Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no widzisz :confused4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:21_________________________________________________

jak tam zdrowko :?:

a dobrze, nie narzekam, a jak u ciebie?

juz drugi tydzien meczy mnie katar ale powoli zaczyna sie poprawiac :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: ale spamu 13 stron f*ck :!:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:26_________________________________________________to jak doczytałem toście chłopy poszli nynu :?:
Opublikowano

A-rek :hi:

:hi: ale spamu 13 stron f*ck :!:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:26_________________________________________________to jak doczytałem toście chłopy poszli nynu :?:

zyjemy;)

Opublikowano

no widzisz :confused4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:21_________________________________________________

jak tam zdrowko :?:

a dobrze, nie narzekam, a jak u ciebie?

juz drugi tydzien meczy mnie katar ale powoli zaczyna sie poprawiac :)

no to zycze szybkiego wyleczenia sie

jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym..

Opublikowano

no widzisz :confused4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:21_________________________________________________

jak tam zdrowko :?:

a dobrze, nie narzekam, a jak u ciebie?

juz drugi tydzien meczy mnie katar ale powoli zaczyna sie poprawiac :)

no to zycze szybkiego wyleczenia sie

jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym..

za nadgodziny dostaniesz :decayed: ?

Opublikowano

ja się standardowo dopasuję :wink4:

Opublikowano
  • Autor
to jak doczytałem toście chłopy poszli nynu :?:

jeszcze nie :wink4:

A-rek :hi:

:hi:

jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym..

mysle, ze to bedzie dluzszy spot wiec powinieneś dojechac :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________58635428356699012514649.jpg

Opublikowano

no widzisz :confused4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:21_________________________________________________

jak tam zdrowko :?:

a dobrze, nie narzekam, a jak u ciebie?

juz drugi tydzien meczy mnie katar ale powoli zaczyna sie poprawiac :)

no to zycze szybkiego wyleczenia sie

jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym..

za nadgodziny dostaniesz :decayed: ?

no wlasnie nie wiem ale isc muze wiec pewnie cos sie swieci :evil:

Opublikowano
  • Autor

wiem ze to nie Audi ale :kox:

Opublikowano
jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym..

mysle, ze to bedzie dluzszy spot wiec powinieneś dojechac :wink4:

No jak mnie chłopaki stłuką na dzień dobry... to nie wiem czy będzie taki długi :tongue4:

Opublikowano

co do tematu jutrzejszego wypadu do bielska , o którym pisałem w południe to ktoś myślał nad tym?

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:35_________________________________________________

jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym..

mysle, ze to bedzie dluzszy spot wiec powinieneś dojechac :wink4:

No jak mnie chłopaki stłuką na dzień dobry... to nie wiem czy będzie taki długi :tongue4:

znaczy ,co Ci zrobią :?:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:36_________________________________________________ :mysli:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:37_________________________________________________ :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:37_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:35_________________________________________________

jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym..

mysle, ze to bedzie dluzszy spot wiec powinieneś dojechac :wink4:

No jak mnie chłopaki stłuką na dzień dobry... to nie wiem czy będzie taki długi :tongue4:

znaczy ,co Ci zrobią :?:

Powiedzą, że im nie leżę i "won kobieto!" a na koniec jeszcze :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
to jak doczytałem toście chłopy poszli nynu :?:

jeszcze nie :wink4:

A-rek :hi:

:hi:

jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym..

mysle, ze to bedzie dluzszy spot wiec powinieneś dojechac :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________58635428356699012514649.jpg

tief und breit :kox:

Opublikowano

:mysli:,jak będą nerwowi to kto wie?

:polew:

Opublikowano
  • Autor
co do tematu jutrzejszego wypadu do bielska , o którym pisałem w południe to ktoś myślał nad tym?

ja bylbym chetny ale rodzinke mam na glowie :embarrassed:

jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym..

mysle, ze to bedzie dluzszy spot wiec powinieneś dojechac :wink4:

No jak mnie chłopaki stłuką na dzień dobry... to nie wiem czy będzie taki długi :tongue4:

nie no co ty..... :wink4:

Opublikowano

tak myślałem wpaść w parę autek do b-b

Opublikowano
  • Autor

tak myślałem wpaść w parę autek do b-b

no fajnie by bylo ale niestety ten termin mi nie pasuje :confused4:

Opublikowano

luz,kiedy indziej wymyślimy taki ło[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:46_________________________________________________to jak ma być komplet miejsc zajętych to może na jakąś kawkę do knajpki jakiejś się wybierzemy tego 15?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:48_________________________________________________ja z Kasią pojadę bo powiedziała,że chce poznać :> "tych" z którymi pojedziemy do BT :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

luz,kiedy indziej wymyślimy taki ło[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:46_________________________________________________to jak ma być komplet miejsc zajętych to może na jakąś kawkę do knajpki jakiejś się wybierzemy tego 15?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:48_________________________________________________ja z Kasią pojadę bo powiedziała,że chce poznać :> "tych" z którymi pojedziemy do BT :gwizdanie: :decayed:

ale z tym przeniesieniem sie poczekajcie na mnie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.