Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis na chrobrego obok FRAC widziany srebrny/szary sedanik B5 RLA o 16:30 ;) pozdrawiam zakupowicza ! :hi:

Edytowane przez pavvel89

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj pod Delikatesami na Krzyzanowskiego B6 RNI :hi:

Dzisiaj na przemysłowej po 14 Waldek :hi:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przed 7:00 na Dąbrowskiego B6 Avant S-line :kox: , kojarzę Kolegę raz ze spotu ale nie pamiętam nicka/imienia :facepalm: Przypomnij mi się Kolego :decayed:

:hi:

Edytowane przez Zieluu

Opublikowano

dzisiaj w Cieszanowie około 14 widziany avant B6 blachy KR...chyba z naklejką na tylnej szybie, trąbiłeś na mnie, stałem na chodniku a Ty jechałeś w stronę Tomaszowa Lubelskiego...

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dziś na nowowiejskiej RZ czarny avant B8 - simplus? :wink:
Pozdrawiam :)

Opublikowano

Dziś na nowowiejskiej RZ czarny avant B8 - simplus? :wink:

Pozdrawiam :)

Tak tak, :wink:

Ja niestety zauważyłem w ostatnim momencie :kwasny:

Wszystko przez zmianę czasu :lol:

Pozdrawiam również :wink:

PS. Czy Ty czasem nie mieszkasz w tej okolicy?

Opublikowano

Dziś na nowowiejskiej RZ czarny avant B8 - simplus? :wink:

Pozdrawiam :)

Tak tak, :wink:

Ja niestety zauważyłem w ostatnim momencie :kwasny:

Wszystko przez zmianę czasu [emoji38]

Pozdrawiam również :wink:

PS. Czy Ty czasem nie mieszkasz w tej okolicy?

Mieszkam :wink:

Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś na nowowiejskiej RZ czarny avant B8 - simplus? :wink:

Pozdrawiam :)

Tak tak, :wink:

Ja niestety zauważyłem w ostatnim momencie :kwasny:

Wszystko przez zmianę czasu [emoji38]

Pozdrawiam również :wink:

PS. Czy Ty czasem nie mieszkasz w tej okolicy?

Mieszkam :wink:

Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka

Ja na tej ... co mnie widziałeś :decayed:

Opublikowano

Zieluu widziany dzisiaj po 15-tel na Lisa Kuli :hi:

Opublikowano

Zieluu widziany dzisiaj po 15-tel na Lisa Kuli :hi:

Pozdrowki :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej B8 RZ00.. widziany pod Bi1

Ładna sztuka

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej B8 RZ00.. widziany pod Bi1

Ładna sztuka

A Ty gdzie byłeś że Cię nie widziałem ? :hi:

Opublikowano

R7 Jarek kolo UMiG Tyczyn widziany

jest

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej B8 RZ00.. widziany pod Bi1

Ładna sztuka

A Ty gdzie byłeś że Cię nie widziałem ? :hi:

Stałem 3 auta dalej. Jak wychodziłem z Bi1 to dalej stałeś na parkingu a na sklepie cie nie widziałem ☺

Edytowane przez Toczi1

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej B8 RZ00.. widziany pod Bi1

Ładna sztuka

A Ty gdzie byłeś że Cię nie widziałem ? :hi:

Stałem 3 auta dalej. Jak wychodziłem z Bi1 to dalej stałeś na parkingu a na sklepie cie nie widziałem ☺

KFC :kox:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej B8 RZ00.. widziany pod Bi1

Ładna sztuka

A Ty gdzie byłeś że Cię nie widziałem ? :hi:

Stałem 3 auta dalej. Jak wychodziłem z Bi1 to dalej stałeś na parkingu a na sklepie cie nie widziałem ☺

KFC :kox:

Na ???

Opublikowano

Widziani o 14:30 B6 combi niebieski wyjezdzales z Shell'a , o 14:40 B7/B8 combi czarne smignales mi kolo skarbca ! ;) pozdrawiam :hi:

Opublikowano

16.04.2016 Sobota godzina około 13 na stacji Orlen na krakowskiej, strąbiony kolega w Czarnej A4 b5 Sedan z wlepką na bagażniku :)

19.04.2016 17:30 Ten sam pod Profamilią :)

Opublikowano

A4 B7 czarny sedan widziany na hetmanskiej o 10:10 na parkingu przy drodze ;) !

Opublikowano

A4 B7 czarny sedan widziany na hetmanskiej o 10:10 na parkingu przy drodze ;) !

Tak samo widziałem, ale o 10.15 :decayed: LKR rejestracja :wink:

Opublikowano

R7 Jarek widziany za Tyczynem o 15

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.