Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 08:38_________________________________________________

PS. Gdzie idzie kupić na już tanio wszystkie filtry oraz olej motul :?:

Dzik lub TOM77 :wink4:

ale na już potrzebuje :)

u dzika jutro zamowwisz , pojutrze masz -2 dni zbawi ??

A Ty nie mądruj, bo na początku chciałeś najtańszy motul na allegro kupić :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

hello Synki :hi:

glupie pytanie ale ma ktos ramke 2DIN i wyjmaki pozyczyc? :tongue4:

potrzebuje luzem ramke 2DIN do b6 pozyczyc zeby przymierzyc radio do niej :wink4:

Opublikowano

glupie pytanie ale ma ktos ramke 2DIN i wyjmaki pozyczyc? :tongue4:

potrzebuje luzem ramke 2DIN do b6 pozyczyc zeby przymierzyc radio do niej :wink4:

Jako zaś ramka? O kosz 2DIN Ci chodzi? Pod RNS-E?

Wyjmaki mam ;)

Opublikowano

glupie pytanie ale ma ktos ramke 2DIN i wyjmaki pozyczyc? :tongue4:

potrzebuje luzem ramke 2DIN do b6 pozyczyc zeby przymierzyc radio do niej :wink4:

Jako zaś ramka? O kosz 2DIN Ci chodzi? Pod RNS-E?

Wyjmaki mam ;)

no genau :decayed:

a mi sie ciulnelo ramka... dyc wiadomo kosz bych potrzebowol pozyczyc yno na 5min i zaroz oddom :decayed:

Opublikowano

glupie pytanie ale ma ktos ramke 2DIN i wyjmaki pozyczyc? :tongue4:

potrzebuje luzem ramke 2DIN do b6 pozyczyc zeby przymierzyc radio do niej :wink4:

Jako zaś ramka? O kosz 2DIN Ci chodzi? Pod RNS-E?

Wyjmaki mam ;)

no genau :decayed:

a mi sie ciulnelo ramka... dyc wiadomo kosz bych potrzebowol pozyczyc yno na 5min i zaroz oddom :decayed:

No jo nimom, mojego też Cie dom bo w Niemcowni siedza jeszcze 2tygodnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 13:18_________________________________________________PS. Tego Twojego mmsa nie umia odebrać... :confused4:

Opublikowano

glupie pytanie ale ma ktos ramke 2DIN i wyjmaki pozyczyc? :tongue4:

potrzebuje luzem ramke 2DIN do b6 pozyczyc zeby przymierzyc radio do niej :wink4:

Jako zaś ramka? O kosz 2DIN Ci chodzi? Pod RNS-E?

Wyjmaki mam ;)

no genau :decayed:

a mi sie ciulnelo ramka... dyc wiadomo kosz bych potrzebowol pozyczyc yno na 5min i zaroz oddom :decayed:

No jo nimom, mojego też Cie dom bo w Niemcowni siedza jeszcze 2tygodnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 13:18_________________________________________________PS. Tego Twojego mmsa nie umia odebrać... :confused4:

no kurde Synku teraz czytom ze zajs sie kajs szlajosz :gwizdanie:

to spokojnego pobytu tam nie pij za duzo :kox: i moze do zobaczenia bo jo w sroda na nimcy leca :wink4:

Opublikowano

:hi:

panowie jak miałem wlany olej 10W40 to stanie się coś jak wleje teraz MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 bo jak wiadomo autko to już nowe nie jest :(

Opublikowano

nic nie powinno się stać :wink4:

Opublikowano

panowie jak miałem wlany olej 10W40 to stanie się coś jak wleje teraz MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 bo jak wiadomo autko to już nowe nie jest :(

Może się stać że Ci silnik będzie lepiej pracował :decayed:

Opublikowano

Jaaa pewnie dlatego że wleje Motul to mu bedzie lepiej chodzil :D

Opublikowano

Jaaa pewnie dlatego że wleje Motul to mu bedzie lepiej chodzil :D

Przede wszystkim przez to , że wleje taki olej jakim ma być zalany ten silnik czyli 5W40 :cool1: ... a to , że Motul nieco wycisza pracę silnika słyszałem już nie od jednego :cool1: ... nie mówię , że już więcej dobrych olei nie ma ale jest jednym z lepszych na naszym rynku

Opublikowano

Jaaa pewnie dlatego że wleje Motul to mu bedzie lepiej chodzil :D

Przede wszystkim przez to , że wleje taki olej jakim ma być zalany ten silnik czyli 5W40 :cool1: ... a to , że Motul nieco wycisza pracę silnika słyszałem już nie od jednego :cool1: ... nie mówię , że już więcej dobrych olei nie ma ale jest jednym z lepszych na naszym rynku

Ja tam przy 250tys nie wlal bym pelnego syntetyka bo napewno cos gdzies pusci..

Opublikowano

Mój lata na pełnym syntetyku i jest gut.

A szybciej V-ka powinna cieknąć niż rzędówka .[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 19:55_________________________________________________A i mam prawie 3 stówki kulnięte :gwizdanie:

Opublikowano

Jaaa pewnie dlatego że wleje Motul to mu bedzie lepiej chodzil :D

Przede wszystkim przez to , że wleje taki olej jakim ma być zalany ten silnik czyli 5W40 :cool1: ... a to , że Motul nieco wycisza pracę silnika słyszałem już nie od jednego :cool1: ... nie mówię , że już więcej dobrych olei nie ma ale jest jednym z lepszych na naszym rynku

Ja tam przy 250tys nie wlal bym pelnego syntetyka bo napewno cos gdzies pusci..

bąka chyba... :gwizdanie:

Opublikowano

V-ki nie mają opinii szczelnych poza tą jastrzębską :decayed::naughty:

Opublikowano

V-ki nie mają opinii szczelnych poza tą jastrzębską :decayed::naughty:

Wybryk Ingolstadtu :decayed:

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.