Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jestem z Rybnika i tak przyjadę :)

Wierzymy

A ja bym powiedział "mamy nadzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj wieczór degustacji-Callsberg,Górnik Zabrze,Leżajsk,teraz ulubione Tyskie ponad wszystkie :naughty:

mieszaj, mieszaj, a jutro kac gigant :>

Arek to żadna mieszanka :) Jakbym pomieszał piwo z wódką i szampanem lub winem byłoby gorzej :tongue4:

No a tak to tylko literki pomiesza na forum :decayed:

Jakbyś widział w jaki sposób się używa photoshopów to byś wiedział, że większość zdjęć, które oglądasz w gazetach/internecie itd przechodzą takie obróbki, że byś czasem osób nie poznał. I dla mnie to zdjęcie w całości jest sztuczne z kolesiem włącznie... niestety.

A co niby mu naciągnęli photoshopem :mysli:

Chyba koszulkę :polew:

Taaak koszulkę hahah :polew: :polew: :polew:

Jak na razie to mam kontrolę nad literkami tak że wszystko oki-tak piją koledzy z Rybnika :wink4:
Opublikowano

A najciekawsze jest że mąż Wilmy wróci od Ruskich po iluś tam miesiącach a Ona sobie najnormalniej pojedzie na spota do Rybnika :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie jestem z Rybnika i tak przyjadę :)

Wierzymy

A ja bym powiedział "mamy nadzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie:

Ale jak każda matka kocha swoje dzieci. A więc dzieciątka powiedziałam, że będę znaczy, że będę i koniec i kropka i już! :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wilma, a ktory rok masz tą eSkę :?:

Opublikowano

210d1243440279-do-you-think-big-ass-makes-girl-more-sexy-ass.jpg

full wypas :naughty:

Opublikowano
  • Autor

210d1243440279-do-you-think-big-ass-makes-girl-more-sexy-ass.jpg

full wypas :naughty:

to jest to :kox:

Opublikowano

Nie jestem z Rybnika i tak przyjadę :)

Wierzymy

A ja bym powiedział "mamy nadzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie:

:gwizdanie: :cool1:

http://demotywatory.pl/2411538/--Oddajcie-smoczek

Opublikowano

Wilma, a ktory rok masz tą eSkę :?:

1997 rok :naughty:

Opublikowano

210d1243440279-do-you-think-big-ass-makes-girl-more-sexy-ass.jpg

full wypas :naughty:

:good:

Opublikowano

i to spalanie jak na S8 podejrzanie niskie :tongue4:

Opublikowano

210d1243440279-do-you-think-big-ass-makes-girl-more-sexy-ass.jpg

full wypas :naughty:

:slina:

Opublikowano

Wilma, a ktory rok masz tą eSkę :?:

Od nowości ją mamy :)

Opublikowano

prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Opublikowano

210d1243440279-do-you-think-big-ass-makes-girl-more-sexy-ass.jpg

full wypas :naughty:

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

Wilma, a ktory rok masz tą eSkę :?:

1997 rok :naughty:

a skąd ty to wiesz :mysli:

Opublikowano

Wilma, a ktory rok masz tą eSkę :?:

Od nowości ją mamy :)

13 lat już nią jeździcie :mysli:

Opublikowano

Wilma, a ktory rok masz tą eSkę :?:

Od nowości ją mamy :)

ten Twój ropę wozi z tej rassii do pl czy co :tongue4::decayed: albo ciągnie jakiś gazociąg :tongue4:

Opublikowano

Nie jestem z Rybnika i tak przyjadę :)

Wierzymy

A ja bym powiedział "mamy n adzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie:

Ale jak każda matka kocha swoje dzieci. A więc dzieciątka powiedziałam, że będę znaczy, że będę i koniec i kropka i już! :wink4:

"Matko " ja w Ciebie wierzę i czekam niecierpliwie na wspólne spotkanie,: zresztą Badboy jeszcze bardziej :polew: a różnica w ciekawosci to jak moje auto do Jego fury :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a skąd ty to wiesz :mysli:

byłem ostatnio w Rosji i gadałem z mężem Wilmy :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.