Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry::hi:

Na początek

Życzę Wszystkim Wesołych Świąt

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 13:01_________________________________________________

chyba Twoj wirus źle zadziałał :tongue4: luknij na 500-tną stronę :naughty:

To się nie liczy ( i tak to zjebałeś :thumbdown: )

no Robert gratulacje :good:

j.w.

Andrzej stawia , sklerozy jeszcze nie mam :cool1:

:hi: w wigilijny dzień gratki Robert 500 :gwizdanie:

To był Badboy a nie ja , jemu gratuluj :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry::hi:

Na początek

Życzę Wszystkim Wesołych Świąt

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 13:01_________________________________________________

chyba Twoj wirus źle zadziałał :tongue4: luknij na 500-tną stronę :naughty:

To się nie liczy ( i tak to zjebałeś :thumbdown: )

no Robert gratulacje :good:

j.w.

Andrzej stawia , sklerozy jeszcze nie mam :cool1:

:hi: w wigilijny dzień gratki Robert 500 :gwizdanie:

To był Badboy a nie ja , jemu gratuluj :cool1:

Badboy Cię wrobił w 500-tkę :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Ja mogę wrobić Artura ... mam to zrobić :?: :mysli:

Opublikowano

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Wam wszystkim spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem,

A Nowy Rok obdaruje Was Pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia.

Wesołych Świąt życzy Andrzej:-)

Opublikowano

Życzę wam byście w prezencie

mieli za***iste rżnięcie.

By Mikołaj zamiast brody

miał dwa cycki, robił lody.

By miał długie blond warkocze

i gorące, mokre krocze.

Opublikowano

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Wam wszystkim spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem,

A Nowy Rok obdaruje Was Pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia.

Wesołych Świąt życzy Andrzej:-)

Dziękuję i wzajemnie :)

Życzę wam byście w prezencie

mieli za***iste rżnięcie.

By Mikołaj zamiast brody

miał dwa cycki, robił lody.

By miał długie blond warkocze

i gorące, mokre krocze.

A to chyba nie do mnie ;(

Opublikowano

A to chyba nie do mnie ;(

Do Ciebie też , przecież kiedyś wspomniałaś że lubisz eksperymentować z koleżankami :naughty:

Opublikowano

:polew: :gwizdanie: :naughty:

A to chyba nie do mnie ;(

Do Ciebie też , przecież kiedyś wspomniałaś że lubisz eksperymentować z koleżankami :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 13:56_________________________________________________ciekawostek tu się dowiaduję :>[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________z tymi lodami byłoby gorzej mno ale zawsze waniliowe może zrobic :tongue4:
Opublikowano

ciekawostek tu się dowiaduję :>

A widzisz :naughty:

Opublikowano

:bry: :bry: :bry:

W ten Wigilijny dzień

Wszystkim Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :pociesz:

Opublikowano

:polew: :gwizdanie: :naughty:

A to chyba nie do mnie ;(

Do Ciebie też , przecież kiedyś wspomniałaś że lubisz eksperymentować z koleżankami :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 13:56_________________________________________________ciekawostek tu się dowiaduję :>[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________z tymi lodami byłoby gorzej mno ale zawsze waniliowe może zrobic :tongue4:

No popatrz! Ja też tu jakieś ciekawostki czytam! :shocked:

Robert... czy my kiedyś coś ten, że takie ciekawe rzeczy na mój temat wiesz? (nieważne, że nieprawdziwe) :cool1::polew:

:bry: :bry: :bry:

W ten Wigilijny dzień

Wszystkim Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :pociesz:

:hi: :hi: :hi:

Dziękuję i wzajemnie :>

Opublikowano
  • Autor

Ja mogę wrobić Artura ... mam to zrobić :?: :mysli:

oj Robert, Robert.... w wigilie chcesz takie przekrety robić :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

:bry: :bry: :bry:

W ten Wigilijny dzień

Wszystkim Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :pociesz:

:bry: :bry: dzięki nawzajem [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:33_________________________________________________

Ja mogę wrobić Artura ... mam to zrobić :?: :mysli:

oj Robert, Robert.... w wigilie chcesz takie przekrety robić :thumbdown:

:decayed:

Ciekawe KTO Badboy-owi podsunął ten pomysł :polew::decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano

oj Robert, Robert.... w wigilie chcesz takie przekrety robić :thumbdown:

Andrzej też zrobił "przekręt" w wigilię :gwizdanie:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:36_________________________________________________

Ciekawe KTO Badboy-owi podsunął ten pomysł :polew::decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

O tym już nie chciałem wspominać :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mogę wrobić Artura ... mam to zrobić :?: :mysli:

Robert nie Wiesz co się robi?? :gwizdanie: Flaszeczka ,albo banik :kox::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:39_________________________________________________Jakby tak każdy robił,to cały czas stoimy na 99 stronie :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

oj Robert, Robert.... w wigilie chcesz takie przekrety robić :thumbdown:

Andrzej też zrobił "przekręt" w wigilię :gwizdanie:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:36_________________________________________________

Ciekawe KTO Badboy-owi podsunął ten pomysł :polew::decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

O tym już nie chciałem wspominać :gwizdanie:

a kto od tygodni mowil ze 500-setna strona jest jego :gwizdanie: a teraz jakies "problemy".......

to jest zabawa i jak ktos nie chce to nie musi stawiac i tyle.....

luzik panowie, luzik :wink4:

Opublikowano

:hi: ale spam nie ziemski 15 min czytałem ale to dobrze :wink4:

Życzę Wam Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia :>

Opublikowano

a kto od tygodni mowil ze 500-setna strona jest jego :gwizdanie: a teraz jakies "problemy".......

No mówiłem , ale jak się nie udało to spoko , może kiedyś uda mi się jakąś kolejną setkę "przebić" ... jest luzik i wiem że to zabawa ... ale po co kombinować i usuwać posty :mysli:

to jest zabawa i jak ktos nie chce to nie musi stawiac i tyle.....

Wiem że to zabawa , a o stawianie mi akurat nie chodzi , mogę postawić za tą "niby" 500 stronę , nie ma problemu , tu akurat o stawianie mi nie chodziło tylko o to co jest wyżej napisane po pierwszym cytacie i podkreślone :wink4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:20_________________________________________________

:hi: ale spam nie ziemski 15 min czytałem ale to dobrze :wink4:

Życzę Wam Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia :>

:hi:

Dzięki i wzajemnie :wink4:

Opublikowano

:hi: ale spam nie ziemski 15 min czytałem ale to dobrze :wink4:

Życzę Wam Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia :>

Dziękuję i wzajemnie :)

Opublikowano

I jak wam idą przygotowania do kolacji :?: :gwizdanie: pewnie co nie którzy to już przy :beer1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.