Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Arek drugi sreen z płyta główna-płyta główna , wydaje mi sie że powinieneś mieć wolny slot bo zawsze są dwa a masz zajęty jeden. :>

:>

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d39585bac8e691d1.html

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi:

:siema:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 10:02_________________________________________________kurde ladna :good:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1272472784

Opublikowano

Już jest :decayed:

beztytuugp.jpg

Robert się ucieszy :kox:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 10:18_________________________________________________Arek w zakładce płyta główna jest jeszcze raz płyta główna i o tą mi biega :)

Opublikowano

Arek drugi sreen z płyta główna-płyta główna , wydaje mi sie że powinieneś mieć wolny slot bo zawsze są dwa a masz zajęty jeden. :>

:>

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d39585bac8e691d1.html

Arek ja tam raczej do wscibskich nie naleze ale widze ze myslisz nad zmiana furki :naughty:

na... RS4 :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 10:21_________________________________________________

Już jest :decayed:

beztytuugp.jpg

Robert się ucieszy :kox:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 10:18_________________________________________________Arek w zakładce płyta główna jest jeszcze raz płyta główna i o tą mi biega :)

no Wiesiek przodowniku :decayed::good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

co macie w tej ELSIE dostępne?

Opublikowano
  • Autor
Arek w zakładce płyta główna jest jeszcze raz płyta główna i o tą mi biega

teraz wychodzi jaki ze mnie inteligent :wallbash:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e707f967dba258eb.html

Arek ja tam raczej do wscibskich nie naleze ale widze ze myslisz nad zmiana furki naughty

na... RS4

musial zauwazyc :decayed:

Wiesiek ladnie z ta Elsa :good:

Opublikowano
Arek w zakładce płyta główna jest jeszcze raz płyta główna i o tą mi biega

teraz wychodzi jaki ze mnie inteligent :wallbash:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e707f967dba258eb.html

Arek ja tam raczej do wscibskich nie naleze ale widze ze myslisz nad zmiana furki naughty

na... RS4

musial zauwazyc :decayed:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor
Można dzisiaj odebrać towar :?: jeżeli tak to o której :?:

oczywiscie ze mozna ale bede w domu po 20:00

a teraz lece do pracy :hi:

Opublikowano

Ok jak coś to dryndne. :decayed:

Spokojnej pracy :przebiegly:

Opublikowano

wszystkie funkcje ? :mysli:

chyba raczej bez możliwości przeglądu historii napraw...

Stanley bez przesady :cool1:

Opublikowano

wszystkie funkcje ? :mysli:

chyba raczej bez możliwości przeglądu historii napraw...

Stanley bez przesady :cool1:

już myślałem, że z Was cyberprzestępcy :decayed:

Opublikowano

już myślałem, że z Was cyberprzestępcy :decayed:

:baseball: kiedy będziesz w Rybniku :evil:

Opublikowano

wszystkie funkcje ? :mysli:

chyba raczej bez możliwości przeglądu historii napraw...

Stanley bez przesady :cool1:

No Stan bez przesady przegladac historie napraw to kazdy leszcz potrafi :naughty:

Wiesiek bedzie uzupelnial historie serwisowa wstecz do 82roku :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiek bedzie uzupelnial historie serwisowa wstecz do 82roku :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pomyłka do 05.81 :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:hi: po robocie chłopaki :wink4:

Jak tam przed weekendem :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.