Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kazek już za dwa-trzy tygodnie sam zobaczę:D

Opublikowano

Rezerwuje pierwszy przejazd furmanka heh

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Albo miałem zwidy albo wczoraj harry leciał na Jarosław. Minęliśmy się w Łańcucie

Opublikowano

Jak był siwy dym że nic nie było widać na drodze to napewno to był harry hahaha :D:grin::decayed:

Opublikowano

Jak był siwy dym że nic nie było widać na drodze to napewno to był harry hahaha :D:grin::decayed:

Siwego nie było ale za to niebieskiego pod dostatkiem :decayed:

Opublikowano

Jak był siwy dym że nic nie było widać na drodze to napewno to był harry hahaha :D:grin::decayed:

Siwego nie było ale za to niebieskiego pod dostatkiem :decayed:

Pewnie dał mu na zimnym haha [emoji16]

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czarny A6 avant na niemieckich tablicach, z ramkami klubowymi widziany wczoraj na Okulickiego :)

Opublikowano

Pozdrawiam kolege ktory sie wital a ja troszke sie zagapilem :D skrzyzowanie pod biedronka na hetmanskiej ! :)

POZDRAWIAM :hi:

Opublikowano

Również pozdrowienia :hi:

Opublikowano

Czarny A6 avant na niemieckich tablicach, z ramkami klubowymi widziany wczoraj na Okulickiego :)

pewnie slavko na wakacje przyjechał :naughty:

Opublikowano

Pozdro dla kolegów z szarego s4 avanta RKL oraz sedan RBR nie wiem jak określić ale było szybkie :) widziani dziś w Krasnem w okolicach auchan.

Opublikowano

Czarny A6 avant na niemieckich tablicach, z ramkami klubowymi widziany wczoraj na Okulickiego :)

pewnie slavko na wakacje przyjechał :naughty:

też tak sądzę :)

Opublikowano

Przyłapane w Przemyślu pod biedrą heh pozdro dla kolegi z S4 bryka ładniutka [emoji6] f0e5b7424fe7246a676fd212ab18e587.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pozdro dla kolegi z S4
z s4 powiadasz :naughty:
Opublikowano

pozdro dla kolegi z S4

z s4 powiadasz :naughty:

Jeszcze dużo mu brakuje ale jest znak w co chce śmigać :D ogólnie ładna furka trochę modów i będzie cacy :) tomek ty zaczynałeś od patrzenia na harrego a gość od S4 chce zacząć więc daj sie rozwijać bo skończysz jak R7 JAREK handlując zimnymi łokciami :D:grin::polew:

Opublikowano

Jeszcze dużo mu brakuje ale jest znak w co chce śmigać ogólnie ładna furka trochę modów i będzie cacy tomek ty zaczynałeś od patrzenia na harrego a gość od S4 chce zacząć więc daj sie rozwijać bo skończysz jak R7 JAREK handlując zimnymi łokciami

mało wiesz synek :naughty:

btw. wiem z pewnych zródeł że masz do sprzedania listwy s-line ori za 200 zł , kupiłbym ale po co jak już mam , kto chętny zgłaszać się do kazka na pw :hi:

Opublikowano

Pobieram za ten price

Opublikowano

Nie za 200 tylko za 55 całość i ładowarka do tel gratis ... hehe jeszcze nic nie sprzedaje

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj po 15 na wjeździe do ul. Unii Lubelskiej, ciemny avant (kobieta za kółkiem) z przodu bez ramek klubowych, ale jak popatrzyłem w lusterko to z tyłu już była :hi:

Ramki z przodu też są ;) Żona jechała ;) Pozdrawiam

Opublikowano

Kogo to dzisiaj widziałem na wlotówce do Rze na blaszkach RLA ? Witałem awaryjnymi kolegę :P

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kazek 1.9

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.