Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis rano 4.48 :cool1:grzes1150 niezle zapier....l kolo Zusu :gwizdanie:

A Wy spania nie macie :shocked:

Opublikowano

dzis rano 4.48 :cool1:grzes1150 niezle zapier....l kolo Zusu :gwizdanie:

zapier....l , zapier....l pewnie do domu wracał do żoneczki , ile to można z kochanką .....

:decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

dzis rano 4.48 :cool1:grzes1150 niezle zapier....l kolo Zusu :gwizdanie:

zapier....l , zapier....l pewnie do domu wracał do żoneczki , ile to można z kochanką .....

:decayed::naughty: :naughty:

:nabijasie: co Wy gadacie? Ja wolno jechałem bo Vectra się kręciła po mieście :cool1:

Opublikowano

:hi:w Piątek widziany hmm sedanik b5 klubowe rameczki obok skalarx na podnośniku w na łące he i sedanik b5 nie znam stilex Palikówka nieznaju też klubowe rameczki migałem światełkami ale kierowca zdziwiony :kox: :kox:

Opublikowano

hehe poznałem, tzn pamiętam pamiętam ale nie zaczaiłem że klubowe :embarrassed:

Opublikowano

Kiedyś na weekendzie w Lublinie na Alejach kraśnickich widziałem Audi A4 B5 sedan ( chyba przed liftowy z wymienionym lampami i ledami z tyłu) o rejestracji RSR... w ramkach klubowych. Kolega jechał gdzieś chyba z dziewczyną :)

Opublikowano

dzis 10.22 rondo na Lwowskiej TezFakt pomykal na Zaleze

Pozdrawiam pozdrawiam :hi:

Śpieszyło mi się i jakoś się nie porozglądałem :D

PS. Jak tam działa comming/leaving home ? :kox:

Opublikowano

dziś 7;50 widziany Dawid0 na parkingu Media M. :naughty::wink4:

ok 11:05 rondo ul. Rejtana koło BP :tongue4:

Opublikowano

dziś 7;50 widziany Dawid0 na parkingu Media M. :naughty::wink4:

ok 11:05 rondo ul. Rejtana koło BP :tongue4:

GM widziany o tej samej porze miałem wrażenie jak by siedział obok :)

aaa i dziś po przed 22 widziane pierwszy raz w Sanoku czarne A4 1.9TDI po lifcie RSA ... z naklejką na ul. Sienkiewicza spinał się pod górkę jechałem za nim ale nie zczaił.... pozdro :-)

Opublikowano

Który to Kolega dzisiaj mnie pozdrawiał z ciemnej B6 w sedanie na Sikorskiego koło 7.30 ? zdążyłem jeszcze mrugnąć awaryjnymi :chytry:

Opublikowano

Po 16:10 SIxu widziany na rądzie zygmuntowska jak

przepuszczal pania hi pozdo

:tongue4:

Opublikowano

Dziś na parkingu Nowy Świat, Czarny kombiak(poprawka na B6), tablice RBR, ciemne szyby z tyłu, fajne felgi :> i blondas za kółkiem ;] ktoś znajomy?

Opublikowano

Dzisiaj na małej obwodnicy B6 czarne avant na przemyskich numerach

Opublikowano

Dziś na parkingu Nowy Świat, Czarny kombiak B5, tablice RBR, ciemne szyby z tyłu, fajne felgi :> i blondas za kółkiem ;] ktoś znajomy?

:hi: hehe ;p patrze jakas slicznotka zajechala zamnie ale patrze nic klubowego niema ;p dopiero po ok 50m przypomnialem sobie ze nasza Tygrysiczka ma jeszcze naklejke nie tego klubu co trzeba ;p

pozdrowienia :)

PS. next time klakson i mnie wolaj ;p

PS2. aha i nie B5 kochana tylko B6 ;p chyba ze to nei ja bylem ;p heheh ;p :)

Opublikowano

Czekaj czekaj, to czasem nie Twój brat chciał mnie poderwać w Twoim imieniu???? :> hehehehe

B5 to mi sie jeb walneło bo przeciez ja mam b5 :> a to Ty byłeś?? :> no popatrz hehe :P ja tam wolalam nie wołać "heeeej klubowicze" bo nie wiedzialam czy wasza reakcja to będzie "eeee co to za matoł" czy "No czesc" :> takze wolalam tylko się dobrze przyglądnąć furce, bo ładna :) no i wam, żeby później na jakimś spocie coś zagadac w temacie "-a no widzialam Cie,- a no ja Ciebie też" i rozmowa gotowa xD

Ślicznotka? Ciemno było :)

Opublikowano

Ta to moj mlody wtedy sie kompa dorwal ;) OK reszta na PW zeby nie zasmiecac forum :)

Opublikowano

dzis po 19:30 na ul. Asnyka czarne b5 sedan z naklejką klubową, wczesniej chyba koło wielkiej go widziałem ale nie byłem pewny czy klubowe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.