Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy a powiedzcie mi czy do wytarcia auta po umyciu mozna uzywac irchy czy nie za bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy a powiedzcie mi czy do wytarcia auta po umyciu mozna uzywac irchy czy nie za bardzo?

Mikrofibra a najlepiej to fluffy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka ircha to nie bardzo dla lakieru czy poprostu efekty po tym sa nie za ciekawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka ircha to nie bardzo dla lakieru czy poprostu efekty po tym sa nie za ciekawe?

Podwinie Ci się ziarenko piasku i porysujesz auto, lepiej coś miękkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalbys jakas dokladna nazwe mikrofibry, niedrogiej i skutecznej? jest tego tyle ze az glowa boli :kwasny:

nie wiem co wybrac...

szczerze do tej pory wycieralem tylko i wylacznie ircha i efekt jest bardzo ok, ale tak teraz zaczalem sie zastanawiac czy to oby napewno bezpieczne dla lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie wyśmiejecie .. ale w Brico kupiłem zajebistą gąbkę do wycierania z mikrofibrą za 10 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co zadajecie non stop te same "głupie" pytania? weźcie się do czytania a nie tylko do zadawania pytań, w tym wątku doradzamy notorycznie dobre kosmetyki w dobrych cenach, nie marketowych, nie można 1000 razy odpowiadać na to samo pytanie ! użyjcie :szukaj:, jest też google i kilka sklepów internetowych z kosmetykami, czasami warto podjechać do siedziby takiego sklepu i zapytać albo przetestować na miejscu ale jak widać d*py wam się nie chce ruszyć z fotela, co do cen: dużo, tanio: TESCO albo Biedronka, zawsze niskie ceny :)

co do irchy, mój stary w 1978 używał takiej do pucowania Forda Taunusa MKII, owszem, co niektórzy wprowadzają pady polerskiej ze skóry byczej ale to raczej renesans jest albo czysty marketing

jeszcze raz, poczytajcie trochę w tym wątku a jak czegoś nie znajdziecie to pytajcie, tanie kosmetyki to radzę pooglądać na wystawie a kupić droższe i sprawdzone przez nasze grono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co zadajecie non stop te same "głupie" pytania? weźcie się do czytania a nie tylko do zadawania pytań, w tym wątku doradzamy notorycznie dobre kosmetyki w dobrych cenach, nie marketowych, nie można 1000 razy odpowiadać na to samo pytanie ! użyjcie :szukaj:, jest też google i kilka sklepów internetowych z kosmetykami, czasami warto podjechać do siedziby takiego sklepu i zapytać albo przetestować na miejscu ale jak widać d*py wam się nie chce ruszyć z fotela, co do cen: dużo, tanio: TESCO albo Biedronka, zawsze niskie ceny :)

co do irchy, mój stary w 1978 używał takiej do pucowania Forda Taunusa MKII, owszem, co niektórzy wprowadzają pady polerskiej ze skóry byczej ale to raczej renesans jest albo czysty marketing

jeszcze raz, poczytajcie trochę w tym wątku a jak czegoś nie znajdziecie to pytajcie, tanie kosmetyki to radzę pooglądać na wystawie a kupić droższe i sprawdzone przez nasze grono

Powinien to być pierwszy post na każdej stronie i to na czerwono :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę użyłem fluffy.. swoją gumową ściągaczkę do szyb mogę śmiało wy***rdolic do śmietnika :kox::kox:

Rękawica z Megsa daje rade, ale ściągacz ciut przy luźny, ciężko ją wypłukac w wiadrze podczas mycia z syfku..a prócz tego jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następną kup z Chemical Guys, polecam ;)

Albo CarPro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następną kup z Chemical Guys, polecam ;)

Albo CarPro :wink:

dokładnie, niby stówka ale mycie nabiera innej rzeczywistości :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że ta z CG nadaje się do mycia progów i felg, głównie dlatego że w środku jest folia, która po zamoczeniu w wiadrze jest denerwująca. Więc mój głos na tą Megsową, a drożej na Car Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeksowe auto po korekcie:

IMG9291JP_raaapwa.JPG

IMG9242jp_raaapss.jpg

IMG9288jp_raaapar.jpg

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

201207214_raannpn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek to jeszcze opisz czego użyłeś do korekty ?

Tą wklęsłośc pod klamką też ruszałeś ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszylem tyle ile sie dalo.

Musze jeszcze to recznie poprawic.

2 przejazdy futrem z FG500.

Przejazd bialym padem flexi z 500,pomaranczowy z 2500 i zolty z 4000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszylem tyle ile sie dalo.

Musze jeszcze to recznie poprawic.

2 przejazdy futrem z FG500.

Przejazd bialym padem flexi z 500,pomaranczowy z 2500 i zolty z 4000.

Standard można powiedzieć :decayed: Dobra robota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z kolegów robi korektę lakieru na terenie śląska dokładnie Gliwice i okolice?

Radlin albo Lubliniec, na terenie Gliwic nie znam nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...