Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wczoraj tj 13.05 widziane czarne b7 avant koło strzechy:hi:

jeżeli było to tak koło 13 to mogłem być ja:hi:

Opublikowano

Czarne felgi?:)

Opublikowano
Czarne felgi?:)

a no takie, ale mogly wyglądać jak czarne bo dawno nie myte :doh:

Zdj_cie0034.jpg

Opublikowano

Bardzo dawno:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widziana dzisiaj około 17 ciemna B5 w sedanie wyjeżdżające z Auchan. Pozdrawiam:hi:

Opublikowano

Wczoraj ok godz 20 RJA HARRY ( z nowa nieznajoma kolezanka :D:D:D ) na rondzie kolo szpitala nr2 w Rzeszowie widziany -> dogoniony -> pozdrowiony -> wyprzedzony :D:D:D

Opublikowano
Wczoraj ok godz 20 RJA HARRY ( z nowa nieznajoma kolezanka :D:D:D ) na rondzie kolo szpitala nr2 w Rzeszowie widziany -> dogoniony -> pozdrowiony -> wyprzedzony :D:D:D

tak zgadza się :decayed: , muszę powiedzieć że śliczny opis dałeś :wink: , również cię widziałem w czwartek na rondzie i w piątek u ziomka :hi: , pozdrawiam.....

wczoraj Malawie mijałem audi a4 b5 czerwoną ramki klubowe były , pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

Widziany wczoraj ok 17:50 harry19-19 na obwodnicy leciałem obok pozdro...

Opublikowano
Widziany wczoraj ok 17:50 harry19-19 na obwodnicy leciałem obok pozdro...

przyznaję się :wink: , latałem wtedy o tej godzinie :decayed: , jechałem do Sławka :whistling: , a Ciebie nie widziałem no ale mimo to również pozdrawiam i będę bacznie obserwował

Opublikowano

a bo ja leciałem Bmw 5 pozdro

Opublikowano
Przyznać się który to ??? :grin:

Dzisiaj Podwisłocze 13:30 Obok mojej Teściowej !!! :naughty:

http://s28.postimg.org/5p00xpkqh/DSC_4008.jpg

hehehe ja wiem , ale nie powiem :decayed: podpowiem ,że znakiem rozpoznawczym może być klapa bagażnika , no i oczywiście 18' :naughty:

,,,,,,,,,, w sobotę ok 9=ej z minutami na Powstańców W-wy B6 z ramkami klubowymi:wink: pozwoliłem sobie użyć klaksonu:decayed: zauważyłem że kierowca zaczaił :wink: pozdrawiam

Siemka! Wróciłem na forum po długich i ciężkich... :wink:

To na mnie trąbiłeś łotrze :decayed:

Opublikowano

widziany czarny avant b7 dzisiaj na krzyzowce krakowska-okulickiego , w ostatniej chwili rzucily mi sie ramki klubowe :wink:

Opublikowano
widziany czarny avant b7 dzisiaj na krzyzowce krakowska-okulickiego , w ostatniej chwili rzucily mi sie ramki klubowe :wink:

chyba Mateusza , ale niech odezwie się właściciel

Opublikowano

Widziany na parkingu T.C Dębica tzw Stomil xd Środek s-line. Blach nie będe podawał bo auto się wyróżnia.

Nie przyglądałem się mu długo, ale ze zdjęć wnioskuje, że przód źle spasowany albo zachaczył o coś :)

http://zapodaj.net/images/bbb3750cb3f89.jpg

http://zapodaj.net/images/9ba2309116c41.jpg

Opublikowano

Dzisiaj 8:00 srebrny sedan b5 z wypukla wlepka RZ8.... na rondzie kolo galerii rzesz. Pozdro

Opublikowano

Ile ramek widziałem na dynówce to szok ;D

Szkoda że wszyscy z klubu sie nie ustawili obok siebie, ładnie by to wyglądało :)

pzdr dla wszystkich :banan:

Opublikowano
Ile ramek widziałem na dynówce to szok ;D

Szkoda że wszyscy z klubu sie nie ustawili obok siebie, ładnie by to wyglądało :)

pzdr dla wszystkich :banan:

a bo dosc zamieszanie tam bylo no ale , nasza swieta trojca dala rady kolo siebie zaparkowac heh.....dzisiaj kolo 16 parking MH srebrny avant b6 LLU... pozdrawiam:hi:

Opublikowano

Dziś około 9.00 przy przychodni wojskowej na Langiewicza (Rz-ów), widziane czerwone B5 z ramkami kl. RJA 0xxx0

pzdr :wink:

Opublikowano
Dziś około 9.00 przy przychodni wojskowej na Langiewicza (Rz-ów), widziane czerwone B5 z ramkami kl. RJA 0xxx0

pzdr :wink:

jak sedan to znajome autko :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.