Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam 3.7 i nie da rady zainstalować na Win7, a w emulacje systemowe niechce mi się bawić :disgust:

Jest to wersja 32 czy 64, bo jak ta druga to pupa. :chytry:

A ja mam XP i ... nie mam żadnej :kwasny:

:wink4:

Ale będziesz miał :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: porannie[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 08:57_________________________________________________

:hi:

seves i jak tam z tym passatem? jakbyś potrzebował jakiejś pomocy to wal. W wolnych chwilach zajmuje się sprawdzaniem aut przed kupnem na forum bez-wypadkowe.net (byłe bezwypadkowe.net). Tam też chopcy mogą pomóc w sprawdzeniu VIN-u oraz jak dobrze idzie to też przeszłości autka :)

Dzieki Romek :hi:

passat sie sprzedal chyba tego samego dnia ;) kumpel sie napalil ale nawet tam nie podjechal :gwizdanie:

dzieki jak cos znow znajdzie to sie odezwe :wink4:

jakbyscie mieli namiary na fajnego paska b6 (raczej 1.9tdi 105) lub vectre C to dajcie znac

Opublikowano

:hi: :hi:

Ja mam 3.7 i nie da rady zainstalować na Win7, a w emulacje systemowe niechce mi się bawić :disgust:

Jest to wersja 32 czy 64, bo jak ta druga to pupa. :chytry:

jak pytasz o win7 to mam 32bit na lapku i 64bit na PC i tu i tu nie działa...

skoro już jesteśmy przy elsie, to mógłbyś podesłać jakiegoś screana i jakiś nr. kat. jak wygląda klucz do odkręcania rolki (sprzęgiełka) na alternatorze :rolleyes::wink4:

Opublikowano

skoro już jesteśmy przy elsie, to mógłbyś podesłać jakiegoś screana i jakiś nr. kat. jak wygląda klucz do odkręcania rolki (sprzęgiełka) na alternatorze :rolleyes: :wink4

:hi:

A proszę cie bardzo. Tylko moja obsługuje do 2005.

n270096.jpg

Opublikowano

hmm to chyba nie ten... :mysli: jak chcesz to Ci mogę podrzucić else 3.7 :wink4:

Opublikowano

Tomek tak jak pisałem to jest ze starszego, ja twojego autka nie mam w swojej. ;(

ELSA 3,7 jutro już chyba będę miał, ale jak lecisz dzisiaj na rybol to czemu nie ,tym bardziej że masz bazę z 2010. :mysli:

Oooo biorę tą matę do bagażnika jeżeli jest gumowa

Opublikowano

W sumie jadę dziś w kierunku Katowic a w Rybniku będę w poniedziałek. Dam znać jak co ;)

Mata jest bardziej z takiej pianki niż gumy, oczywiście używana :cool1:

Opublikowano

Z tą ELSĄ to na rzazie spoko jak mi sie nie uda odpalic mojej to dam znać a na spota podrzucisz sama bazę.

Właśnie o taką matę chodzi ,ważne żeby wody nie puszczała.

W jakim jest stanie mocno podniszczona bo jak fajna to wezmę.

Opublikowano

Z tego co pamiętam to ma rogi trochę zagięte, bo jeździła u mnie w A4 :decayed: a tak poza tym raczej nic jej nie brakuje :wink4:

Muszę ja poszukać w garażu :decayed:

Opublikowano

Chopie to szukej :wink4:

Dobro cyna to biera :gwizdanie:

Kurde yno mi jyj nie sprzedej :przebiegly:

Opublikowano

Zmykam coś podziałać w chacie jak by co to dryndni do mnie na PW nr tel.

Opublikowano

:hi:

Jak tam przed weekendem :?: :> :kox:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

Serwis :hi:

Opublikowano

:hi:

Jak tam przed weekendem :?: :> :kox:

:hi: Tak, że wstałem po nocce, porobić coś w chałupie i zaś na nocka a po nocce jutro buda :/ a reszta? :)

Opublikowano

a ja sie szykuje :naughty:

na spota do Gliwic sie szykuje :wink4:

jedzie jeszcze ktos?

w ogole :hi: po robocie

Opublikowano

:hi:

:hi:

Jak tam przed weekendem :?: :> :kox:

tak ze dzis na noc do pracy, jutro na 14 a w niedziele na 6 :evil:

Opublikowano

a ja ide na wesele :kox::drunk::banan2::punk:

tak ze dzis na noc do pracy, jutro na 14 a w niedziele na 6 :evil:

ty naprawde jestes nie zniszczalny :shocked::blink:

Opublikowano

decks ty waryjocie :kox:

Daniel trzymaj fason na weselu :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.