Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry :hi:

A ROBERT kaj jest wątrobę regeneruje po pizzy :gwizdanie:

Nooo... jeszcze dziś ujowo się czuję :sick3:

no to Ci powiem Robert kac gigant :kox:

musiało się dzioć :naughty: abo Ci ktos cos namieszol :gwizdanie:

:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Strułeś się pizza w Sękatej :decayed::polew: :polew: :polew:

Nie :no:

:rolleyes:

Jak nie pizzą to czym colą :mysli:

Opublikowano

:hi:

Strułeś się pizza w Sękatej :decayed::polew: :polew: :polew:

Nie :no:

:rolleyes:

Jak nie pizzą to czym :mysli:

może się gorzoła skończyła i zacisł czym "alkoholowo podobnym" :kox:

kurde ogładałem ostatnio jakiś film na youtube ale taki dokumentalny brzmiał bo jakiś znajomy narrator hehe o tym co i jak Ruscy pija totalny koks :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 09:19_________________________________________________

to jest dobre :naughty:

Opublikowano

_________________________________________________

to jest dobre :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 11:18_________________________________________________

to jest dobre :naughty:

Wiesiek na drugi raz robimy taką zupkę z chleba i wódy ( dla ludzi silnych duchem... ) :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 11:18_________________________________________________

to jest dobre :naughty:

Wiesiek na drugi raz robimy taką zupkę z chleba i wódy ( dla ludzi silnych duchem... ) :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Yno Synki jo już Was prosza- jakbych przez przypadek do pierwszej flaszki z Wami siednył i wpadlibymy przy kolejnej na taki pomysł to nie dejcie mi tego jeść :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

w ogóle są inne części tego filmu jeszcze w sumie -3części :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 15:00_________________________________________________

tu się chwalą jak można wypić alkohol z ... farby :shocked:

Opublikowano

Wiesiek na drugi raz robimy taką zupkę z chleba i wódy ( dla ludzi silnych duchem... ) :naughty::kox:

No bo my są silni duchem :gwizdanie: :kox:

tu się chwalą jak można wypić alkohol z ... farby :shocked:

Nie no Szymek ,nas jeszcze na flaszkę styknie, farby pić nie bydymy :cool1:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 15:26_________________________________________________Związkowcy z Kadry na Pniówku śpiewają piosenkę

Opublikowano

:hi:

po obejrzeniu tych 3 czesci o piciu...normalnie zastanawiam sie czy ja juz nie jestem piany :mysli:

Opublikowano

:hi:

po obejrzeniu tych 3 czesci o piciu...normalnie zastanawiam sie czy ja juz nie jestem piany :mysli:

:decayed:

ale co oni potrafia wypic... szok :sick3:

Opublikowano

:hi:

po obejrzeniu tych 3 czesci o piciu...normalnie zastanawiam sie czy ja juz nie jestem piany :mysli:

:decayed:

ale co oni potrafia wypic... szok :sick3:

Toż to ruski twardziele :decayed:

Opublikowano

Nie no Szymek ,nas jeszcze na flaszkę styknie, farby pić nie bydymy :cool1:

no jo myśla Wiesiek :cool1:

poza tym jak juz braknie to po kolei idąc jeszcze je denaturat.. płyn do spryskiwaczy.. woda kolońsko a dopiero kajś tam dalij farba :decayed:

chyba ze zech kolejność pomylił :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Związkowcy z Kadry na Pniówku śpiewają piosenkę

Jo nie wiedzioł że na Górnym Śląsku chińczyki na kopalniach robią :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Związkowcy z Kadry na Pniówku śpiewają piosenkę

Jo nie wiedzioł że na Górnym Śląsku chińczyki na kopalniach robią :gwizdanie:

podziemnie się te żółte wieprze chyba tam przedostały :decayed:

Opublikowano

Związkowcy z Kadry na Pniówku śpiewają piosenkę

Jo nie wiedzioł że na Górnym Śląsku chińczyki na kopalniach robią :gwizdanie:

Chyba brakło im fotek :polew: :polew: :polew:

Nie no Szymek ,nas jeszcze na flaszkę styknie, farby pić nie bydymy :cool1:

no jo myśla Wiesiek :cool1:

poza tym jak juz braknie to po kolei idąc jeszcze je denaturat.. płyn do spryskiwaczy.. woda kolońsko a dopiero kajś tam dalij farba :decayed:

chyba ze zech kolejność pomylił :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No nie nawet do denaturatu nie dojadymy, po wódce jeszcze jest Absolwent :gwizdanie:

Opublikowano

Związkowcy z Kadry na Pniówku śpiewają piosenkę

Jo nie wiedzioł że na Górnym Śląsku chińczyki na kopalniach robią :gwizdanie:

hmmm :mysli:

Wiesiek Ty na Pniowku robisz ni :cool1:

to już wiym czamu taki wypoczety żeś je zawsze po robocie :decayed:

Opublikowano

Związkowcy z Kadry na Pniówku śpiewają piosenkę

Jo nie wiedzioł że na Górnym Śląsku chińczyki na kopalniach robią :gwizdanie:

hmmm :mysli:

Wiesiek Ty na Pniowku robisz ni :cool1:

to już wiym czamu taki wypoczety żeś je zawsze po robocie :decayed:

Od roboty są konie i traktory :kox:

Opublikowano

Nie no Szymek ,nas jeszcze na flaszkę styknie, farby pić nie bydymy :cool1:

no jo myśla Wiesiek :cool1:

poza tym jak juz braknie to po kolei idąc jeszcze je denaturat.. płyn do spryskiwaczy.. woda kolońsko a dopiero kajś tam dalij farba :decayed:

chyba ze zech kolejność pomylił :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No nie nawet do denaturatu nie dojadymy, po wódce jeszcze jest Absolwent :gwizdanie:

:shocked:

az tak źle..

jo to często na studiach pił :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.