Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ruszylem tyle ile sie dalo.

Musze jeszcze to recznie poprawic.

2 przejazdy futrem z FG500.

Przejazd bialym padem flexi z 500,pomaranczowy z 2500 i zolty z 4000.

Bieniek to może się zgadamy kiedyś i mi przelecisz moje padło:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zabawa z ekstrakcją ;)

Jako prespray Nielsen Nap Low Foam...

Dywanik wyciągnięty z auta:

DSC_0436_Kopiowanie.jpg

Po odkurzeniu:

DSC_0437_Kopiowanie.jpg

Zaczynamy...

DSC_0438_Kopiowanie.jpg

No i na gotowo...

DSC_0439_Kopiowanie.jpg

DSC_0440_Kopiowanie.jpg

Woda oczywiście "żurek" :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie Puzzi, nie moja półka cenowa :thumbdown: to SE 4001, musi wystarczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś doświadczenie z jasno-szarym, perłowym lakierem?

Teraz używam selantu od Nielsena, kończy się już i szukam czegoś innego i lepszego.

Podobno do jasnych lakierów nadają się Poorboys White Diamond lub Collinite 476S. Słyszałem też o Collinite 845. :slina::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White Diamond czy Black Hole, jeden uj :) Colli to wosk który kładziesz właśnie na White Diamond albo Black Hole... Osobiście na lato skłaniałbym się ku czemuś innemu np. BP Natty`s Red / Blue :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, właśnie czytam, że 476s trzyma sie bardzo długo. Wydaje mi się, że opytmalne bedzie PBW white diamond + Natty`s Red / .....lub Collinite 915 :grin::decayed: Ten C.845 tez jest ciekawy, ale to 100% selant. http://www.autopia.org/forum/product-reviews/61261-review-collinite-845-insulator-wax.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grafitowa (delphin grey metalic) Audi A4 obecnie mam nalozony DG 601+105. Czy dla odswierzenia efektu moge nalozyc politure CHG Black Light?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tu taka cisza to ja sie pochwale :wink:

Tu moja A4 dwa lata temu po korekcie :jerk:

DSC07321.jpg

<br /><br />

szczatkowe fotki ale sa:decayed:

maska_a4.jpg

<br /><br />

Teraz autka klientow:

Passat 2009r po myjni parowej:

Przed:

1darek1przed.jpg

<br /><br />

A tu juz po polerce:

1darek1_po.jpg

<br /><br />

Jak znajde cos wiecej w archiwum to wkleje pozdrawiam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiterA4 ale te fotki mało co przedstawiają :doh: gdzieś bije dzwon ale nie wiemy gdzie, jak już masz coś wstawić to zrób konkretne foto story, 50/50, dobre fotki lakieru przed i po korekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiterA4 ale te fotki mało co przedstawiają :doh: gdzieś bije dzwon ale nie wiemy gdzie, jak już masz coś wstawić to zrób konkretne foto story, 50/50, dobre fotki lakieru przed i po korekcie

:grin: nie kazdy jest taki poukladany:kwasny: wrzuta byla z nudow i mam tylko takie jakie dalem do watku jak poszukam na drugim kompie to cos tam wciepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się poukładaj :whistling: jak mamy Cię chwalić, to za coś konkretnego a nie za fotki wstawione z nudów, reklamujesz się w podpisie to daj czadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce waszego chwalenia swoich stalych klientow mam i oni polecaja dalej,a tak jak juz dwa razy pisalem wstawie cos wiecej jak znajde samo nie przyjdzie pozdrawiam:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się razem z Tobą, jak są zadowoleni to dobrze dla Ciebie, ale jak masz byle co wstawiać, to nie wstawiaj nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:git:

---------- Post dopisany 28-07-2012 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2012 at 23:46 ----------

Tu przed i po polerce rysy dosc glebokie ale wmiare cienkie obtarte w czasie jazdy o inny pojazd ktory mi zjechal na moj pas:kwasny::

DSC00080.jpg

<br /><br />

DSC00083.jpg

<br /><br />

A tu juz po polerce w tej samej kolejnosci:

DSC00085.jpg

<br /><br />

DSC00084.jpg

<br /><br />

A tu ogolnie:

DSC00086.jpg

<br /><br />

Wiec jak eminencji to niepasuje to juz niewiem:polew: w kazdym badz razie dalo uniknac sie lakiernika jak dlamnie tylko cena past polerskich wyszla max 150 zl za dwa elementy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupić zakupić Karchera puzzi 100 do prania. Odkurzacz który przydaje się w życiu codziennym do np wyprania dywanów jak i wyczyszczenia wnetrza auta.

Mam na oku tego ale może ma ktoś jakies wejścia w PL załatwia taniej?? :decayed: Ten w przeliczeniu na złotówki wychodzi za 1983zł. Bedę za 5 tygodni w PL więc moze lepiej tam szukać w jakis sklepach nie koniecznie internetowych??

KARCHER PUZZI 100 CARPET CLEANER - NEXT DAY DELIVERY | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...