Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I awaria zdiagnozowana, poleciały zęby na pasku rozrządu :kwasny: :kwasny:

No to ku***sówa na całej linii :confused4::kwasny: ... nie pal tego silnika !!!!!

Oby góra była cała :gwizdanie:

Coś to za pasek miał , że tak szybko się rozpieprzył :wallbash:

Conti , Gates to loteria , jest masa podróbek niestety u nas ... jak już to paski Dayco :wink4: ... albo ORI niewiele droższe

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siłka i sauna ? jedno wyklucza drugie :gwizdanie:

no następny mądrala :tongue4:

nie jest polecane ale też do końca nie wyklucza.. lepiej byłoby saunę z basenem połączyć ale skoro przy siłowni też jest sauna i to opłacona to dobrze ją wykorzystać :wink4: w ogóle na chwałowicach :naughty:

wszystko zależy jak ułożysz ćwiczenia i wejścia no i oczywiście co pijesz :kox:

nie mam tyle czasu żeby wszystkie treningi osobno robić i codziennie jeździć :confused4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 23:22_________________________________________________

I awaria zdiagnozowana, poleciały zęby na pasku rozrządu :kwasny: :kwasny:

:shocked:

o kuuuu Hammer mom nadz że Twój silnik jest bezkolizyjny :embarrassed:

bo inaczej kaplica :confused4:

mi strzelił daaaawno temu w poprzedniej jeszcze rodzinnej vectrze A 1.6 8V pasek tzn dokładnie olej przez oringi się przedostał na pasek i się prześlizgnął przeskoczył i ciuuuu silnik kręcił po suchu ale się okazało że silnik bezkolizyjny i w sumie prawie bez kosztów...

za to potem w 2vectrze A (wtedy jeszcze rodzinnej :P )2.0 16V Ecotec pasek się postrzępił zawinął i bloknął i tam wtedy koszt to na używanych częściach z 3tysie było a to kuuuu z 7lot temu ;(

Opublikowano

Fatalnie

Ida spać :confused4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

z rana :hi:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:06_________________________________________________

:hi:

Arturo co Ty mi się tak w słowo wtrącasz :naughty: ... cisza i cisza a jak chcę wysłać posta to nie można :tongue4:

w tym samym czasie :rolleyes:

:decayed:

Opublikowano

ide popracować ,a Ty już chyba w pracy co ?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:08_________________________________________________ :decayed:

sorki :embarrassed::decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:08_________________________________________________wpadnę później :wink4:

Opublikowano

ide popracować ,a Ty już chyba w pracy co ?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:08_________________________________________________ :decayed:

sorki :embarrassed::decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:08_________________________________________________wpadnę później :wink4:

no robię robię... kolejny ciężki poranek :tongue4:

:hi:

:wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:

Seves nie jesteś aż taki stary :gwizdanie:

Śmieje się z siłowni bo mi żal dupe ściska :decayed:

1,5 roku chodziłem regularne ale teraz miałem pół roku przerwy przez nieudane operacje, i kilogramy poszły się pierniczyć :wallbash: :wallbash: Ale od stycznia dalej walczymy :decayed:

Nic Panowie jadę do garaży na kanał, muszę coś wylukać

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

I awaria zdiagnozowana, poleciały zęby na pasku rozrządu :kwasny: :kwasny:

No to ku***sówa na całej linii :confused4::kwasny: ... nie pal tego silnika !!!!!

Oby góra była cała :gwizdanie:

Coś to za pasek miał , że tak szybko się rozpieprzył :wallbash:

Conti , Gates to loteria , jest masa podróbek niestety u nas ... jak już to paski Dayco :wink4: ... albo ORI niewiele droższe

Jak mam go odpalić skoro kompresji nie robi :gwizdanie: pasek z Gates jakiś podwójnie wzmacniany. Organizuja laweta i jutro będzie wiadomo co jest...

