Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek.. ja bym sie takimi szparami nie przejmowal,

przeciez jesli to byl tylko zderzak i blotnik prawy a chlodnice nie ruszone to nawet nie ma sie nad czym zastanawiac :gwizdanie:

maska nie ruszona, nie wyglada przynajmniej.. lampy mogly sie od zderzaka przesunac.. ew. uchwyty pekly :confused4: ale popytaj... pojedz sprawdzic, ja powaznie mowie

poza tym zawsze mogl ktos rozrzad robic i nie poskladac dobrze do kupy :naughty:

kiera masz racje.. ale wypada to sprawdzic na wlasne oczy i w ASO, pedaly nie sa juz tak wytarte :wink4:

no i jakby byla po dzwonie to mialaby te szpary idealnie spasowane bo z tymi miedzy maska a lampami i zderzakiem akurat najmniej roboty :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: furka niezła z wyglądu ale czy naprawde warto tyle bulić za AFN-a?

... :mysli: w poliftach były jeszcze te motory?

Opublikowano

:hi: z warszawy :evil:

co tam toczysz u goroli ?

zwiedzam swiat :decayed:

:hi: z rana

:hi: z warszawy :evil:

co tam toczysz u goroli ?

pod krzyz pojechal :tongue4:

Decks ale krzyza juz tam nie ma :wink4:

ale slyszalem ze drugi maja przyniesc :polew:

Opublikowano

:hi: po robocie

Panowie możliwe że będę na spocie ale raczej na chwile przywitam sie i trochę pogawędzę :kox: :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano

Koledzy powiedzcie mi jak kupie oryginalny "Subwoofer Nokia" do mojego avant'a to będzie pasować? bo ja orginalnie nie mam go :kwasny: bo podobno dopiero były one w poliftach

http://allegro.pl/item1184488800_tuba_subwo0fer_nokia_audi_a4_avant.html

Opublikowano

1 nie podchodzi mi jakoś te autko :kwasny:

2 zastanawiam się nad nim :mysli:

3 byłem już u gościa 2 razy i wozi tak wyjebane auta że :shocked:

Byłem oglądać już drugi raz tą http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-tdi-stan-idealny-C15265936.html

podłączyłem pod VAG-a i ogólnie silnik OK, autko lekko dziobnęło zderzakiem tak że lakier jest spękany, czyste w środku, dolne listwy wiadomo napuchnięte, nie malowany ma odpryski na masce, w radiu nie gra tył, i ciekawostka jak otworzy się z pilota zamki to przednie drzwi trzeba za klamkę zewnętrzną pociągnąć 2 razy.

Niestety ma ASR :cool1:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 19:42_________________________________________________No co kurna wszyscy już śpią ? :lazy:

No to dobranoc, jutro następne sztuki. :evil:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

ja tylko na chwilke z malym pytaniem, czy moglbym prosic o sprawdzenie w Etce nr swiec z S4 :?:

planuje dzisiaj ktos wypad na spota do Gliwic :?:

do uslyszenia po poludniu :hi:

Opublikowano

Witam z rana:) Ja ma wypad do Gliwic... ale na nocke :( więc jak już to będziemy sie mijać gdy ja będe jechał do Gliwic a Wy spowrotem na Rybnik. Ja tam już czekam na jutrzejszy spocik :)

Opublikowano

Wiesiek ogladales jakies linki co podalem? moze ktoras ci sie spodoba to podjade sprawdzic

Opublikowano

:hi:

ja tylko na chwilke z malym pytaniem, czy moglbym prosic o sprawdzenie w Etce nr swiec z S4 :?:

Jeżeli chodzi Ci o silnik 2.7 w budzie [b5]

17kRS.jpg

planuje dzisiaj ktos wypad na spota do Gliwic :?:

Ja niestety znów odpadam :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:hi::bry: koledzy

Jadę oglądać http://otomoto.pl/audi-a4-chrom-pakiet-C15315668.html zobaczymy co to :cool1: :gwizdanie:

no ladnie sie prezentuje i chyba to bedzie to :gwizdanie:

Jeżeli chodzi Ci o silnik 2.7 w budzie [b5]

dzieki Roberto :good:

Opublikowano

no ladnie sie prezentuje i chyba to bedzie to :gwizdanie

Ku**a umawiam się z facetem, jadę do niego a on mi mówi że przed chwilą sprzedał ,no zabić h**a :wallbash:

Opublikowano

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Opublikowano
  • Autor

no ladnie sie prezentuje i chyba to bedzie to :gwizdanie

Ku**a umawiam się z facetem, jadę do niego a on mi mówi że przed chwilą sprzedał ,no zabić h**a :wallbash:

:wallbash:

Opublikowano

no ladnie sie prezentuje i chyba to bedzie to :gwizdanie

Ku**a umawiam się z facetem, jadę do niego a on mi mówi że przed chwilą sprzedał ,no zabić h**a :wallbash:

no co za ch :disgust::wallbash:

Wiesiek dobrze ze to tylko chalupki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.