Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co Ty tam w ogole studiujesz? :)

WSTD :naughty:

Wyższa Szkoła Terowania Dachów :polew:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:42_________________________________________________

zajmuje sie ktos papugami?

Znam kogoś kto ma świra na punkcie kanarków :wink4:

hahahahhahahahhah :polew:

a teraz uczy sie liczyc wiela tery na 10m2 papy potrzebuje :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:58_________________________________________________Decks a co Twojej na urodziny chcesz Arę kupic ? :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a teraz uczy sie liczyc wiela tery na 10m2 papy potrzebuje :naughty:

dokładnie :decayed:

Opublikowano

zbieram sie moze mi sie uda Wieska zastac, a potem na Katowice na spota cisne ;)

Opublikowano

a co Ty tam w ogole studiujesz? :)

WSTD :naughty:

Wyższa Szkoła Terowania Dachów :polew:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:42_________________________________________________

zajmuje sie ktos papugami?

Znam kogoś kto ma świra na punkcie kanarków :wink4:

hahahahhahahahhah :polew:

a teraz uczy sie liczyc wiela tery na 10m2 papy potrzebuje :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:58_________________________________________________Decks a co Twojej na urodziny chcesz Arę kupic ? :)

Ara to mi sie marzy juz od dawna ale Ararauna za droga a Nobilis ciezko trafic, Kakadu tez ciezko no ale szukam ludzi ktorzy maja cos podobnego[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 17:21_________________________________________________

zbieram sie moze mi sie uda Wieska zastac, a potem na Katowice na spota cisne ;)

ktos jeszcze jedzie czy sam smigasz?

Opublikowano

a co Ty tam w ogole studiujesz? :)

WSTD :naughty:

Wyższa Szkoła Terowania Dachów :polew:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:42_________________________________________________

zajmuje sie ktos papugami?

Znam kogoś kto ma świra na punkcie kanarków :wink4:

dokładnie tak :P

a wiesz czemu Wyższa? bo na 3 piętrze :naughty:

Opublikowano

dokładnie tak :P

a wiesz czemu Wyższa? bo na 3 piętrze :naughty:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

:bry:

ja, ja, ja..... bylem za free bo to kolega nie dojechal :disgust:

Aj to niedobrze.

ale dzisiaj mi przyniosl 0,5 swojskiej cytrynowki :kox: kiedy pijemy :naughty:

ps: o papugach nic nie wiem :no:

ps2: mam do was fajne filmiki :kox:

Opublikowano

:siema:

:bry:

ja, ja, ja..... bylem za free bo to kolega nie dojechal :disgust:

Aj to niedobrze.

ale dzisiaj mi przyniosl 0,5 swojskiej cytrynowki :kox: kiedy pijemy :naughty:

ps: o papugach nic nie wiem :no:

ps2: mam do was fajne filmiki :kox:

fajne filmiki tzn ???

kupiłem jednak 4300k bo 5k nie mógł ściągnąć... mam nadzieję że jakoś to będzie świecić...

A-rek jak długo je już masz? bo ponoć one na początku tylko na żółto trochę zalatują a potem jak się rozświecą to świecą na biało ???

Opublikowano
  • Autor
kupiłem jednak 4300k bo 5k nie mógł ściągnąć... mam nadzieję że jakoś to będzie świecić...

A-rek jak długo je już masz? bo ponoć one na początku tylko na żółto trochę zalatują a potem jak się rozświecą to świecą na biało ???

no ja jestem zadowolony, zobaczymy czy ty bedziesz :gwizdanie:

ja mam je z 4-5 tygodni i u mnie swieca od poczatku na bialo :)

fajne filmiki tzn ???

Golfik od kumpla :kox:

Opublikowano
kupiłem jednak 4300k bo 5k nie mógł ściągnąć... mam nadzieję że jakoś to będzie świecić...

A-rek jak długo je już masz? bo ponoć one na początku tylko na żółto trochę zalatują a potem jak się rozświecą to świecą na biało ???

no ja jestem zadowolony, zobaczymy czy ty bedziesz :gwizdanie:

ja mam je z 4-5 tygodni i u mnie swieca od poczatku na bialo :)

fajne filmiki tzn ???

Golfik od kumpla :kox:

powinny być te same :wink4: też dałem jakoś 230zł małe przetwornice no i w tym samym shopie :wink4:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:02_________________________________________________wprawny kierowca przy zmianie biegów zegary poprawia :D

z czego tam silnik ? 4 motion z r32?

ładnie się odpycha nie powiem :kox:

Opublikowano
  • Autor
z czego tam silnik ? 4 motion z r32?

silnik z Corrado VR6 + turbo

Opublikowano

:hi:

Arek zapodaj jeszcze raz tego linka do sklepu z HID'ami :wink4:

Znając Tom'a jutro przesyłka powinna już być na miejscu :naughty:

Opublikowano

:hi:

Arek zapodaj jeszcze raz tego linka do sklepu z HID'ami :wink4:

Znając Tom'a jutro przesyłka powinna już być na miejscu :naughty:

http://www.ravenautosport.pl/

proszę Roberciku :wink4:

a za czym zaglądasz ??[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:40_________________________________________________kur*# ale se zapodałem mieszankę vodka+miód :kox:

Opublikowano
  • Autor
Znając Tom'a jutro przesyłka powinna już być na miejscu

no napisal mi ze dzisiaj dopiero mnie podliczy i poda dane do przelewu :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:47_________________________________________________

kur*# ale se zapodałem mieszankę vodka+miód

a co to za okazja :cool1:

Opublikowano

kur*# ale se zapodałem mieszankę vodka+miód :kox:

wow ale masz mieszaninę :kox:

lubisz takie eksperymenty :?: :sick3:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:59_________________________________________________

no napisal mi ze dzisiaj dopiero mnie podliczy i poda dane do przelewu :gwizdanie:

No trochę tego było , chyba przez to :mysli:

Opublikowano
Znając Tom'a jutro przesyłka powinna już być na miejscu

no napisal mi ze dzisiaj dopiero mnie podliczy i poda dane do przelewu :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:47_________________________________________________

kur*# ale se zapodałem mieszankę vodka+miód

a co to za okazja :cool1:

kur*# ale se zapodałem mieszankę vodka+miód :kox:

wow ale masz mieszaninę :kox:

lubisz takie eksperymenty :?: :sick3:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:59_________________________________________________

no napisal mi ze dzisiaj dopiero mnie podliczy i poda dane do przelewu :gwizdanie:

No trochę tego było , chyba przez to :mysli:

okazja taka że mnie grypsko bierze :disgust: i jakoś trza temu zaradzić :decayed: co się tam będę faszerował niezdrowymi syropami :decayed:

Opublikowano
  • Autor
okazja taka że mnie grypsko bierze disgust i jakoś trza temu zaradzić decayed co się tam będę faszerował niezdrowymi syropami

musze powiedziec Natalii zeby apteczke zaopatrzyla w taki "syropek" :>

Opublikowano
okazja taka że mnie grypsko bierze disgust i jakoś trza temu zaradzić decayed co się tam będę faszerował niezdrowymi syropami

musze powiedziec Natalii zeby apteczke zaopatrzyla w taki "syropek" :>

taaa .... a ja Marzenie :naughty:

Opublikowano

ide zerknąć co tam Pulaczki wyczyniają z Ekwadorem :>

Opublikowano

nie wiecie jak grali Holendrzy ? k**wa nigdzie tego nie pokazywali tylko na cyfrowym Polsacie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.