Opublikowano

:hi: bry

:hi:

:hi:

23.12 godz.18.00 ZLOT WIGILIJNY

PLAN PIĄTKOWEGO ZLOTU

18.00 Przyjazd Forum (czyli standard - bez zmian)

Będzie pewnie kocioł z zaparkowaniem więc parkujemy gdzie popadnie

19.30 Wyjazd z Forum

Przemieszczamy się do Pizzeri Piwniczka na ul.Wieczorka 18 http://dobrapizza.prv.pl/index.html

tam mamy rezerwację lokalu z dobrym jedzonkiem w przyzwoitych cenach zaś na przeciwko mamy rezerwację parkingu strzeżonego z opłatą 5zł od auta bez naliczania czasowego

20.00 Wspólna msza z podziękowaniem za quattro w audi20.30 Czas na posiłek (zakup we własnym zakresie - kto co lubi a jest w czym wybierać)

21.00 Modlitwa w intencji tańszych części 22.00 Spowiedź przed żonami/dziewczynami z wszystkiego co zmodziliśmy za ich plecami, co poszło w auto z kupki pieniędzy przeznaczonej na remont w kuchni.Tutaj też mówimy o wszystkim co już leży w garażu i czeka na zmodzenie o czym oczywiście nie wiedzą i to jest też ta chwila w której się przyznajemy że przestawiona im wiosną cena za alu+opony dotyczyła 1 szt. a nie kpl. jak mówiliśmy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nosz kurw cały Miron :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:good:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 10:32_________________________________________________

:hi: :hi:

I awaria zdiagnozowana, poleciały zęby na pasku rozrządu :kwasny: :kwasny:

No to ku***sówa na całej linii :confused4::kwasny: ... nie pal tego silnika !!!!!

Oby góra była cała :gwizdanie:

Coś to za pasek miał , że tak szybko się rozpieprzył :wallbash:

Conti , Gates to loteria , jest masa podróbek niestety u nas ... jak już to paski Dayco :wink4: ... albo ORI niewiele droższe

Jak mam go odpalić skoro kompresji nie robi :gwizdanie: pasek z Gates jakiś podwójnie wzmacniany. Organizuja laweta i jutro będzie wiadomo co jest...

masakra ;(

ale z tego co wiem jak silnik kręci a pasek przeskoczony to można szkód narobić przy samej próbie uruchomienia ;(

chcesz do mojego majstra podjechać?

Opublikowano

I awaria zdiagnozowana, poleciały zęby na pasku rozrządu :kwasny: :kwasny:

No to ku***sówa na całej linii :confused4::kwasny: ... nie pal tego silnika !!!!!

Oby góra była cała :gwizdanie:

Coś to za pasek miał , że tak szybko się rozpieprzył :wallbash:

Conti , Gates to loteria , jest masa podróbek niestety u nas ... jak już to paski Dayco :wink4: ... albo ORI niewiele droższe

Jak mam go odpalić skoro kompresji nie robi :gwizdanie: pasek z Gates jakiś podwójnie wzmacniany. Organizuja laweta i jutro będzie wiadomo co jest...

masakra ;(

ale z tego co wiem jak silnik kręci a pasek przeskoczony to można szkód narobić przy samej próbie uruchomienia ;(

chcesz do mojego majstra podjechać?

już się zakręciło, to po ptokach :gwizdanie: szukam jakiego 3.0TDI na swapa :naughty:

Jak mam podjechać jak mi auto nie jeździ, czekam na lawete i wiozę auto do Wojtka :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:

I awaria zdiagnozowana, poleciały zęby na pasku rozrządu :kwasny: :kwasny:

No to ku***sówa na całej linii :confused4::kwasny: ... nie pal tego silnika !!!!!

Oby góra była cała :gwizdanie:

Coś to za pasek miał , że tak szybko się rozpieprzył :wallbash:

Conti , Gates to loteria , jest masa podróbek niestety u nas ... jak już to paski Dayco :wink4: ... albo ORI niewiele droższe

Jak mam go odpalić skoro kompresji nie robi :gwizdanie: pasek z Gates jakiś podwójnie wzmacniany. Organizuja laweta i jutro będzie wiadomo co jest...

