Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma tragedii :no: ,przynajmniej szybko się nie padnie w upale :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 00:04_________________________________________________zrobione ,zaraz spadam w ciepłe nóżki Żonki do sjz :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

spam nadrobiony :wink4:

musialem to wkleic z tego ^^ artykulu :polew: Mój chłopak wlał sobie ludwik do penisa, żeby był większy. Czy to zagraża mojemu zdrowiu? :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

spam nadrobiony :wink4:

musialem to wkleic z tego ^^ artykulu :polew: Mój chłopak wlał sobie ludwik do penisa, żeby był większy. Czy to zagraża mojemu zdrowiu? :polew:

:hi:

Odpowiedź na to pytanie powinna być taka: nic się mu nie stanie tylko bańki z chu*a pójdą, tak długo do puki pytającej mózg z macicy nie przeleje się do głowy jak również gościowi od ludwika nie przejdzie z małej główki do dużej, z resztą nie liczył bym na to.. :polew: :polew: :polew:

Znam najskuteczniejszy sposób na powiększenie, wsadzić go na 1 min do ula, ja nie stosuję bo mam alergię na jad, 100 % skuteczności. :przebiegly:

Opublikowano
:bry: :bry:
Opublikowano
:hi: Dzien doberek w pochmurny dzien :)
Opublikowano

:hi:

no to pogode mamy zajebist# :confused4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 13:34_________________________________________________Ale panowie i panie jest nadzieja na sobote moze nie bedzie padac :naughty::kox:

http://pogoda.onet.pl/1,3685,38,,,rybnik,miasto.html

Opublikowano

ta pogoda na onecie ch*** warta jest :D dzis tez mialo lac w nocy i caly dzien a jest spokój..

Opublikowano

ta pogoda na onecie ch*** warta jest :D dzis tez mialo lac w nocy i caly dzien a jest spokój..

chyba u ciebie bo u mnie leje :confused4:
Opublikowano

ta pogoda na onecie ch*** warta jest :D dzis tez mialo lac w nocy i caly dzien a jest spokój..

chyba u ciebie bo u mnie leje :confused4:

u mnie też leje cały czas :thumbdown:

Opublikowano

9439-e9a0eec5d9708f3bd25a7a418b94f45b.gif:kox: :kox: :kox:

:kox: ja tooo .... szkoda ze lotu nie pokazali
Opublikowano
:hi: UWAGA !!!!! Mam miłą wiadomość dla tych co w latach 2003-2006 sporowadzili pojazd zza granicy i zapłacili haracz w wydziale komunikacji w Rybniku, za kartę pojazdu w wysokości 500pln, zostanie wam oddane 425pln, wystarczy stawić się w w.w. wydziale i złożyć wniosek o zwrot :naughty: urząd w Rybniku oddaje haracz obligatoryjnie, niestety w np.Wodzisławiu trza się sądzić :confused4: ja już złożyłem czekam na kasę :decayed:
Opublikowano

tu mosz lot orła :decayed::polew:

9438-43e78ac7a7834baa73206abe378681c0.gif

:laghing2: :laghing2: no co...poprostu...

''...lece bo chce, lece bo zycie jest zle...''

:decayed:

Opublikowano

tu mosz lot orła :decayed::polew:

9438-43e78ac7a7834baa73206abe378681c0.gif

złoty medal z miejsca jak nic :decayed:

Opublikowano

tu mosz lot orła :decayed::polew:

9438-43e78ac7a7834baa73206abe378681c0.gif

złoty medal z miejsca jak nic :decayed:

i w nagrodę wczasy w egipsie :decayed:
Opublikowano

ta pogoda na onecie ch*** warta jest :D dzis tez mialo lac w nocy i caly dzien a jest spokój..

chyba u ciebie bo u mnie leje :confused4:

no leje co jakis czas ale w nocy bylo ok w żorach i do 12 w Strumieniu tez, teraz na zmiane w Pawlowicach deszcz ze sloncem :)

Opublikowano

danielom...aktualnie w Roju...

...leje jak cholera :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.