Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom :( rozumiem... kac... ale żeby aż tak długo się trzymał? :D:polew:

Liczę na to, że wróci wszystko do normy niedługo... chyba, że to moja wina... :no:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom :( rozumiem... kac... ale żeby aż tak długo się trzymał? :D:polew:

Liczę na to, że wróci wszystko do normy niedługo... chyba, że to moja wina... :no:

:dontknow:

:mysli:

Opublikowano

eee tam powoli dobijamy do 4-setnej strony a Wy narzekacie :tongue4:

jakoś ostatnio taki zabiegany jestem ... zresztą seves wiesz jak jest :tongue4: tez miewasz takie fazy :naughty:

o co Ci chodziło z tą droga powrotną :?:

Opublikowano

:hi:

Dobry na wieczór :decayed:

Wilma dzięki za wytłumaczenie żłobka :good:.

Arku ja niestety :polew: 4x4 dziennie muszę jeździć :wink4:.Tyle ,że Twój 4x4 miał "ciepły" kolor w porównaniu do mojego(a właściwie naszych A4'rek).

Opublikowano

eee tam powoli dobijamy do 4-setnej strony a Wy narzekacie :tongue4:

jakoś ostatnio taki zabiegany jestem ... zresztą seves wiesz jak jest :tongue4: tez miewasz takie fazy :naughty:

o co Ci chodziło z tą droga powrotną :?:

no jak zescie docierali na impreze to wiem, a nie wiem jak sie Wam wracalo znaczy czy z przygodami czy bez :wink4:

Opublikowano

eee tam powoli dobijamy do 4-setnej strony a Wy narzekacie :tongue4:

jakoś ostatnio taki zabiegany jestem ... zresztą seves wiesz jak jest :tongue4: tez miewasz takie fazy :naughty:

o co Ci chodziło z tą droga powrotną :?:

Właśnie w tym sęk, że powoli... aż za bardzo. Ostatnimi czasy było super.... tyle postów, że hej :D

:hi:

Dobry na wieczór :decayed:

Wilma dzięki za wytłumaczenie żłobka :good:.

Arku ja niestety :polew: 4x4 dziennie muszę jeździć :wink4:.Tyle ,że Twój 4x4 miał "ciepły" kolor w porównaniu do mojego(a właściwie naszych A4'rek).

Proszę bardzo :) Służę pomocą :D

Opublikowano

eee tam powoli dobijamy do 4-setnej strony a Wy narzekacie :tongue4:

jakoś ostatnio taki zabiegany jestem ... zresztą seves wiesz jak jest :tongue4: tez miewasz takie fazy :naughty:

o co Ci chodziło z tą droga powrotną :?:

no dokladnie sam mam takie fazy i jak po takiej przerwie sie tu wraca to dopiero dym... pare godzin trza spam nadrabiac :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 23:46_________________________________________________Zbieram sie Panowie i Panie :hi: Wilmo i .. hmm i Synki :wink4:

:hi:

Opublikowano

hahahahha Śpij dobrze Synku :D:hi:

Opublikowano

Oooo widzę że nasza Koleżanka się stęskniła za hanysami :decayed:

Brakuje Ci twardych facetów Co :gwizdanie:

A tak po za tym ja wczoraj orałem w robocie ,dzisiaj na dworze odśnieżanie i opał ręce mam do kolan i jeszcze jestem na nockę w robocie :kwasny:

Opublikowano

.. hmm i Synki :wink4:

:hi:

kororowych :> :hi:

Opublikowano

Oooo widzę że nasza Koleżanka się stęskniła za hanysami :decayed:

Brakuje Ci twardych facetów Co :gwizdanie:

A tak po za tym ja wczoraj orałem w robocie ,dzisiaj na dworze odśnieżanie i opał ręce mam do kolan i jeszcze jestem na nockę w robocie :kwasny:

Żebyś wiedział, że brakuje ojjj brakuje... ciężko tak samej siedzieć :kwasny:

A po robocie się wyśpisz :) Ja za to w ogóle neta nie miałam dziś w pracy... i jutro pewnie będzie to samo, bo serwerownie zalało ;( z nudów się porżnę chyba ;(

No ja za to dziś spróbuję wylądować wcześniej w łóżku... Bawcie się dobrze. Dobranoc! :hi:

Opublikowano

Dobranoc! :hi:

powtórzę się :wink4:

kororowych :>

Opublikowano

;( z nudów się porżnę chyba ;(

No ja za to dziś spróbuję wylądować wcześniej w łóżku... Bawcie się dobrze. Dobranoc! :hi:

Nieeeeeeee nie podrzynaj się, bo to będzie cały ciąg nieszczęść w tym wątku :naughty:

DDOOBBRRAANNOOCC :wink4:

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

ale nasulo sniega od wczoraj :kox:

Opublikowano

Dobry przed robotą :hi:

U nas trochę tego towaru też jest...ciekawe na którą do pracy zajadę...

;( z nudów się porżnę chyba ;(

No ja za to dziś spróbuję wylądować wcześniej w łóżku... Bawcie się dobrze. Dobranoc! :hi:

Nieeeeeeee nie podrzynaj się, bo to będzie cały ciąg nieszczęść w tym wątku :naughty:

DDOOBBRRAANNOOCC :wink4:

Oj zaraz cały ciąg... jeden byłby tylko i to nie ciąg, a zaledwie jeden wyraz ciągu :naughty:

Opublikowano

:siema:

hello Hammer, jak tam furka? :naughty:

Opublikowano

:siema:

hello Hammer, jak tam furka? :naughty:

Dziś będę dzwonił kiedy będzie do odbioru :naughty: bo w tym tyg. ma być :radocha:

Opublikowano

:siema:

hello Hammer, jak tam furka? :naughty:

Dziś będę dzwonił kiedy będzie do odbioru :naughty: bo w tym tyg. ma być :radocha:

no to super :good: :good: :good:

wiem cos o tym bo sam ostatnio czekalem i czekalem :decayed: :decayed:

Opublikowano
:siema: przejebane pierwszy śnieg spadł i już przeziębienie mnie wzięło :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash::thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.