Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Przepływka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam przepływkę do wymiany zastanawiam się czy barć BOSHA czy PIERRBURG (bo taka mam orginalną 7.18221.01)??? Przy okazji jeszcze jedno pytanko tak dla pewnosci N75 dla mojego auta (1.9 TDI AFN 110km 1997 rok AVANT) to nr kat 1H0 906 627A???

Opublikowano

Mam przepływkę do wymiany zastanawiam się czy barć BOSHA czy PIERRBURG (bo taka mam orginalną 7.18221.01)???

W ASO Ci proponują dwa rodzaje ?

Opublikowano
  • Autor

Mam przepływkę do wymiany zastanawiam się czy barć BOSHA czy PIERRBURG (bo taka mam orginalną 7.18221.01)???

W ASO Ci proponują dwa rodzaje ?

proponują pierrburg'a.....ale widziałem zę bosha są nieco tańsze......dodam jeszcze że w mojej wsi nie ma serwisu audi jest tylko vw

Opublikowano
  • Autor

ja ostatnio kupiłem org. bosha i jestem zadowolony

a mógłbyś mi podać jakiś jego nr kat ???

Opublikowano

to ja sie podlacze...czy istnieje inny sposob sprawdzenia sprawnosci przeplywki niz podlaczenie auta do kompa?

Opublikowano

Wsadzić inną (sprawną) przepływkę.

Opublikowano

to ja sie podlacze...czy istnieje inny sposob sprawdzenia sprawnosci przeplywki niz podlaczenie auta do kompa?

odłączyć przepływkę po prostu i zrobić jazdę testową.

Opublikowano

i na co mam zwracac uwage przeprowadzajac te jazde testowa bez przeplywki?acha no i przede wszystkim w ktorym miejscu jest ta przeplywka:) przepraszam za tendencyjnosc moich pytan ale jestem w tym temacie zielony;)

Opublikowano

i na co mam zwracac uwage przeprowadzajac te jazde testowa bez przeplywki?acha no i przede wszystkim w ktorym miejscu jest ta przeplywka:) przepraszam za tendencyjnosc moich pytan ale jestem w tym temacie zielony;)

na zachowanie sie autka ... jego dynamike,brak mocy itp ....

a lmm (przepływka) znajduje sie przy obudowie filtra powietrza i wyglada tak :

http://i11.ebayimg.com/01/i/000/9b/e2/1e07_1_b.JPG

aby go odłaczyc wystarczy wyjac wtyczke ....

Opublikowano

i na co mam zwracac uwage przeprowadzajac te jazde testowa bez przeplywki?

yy..... :blink:

no na różnicę, jak jest jakaś różnica, to jasne że LMM jest do bani.

acha no i przede wszystkim w ktorym miejscu jest ta przeplywka

a nie ma tego na forum ? :wink4:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2007, 11:00 _________________________________________________

tu masz z FAQ :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4717.html

Opublikowano

dzieki chlopaki i sorki za kompletna nieznajomosc tematu. powiedzcie mi jeszcze prosze czy jak wyjme przeplywke a okaze sie ze jest walnieta to samochod powinienem lepiej czy gorzej "isc"?

Opublikowano

dzieki chlopaki i sorki za kompletna nieznajomosc tematu. powiedzcie mi jeszcze prosze czy jak wyjme przeplywke a okaze sie ze jest walnieta to samochod powinienem lepiej czy gorzej "isc"?

jezeli po odpieciu lmm nie zauwazysz zadnej roznicy to prawdopodobnie lmm jest do wymiany ....

Opublikowano

witam

czy przepłukanie przepływki w benzynie da jakiś pozytywny efekt?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.