Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciesz się że gwoździem nie objechane do okoła :D a tak na serio to coś musiało być nie tak.

eekrac3x.jpg

Dzisiaj kolejna niespodzianka, ktoś śrubokrętem sprawdzał w nocy szczelinę między drzwiami.

Opublikowano

No to ładne cyrki się dzieją :kwasny: ktoś chciał otworzyć chyba auto ;) w jakich okolicach z ciekawości (może być na pw jak by co).

Opublikowano

Grabskiego, znajomy policjant oglądał i powiedział że pewnie gówniarze, bo złodziej tak nie kradnie :), może ktoś ma ochotę na rns'a, deko się zdziwi bo radia nie da się wyciągnąć kluczykami :)

Edytowane przez Jog

Opublikowano

Masakra tam na tym Grabskim. Ja parkowalem prawie rok VW na Swiadka i mimo zlej opinii o Nowym Miescie to raz mi tylko ktos dekielek wyjal i polamal.

Opublikowano

Masakra tam na tym Grabskim. Ja parkowalem prawie rok VW na Swiadka i mimo zlej opinii o Nowym Miescie to raz mi tylko ktos dekielek wyjal i polamal.

Mieszkałem na Nowym Miescie 7 lat..... co jakiś czas się coś działo z autami z innymi rejestracjami niz RZ nawet RZE nie oszczedzali ...az trafili na moje i sąsiada.... potem tylko sąsiad zrobił akcje obrysowania każdej hondy... kazdego golfa III itp aut uzywanych przez lokalną górniarzeie (nie trudno było wyłapać ich autaO) i ilez było płaczu na osiedlu..policji itp ale nitk nic nie widział..... ale od wtedy spokoj się zrobił.....co oznacz tylko jedno .... ze to oni robili rozpierdol.....

Edytowane przez Dawid0

Opublikowano

Kogo dzisiaj goniłem w m. Długie około godziny 9?

fygoe5dt.jpg

Opublikowano

Minąłem się przez chwilą z bombkiem w Łańcucie , jechałeś w stronę Jarosławia. :hi:

Przez chwilą koło Auchan minąłem Tomekhxc gnałeś nieźle z a4 b7 :hi:

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

Mogłeś mnie minąć Haroldzie bo do 15 w pracy jestem a wczoraj na pewno nie byłem w Rzeszowie ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W poniedziałek Kamaz przed 15 na rondzie obok Galerii Rzeszów [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrawiam Kolege ze srebrnego B8 z czarnymi bbs'ami na klubowych ramkach, ktory pocinal od ronda lwowskiego az do Auchana z atrakcyjna pasazerka z boku :banan:

Opublikowano

Dzieki wielkie i pasazerka tez pozdrawia kolege.? ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdro Grześ ;-)

Opublikowano

R7 JAREK pozdrawiam z powstancow warszawy :hi:

Opublikowano

Jarek nie wiedzial jak sie ma zachowac musial redukować i cie dogonić żeby ci światłami mignac heh tak że tego

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak miał dogonic jak mu tylko na dwie pompki mieli także tego... :ph34r:

Opublikowano

Pompki to siadają tak że tego ale Kazkowi :grin:

Kiedy zobaczyłem awaryjki w b7 to redukcja i ogień za Tobą pavvel89

:D

Opublikowano

Moja pompka działa w najlepszym porządku Jarku tylko tobie coś szwankuje widocznie bo żeś jeszcze żadnego pociska nie wysłał gdzie trzeba :grin::grin::decayed:


TAK ŻE TEGO :polew:

Opublikowano

R7 JAREK ale jaki szczesliwy byles ze Ci mrugnalem, doslownie >> :banan: ja spokojnie na tempomacie wiec nie bylo co gonic :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.