No to ciulato :kwasny:

Opublikowano

I awaria zdiagnozowana, poleciały zęby na pasku rozrządu :kwasny: :kwasny:

No to ku***sówa na całej linii :confused4::kwasny: ... nie pal tego silnika !!!!!

Oby góra była cała :gwizdanie:

Coś to za pasek miał , że tak szybko się rozpieprzył :wallbash:

Conti , Gates to loteria , jest masa podróbek niestety u nas ... jak już to paski Dayco :wink4: ... albo ORI niewiele droższe

Jak mam go odpalić skoro kompresji nie robi :gwizdanie: pasek z Gates jakiś podwójnie wzmacniany. Organizuja laweta i jutro będzie wiadomo co jest...

masakra ;(

ale z tego co wiem jak silnik kręci a pasek przeskoczony to można szkód narobić przy samej próbie uruchomienia ;(

chcesz do mojego majstra podjechać?

już się zakręciło, to po ptokach :gwizdanie: szukam jakiego 3.0TDI na swapa :naughty:

Jak mam podjechać jak mi auto nie jeździ, czekam na lawete i wiozę auto do Wojtka :wink4:

wdza te 3,0 w ośce :decayed: buty 255 z przodu 285 tyl :cool1:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

I awaria zdiagnozowana, poleciały zęby na pasku rozrządu :kwasny: :kwasny:

No to ku***sówa na całej linii :confused4::kwasny: ... nie pal tego silnika !!!!!

Oby góra była cała :gwizdanie:

Coś to za pasek miał , że tak szybko się rozpieprzył :wallbash:

Conti , Gates to loteria , jest masa podróbek niestety u nas ... jak już to paski Dayco :wink4: ... albo ORI niewiele droższe

Jak mam go odpalić skoro kompresji nie robi :gwizdanie: pasek z Gates jakiś podwójnie wzmacniany. Organizuja laweta i jutro będzie wiadomo co jest...

masakra ;(

ale z tego co wiem jak silnik kręci a pasek przeskoczony to można szkód narobić przy samej próbie uruchomienia ;(

chcesz do mojego majstra podjechać?

już się zakręciło, to po ptokach :gwizdanie: szukam jakiego 3.0TDI na swapa :naughty:

Jak mam podjechać jak mi auto nie jeździ, czekam na lawete i wiozę auto do Wojtka :wink4:

wdza te 3,0 w ośce :decayed: buty 255 z przodu 285 tyl :cool1:

Taki jak u miron78 http://allegro.pl/audi-silnik-3-0tdi-symbol-cap-kompletny-i2004747515.html po sofcie 300ps by było :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

I awaria zdiagnozowana, poleciały zęby na pasku rozrządu :kwasny: :kwasny:

No to ku***sówa na całej linii :confused4::kwasny: ... nie pal tego silnika !!!!!

Oby góra była cała :gwizdanie:

Coś to za pasek miał , że tak szybko się rozpieprzył :wallbash:

Conti , Gates to loteria , jest masa podróbek niestety u nas ... jak już to paski Dayco :wink4: ... albo ORI niewiele droższe

Jak mam go odpalić skoro kompresji nie robi :gwizdanie: pasek z Gates jakiś podwójnie wzmacniany. Organizuja laweta i jutro będzie wiadomo co jest...

masakra ;(

ale z tego co wiem jak silnik kręci a pasek przeskoczony to można szkód narobić przy samej próbie uruchomienia ;(

chcesz do mojego majstra podjechać?

już się zakręciło, to po ptokach :gwizdanie: szukam jakiego 3.0TDI na swapa :naughty:

Jak mam podjechać jak mi auto nie jeździ, czekam na lawete i wiozę auto do Wojtka :wink4:

wdza te 3,0 w ośce :decayed: buty 255 z przodu 285 tyl :cool1:

Taki jak u miron78 http://allegro.pl/audi-silnik-3-0tdi-symbol-cap-kompletny-i2004747515.html po sofcie 300ps by było :gwizdanie:

ale w FWD :naughty::evil: :evil: :evil:

jo Ci moje BAU sprzedom :D a se tego CAP'a wezna 179ps Ci styknie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.