Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wy pacholki zaliczacie, a ja dzis w nocy po szychcie...rodzinke jezy zabilem, tylko czulem jak mi sie pod autem pokulalo mama, tata i troje jezatek ;(

:tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wy pacholki zaliczacie, a ja dzis w nocy po szychcie...rodzinke jezy zabilem, tylko czulem jak mi sie pod autem pokulalo mama, tata i troje jezatek ;(

:tongue4:

No i jak jeździsz no jak ,żeby jeże rozjeżdżać, no wiesz :shocked:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wy pacholki zaliczacie, a ja dzis w nocy po szychcie...rodzinke jezy zabilem, tylko czulem jak mi sie pod autem pokulalo mama, tata i troje jezatek ;(

:tongue4:

To ja w niedziele czarnego kota bym przejechał ale szybki manewr i kot jeszcze pożyje :gwizdanie: a tak na prawdę to szkoda mi zderzaka było na sierściucha :decayed:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 11:59_________________________________________________

Spoko, po 10tym mi dosz kasa :decayed:

Opublikowano

Mordercy sierściuchów i iglaków :decayed:

Opublikowano

Mordercy sierściuchów i iglaków :decayed:

Przecież pisza że sierściuchowi audik przed nosem przejechał i kot przeżył :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wy pacholki zaliczacie, a ja dzis w nocy po szychcie...rodzinke jezy zabilem, tylko czulem jak mi sie pod autem pokulalo mama, tata i troje jezatek ;(

:tongue4:

Sarnę można trafić ,dzika też ale jeża (z rodziną) :shocked:

Opublikowano
:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: az mi wstyd :tongue4:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wiesiek kto zarabia 3000 w pln :mysli: tylko mi nie mów trza było się uczyć

Andrzej my wiemy , że Wy "prywaciorze" macie więcej .... duuużo więcej ale już z nas się nie nabijaj :cool1:

:decayed:

czy jo się nabijom :no: może i więcej ale tylko od lutego do listopada :tongue4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:02_________________________________________________jak tu pusto :(
Opublikowano
http://otomoto.pl/ford-fiesta-C19219820.html :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:04_________________________________________________jeżdżąca w rodzince i moje pierwsze auto :)
Opublikowano

coś nie tak z tą aukcją bo nie kumam :gwizdanie:

Opublikowano

coś nie tak z tą aukcją bo nie kumam :gwizdanie:

http://otomoto.pl/ford-fiesta-C19219820.html :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:04_________________________________________________jeżdżąca w rodzince i moje pierwsze auto :)

Opublikowano

teraz kaman fajne wozidło :shocked:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:09_________________________________________________jak sie położysz koło niej to słychać jak ją rdza wpierdala :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: az mi wstyd :tongue4:

:wink4:

Opublikowano

Wie ktos kto ma srebrnego avanta b5 tablice SPS i ma na imie prawdopodobnie Szymon?

Opublikowano

:no:

:mysli:

Opublikowano

Ostatnio mam wrazenie ze ludzie kupuja ramki klubowe i o nim zapominaja :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Ja takich widuję w Jastrzębiu od groma :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.