwisztylko ściągnięcie naklejki. Jesli chodzi o ślady to pozostają one jak naklejki były bardzo długo na lakierze, po paru latach lakier blaknie a pod naklejką nie. Musisz oderwać kawałek i zobaczyć jak to wygląda. po niektórych wieloletnich naklejkach trzeba polerke machnąc. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę, ewentualnie możesz jeszcze spróbować past lekko ściernych typu tempo (tylko z wyczuciem), polerkę mechaniczną traktuj jako ostateczność.

Miałem podobny problem jak ściągałem z tyłu znaczek 1.9 tdi teraz czeka mnie również polerka :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwij cały wieśtuning! Podgrzanie suszarką ułatwi sprawę ale to też zależy od kleju bo jak zostaną jego resztki na lakierze to będzie trochę zabawy z usuwaniem. Zrywając naklejkę patrz jak schodzi jeśl klej lub jej fragnemy zostają to mały fragment przyklej spowrotem i ciągnij ponownie i tak wiele razy i po mału a ładnie zejdzie. Jęsli coś zostanie na lapierze to nie szuruj szmarą tylko użyj tej naklejki do ściągnięcia reszty - poporstu przyklej kawałeczek i oderwij, powinno to co zostało się przyklkeić do niej i zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób był troszkę inny aczkolwiek podobny :) suszarka w ruch a poźniej dużo płynu do mycia naczyń :) (ten który usuwa wszelkie zabrudzenia) i poszło hehe chociaż troszkę musiałem się namachać :) a po za tym różnicy w lakierze nie ma wiec jeden plus :)

Ale i tak dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...