Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

w te piękne niedzielne popołudnie :kox: .

Kopciuszek :polew: ,a żebyś wiedział Seves, normalnie pogaństwo się szerzy :przebiegly:

Opublikowano

:hi:

w te piękne niedzielne popołudnie :kox: .

Kopciuszek :polew: ,a żebyś wiedział Seves, normalnie pogaństwo się szerzy :przebiegly:

:tongue4:

nie no normalnie porządny robotny z Ciebie synek i tela :good:

:hi:

Opublikowano

Za chwilę do roboty trza będzie się zbierać :kwasny:

Opublikowano

http://www.sadistic.pl/krzyk-zebry-vt95461.htm

:polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.sadistic.pl/straszenie-dziecka-vt95416.htm[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 19:46_________________________________________________http://www.sadistic.pl/brzmienie-silnika-v16-vt95363.htm

Opublikowano

V16 CUDOWNE... :shocked:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 20:11_________________________________________________ :notworthy:http://www.adrenalinemotorsport.pl/garaz/g,audi-s4-600km :D:d gORÁCY TOWAR.. :kox::evil:!

Opublikowano

dobry dzień :hi:

Za chwilę do roboty trza będzie się zbierać :kwasny:

Wiesiek do kiedy Ty robisz? :naughty:

Opublikowano

:hi:

dobry dzień :hi:

Za chwilę do roboty trza będzie się zbierać :kwasny:

Wiesiek do kiedy Ty robisz? :naughty:

jego chyba ta ustawa nie obejmuje o emeryturach-25 lat kopalni :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

dobry dzień :hi:

Za chwilę do roboty trza będzie się zbierać :kwasny:

Wiesiek do kiedy Ty robisz? :naughty:

jego chyba ta ustawa nie obejmuje o emeryturach-25 lat kopalni :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

To co bedzie robil do 67-go roki zycia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

:hi:

dobry dzień :hi:

Za chwilę do roboty trza będzie się zbierać :kwasny:

Wiesiek do kiedy Ty robisz? :naughty:

jego chyba ta ustawa nie obejmuje o emeryturach-25 lat kopalni :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

To co bedzie robil do 67-go roki zycia :polew: :polew: :polew:

Kurde jest tu opcja "ukryj posta dla Wieśka" :naughty:

może Arek możesz zrobić takiego :kox:

bo nie chcemy chyba Boroka Wieśka martwić i nerwować , lepiej niech w spokoju i nieświadomości robi dalij :evil:

:tongue4:

Opublikowano

:bry::hi:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 10:05_________________________________________________

bo nie chcemy chyba Boroka Wieśka martwić i nerwować , lepiej niech w spokoju i nieświadomości robi dalij :evil:

:tongue4:

:polew: :polew:

Zresztą ja się nie mam co śmiać :kwasny:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 10:40_________________________________________________

Dziwadło :sick3: poza mocą nic fajnego..

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

dobry dzień :hi:

Za chwilę do roboty trza będzie się zbierać :kwasny:

Wiesiek do kiedy Ty robisz? :naughty:

jego chyba ta ustawa nie obejmuje o emeryturach-25 lat kopalni :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

To co bedzie robil do 67-go roki zycia :polew: :polew: :polew:

Kurde jest tu opcja "ukryj posta dla Wieśka" :naughty:

może Arek możesz zrobić takiego :kox:

bo nie chcemy chyba Boroka Wieśka martwić i nerwować , lepiej niech w spokoju i nieświadomości robi dalij :evil:

:tongue4:

Teraz to pracuję dla przyjemności :naughty:

Opublikowano

Pany nie ma kto w domu płynu do wspomagania , ale tylko i wyłącznie ORI G 004 000 , potrzebował bym dolać dosłownie 50 ml , nie chcę przez to całego litra kupować

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 12:17_________________________________________________Ciekawe jak to wygląda jakbym podjechał do MAGRO dolać tą pięćdziesiątkę :mysli: Doleją na "poczekaniu" ?

Opublikowano

Jedz powinni Ci sprzedac :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.