Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Do polerowania plastikowych lamp nadają się pasty do lakieru jak najbardziej. Najważniejsze mieć maszynę bo ręcznie może wysmagać dużo pracy z wyciagnięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że ręcznie to mozna dostac zakwasów :) Nie mam polerki ale mam zaprzyjaźniony warsztat więc wszystko sobie sam przygotuje i do nich tylko podjadę, żeby uzyczyli mi polerki na kilka minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0a63b81ac39da25f.jpg

polecam tą pastę, jest o niebo lepsza od UC i pewnie dużo tańsza od PlastX, robiłem nią swoje lampy i :good: nadaje się też do zegarków i wyświetlaczy telefonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0a63b81ac39da25f.jpg

polecam tą pastę, jest o niebo lepsza od UC i pewnie dużo tańsza od PlastX, robiłem nią swoje lampy i :good: nadaje się też do zegarków i wyświetlaczy telefonów

vario, jaki ładny berecik :wink4::good: babcia na szydełku robiła :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario, jaki ładny berecik :wink4::good: babcia na szydełku robiła :mysli::decayed:

to podkładka pod talerze :polew:

:polew: :polew: :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że może trochę lipnie to zabrzmi, ale czy ktoś z okolic Warszawy mógłby pożyczyć mi polerkę? Planuję zrobić korektę lakieru UC ale z tego co dowiedziałem się na kosmetykaaut ręczna praca z UC nie przynosi efektów. Oczywiście flaszkę postawię :decayed: [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 20:28_________________________________________________Ewentualnie czy do amatorskiego użytku coś takiego wystarczy:

http://allegro.pl/ferm-de-polerka-samochodowa-obr-0-3000-tys-1400w-i1864488025.html

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-3000 bez obciążenia, a jaka pod obciążeniem ? 0-300? :mysli: jakie pady masz zamiar zastosować? żebyś się nie wściekł podczas pracy jak Ci UC zapyli całe auto i okolicę jak będziesz miał dupnego pada

jak korekta ma być dosyć konkretna to lepiej Menzernę zakupić np. 500, próbowałem i UC i Menzernę, Menzerna lepsza na większe zmatowienie, oczywiście radzę delikatnie podejść do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro nowe zakupy i pochwalę się efektem :evil:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 20:10_________________________________________________df11f121a2de0bf1.jpg

kilka nowych produktów do testów

Rain-x 2in1 (jak na razie po piewrszym teście na sucho to szyby bardzo ładnie czyści, bez smug, wcześniej na szybach był Megsowy quick detailer)

Wheel Guard od Chemical Guys (RimWaxa sprzedałem :))

Clean Microfiber #80401 od Smartwax

Aplikatory Flexipads 10800

Shiny Garage Fluffy Dryer

rękawica z mikrofibry Wheel Body

i gratisy w postaci aplikatorów :) + naklejeczka :)

jak przetestuję wheel guarda to zdam relację + foto story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do "szpeców" :tongue4:

Flufi drajer czy łoter magnet ? :wink4:

2000 razy bardziej polecę Ci ten pierwszy , drugi nie wart takiej ceny wg. mnie ( zresztą jak większość produktów tej firmy ) :wink4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 21:59_________________________________________________

jak przetestuję wheel guarda to zdam relację + foto story

Czekam na recenzję :good:

W tej chwili na felach mam Poorboy's Wheel Sealant i go testuję ale wydaje mi się , że nie spełni moich oczekiwań ... tak po cichu rozważam kupno SV Autobahn ( podobno za***iście trwały na felunku :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emocje, pisałem do MacSerien w sierpniu z ofertą generalnego przedstawicielstwa na Polskę z ich produktami, miałem zabezpieczoną dobrą kasę na to, a dzisiaj się dowiaduję, że ktoś inny już to puścił na nasz rynek, byli tak mili, że nawet na maila nie odpisali, moja wina, nie napierałem za bardzo na nich, gdyby to była firma z UK to bym zadzwonił i jakoś sprawy popchnął, szwedzkiego niestety nie znam

A nie wydaje Ci się, że takich spraw nie załatwia się przez maila? :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck jak masz do wyboru 30 numerów telefonów to jak w Lotto, wiem jak pracują koncerny więc email to first step or last step, jeszcze temat jest otwarty

Robert, z tego co się dowiedziałem to Wheel Guard to następca RimWaxa (może nie dosłownie) z którego byłem mega zadowolony, postaram się zaaplikować w sobotę i zaobserwować w ciągu kilku dni, mam nowe klocki które ostro pylą na przednich kołach, wiem jak działał RimWax więc będę miał odnośnik, z filmów na YT wygląda pozytywnie, generalnie chodzi mi o powłokę ochronną a nie mega połysk, będę testował na moich chromach i polerowanym alu w MB (co do MB to myte jest co ok 2-3 tygodnie, ja myję raz w tygodniu) więc test na MB będzie bardziej reprezentatywny co do powłoki ochronnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc i ja czekam na test Wheel Guard'a na polerowanym alu :good:

BTW Panowie wosk LUSSO ORO wart swojej ceny? Kusi mnie sampler na poczatek... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze właśnie, że są samplery, bo inaczej można kota w worku kupić, ja mam o tyle dobrze, że podjadę do all4auto i mogę testować co chcę

jak chcesz to zagadam, może uda się za friko sampla wyrwać na test, jak jesteś zainteresowany oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, jeśli masz taką możliwość to jak najbardziej :good:

z tym że nawet tester jest dosyć drogi, dlatego pytam o ewentualne opinie, może ktoś miał z tym do czynienia :hi:

http://showcarshine.pl/318-lusso-oro-wosk-carnauba-tester-poczuj-luksus.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam, jak się nie uda to nie a jak tak to OK, ale widzę, że ten tester to tyle co ja za DoDo Orange Blast zapłaciłem, DoDo jest bardzo wydajny

dam znać w poniedziałek co załatwiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...