Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już się zakręciło, to po ptokach :gwizdanie: szukam jakiego 3.0TDI na swapa :naughty:

Taki jak u miron78 http://allegro.pl/audi-silnik-3-0tdi-symbol-cap-kompletny-i2004747515.html po sofcie 300ps by było :gwizdanie:

:facepalm:

To już je po cia :gwizdanie: :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coś czarno widzę te dzieciątko :confused4:

Opublikowano

Coś czarno widzę te dzieciątko :confused4:

Czarno :mysli: przeca śnieg padze :cool1:

:kox:

Opublikowano

Coś czarno widzę te dzieciątko :confused4:

Czarno :mysli: przeca śnieg padze :cool1:

:kox:

Kurna jutro rano wyjeżdżam :kwasny: i jeszcze ciompy dostołech :blink:

Opublikowano

Kurna jutro rano wyjeżdżam :kwasny: i jeszcze ciompy dostołech :blink:

Napijesz się niemieckiej gorzoły i ci przejdzie :rolleyes:

:wink4:

Opublikowano

Kurna jutro rano wyjeżdżam :kwasny: i jeszcze ciompy dostołech :blink:

Napijesz się niemieckiej gorzoły i ci przejdzie :rolleyes:

:wink4:

No no psikom jak chory kot :wallbash:

Opublikowano

już się zakręciło, to po ptokach :gwizdanie: szukam jakiego 3.0TDI na swapa :naughty:

Taki jak u miron78 http://allegro.pl/audi-silnik-3-0tdi-symbol-cap-kompletny-i2004747515.html po sofcie 300ps by było :gwizdanie:

:facepalm:

To już je po cia :gwizdanie: :cool1:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

Chciałem założyć drugi przegub i się rozpadł mi przegub od skrzyni a tego dziadostwa nigdzie nia ma. I mam 80-tke unieruchomiona do jutra f*ck :angry: ;(

Opublikowano

Chciałem założyć drugi przegub i się rozpadł mi przegub od skrzyni a tego dziadostwa nigdzie nia ma. I mam 80-tke unieruchomiona do jutra f*ck :angry: ;(

Jak nie ma :blink:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=35760.msg412388#msg412388

23.12 godz.18.00 ZLOT WIGILIJNY

PLAN PIĄTKOWEGO ZLOTU

18.00 Przyjazd Forum (czyli standard - bez zmian)

Będzie pewnie kocioł z zaparkowaniem więc parkujemy gdzie popadnie

19.30 Wyjazd z Forum

Przemieszczamy się do Pizzeri Piwniczka na ul.Wieczorka 18 http://dobrapizza.prv.pl/index.html

tam mamy rezerwację lokalu z dobrym jedzonkiem w przyzwoitych cenach zaś na przeciwko mamy rezerwację parkingu strzeżonego z opłatą 5zł od auta bez naliczania czasowego

20.00 Wspólna msza z podziękowaniem za quattro w audi20.30 Czas na posiłek (zakup we własnym zakresie - kto co lubi a jest w czym wybierać)

21.00 Modlitwa w intencji tańszych części 22.00 Spowiedź przed żonami/dziewczynami z wszystkiego co zmodziliśmy za ich plecami, co poszło w auto z kupki pieniędzy przeznaczonej na remont w kuchni.Tutaj też mówimy o wszystkim co już leży w garażu i czeka na zmodzenie o czym oczywiście nie wiedzą i to jest też ta chwila w której się przyznajemy że przestawiona im wiosną cena za alu+opony dotyczyła 1 szt. a nie kpl. jak mówiliśmy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chciałem założyć drugi przegub i się rozpadł mi przegub od skrzyni a tego dziadostwa nigdzie nia ma. I mam 80-tke unieruchomiona do jutra f*ck :angry: ;(

Jak nie ma :blink:

Na stanie w sklepach nie ma, zjeździłem wszystkie w jastrzębiu są tylko 90-tki a mi trza 100-tke. Na rano powinnien być. Ale ten śnieg i zimno mnie nie zachęca do pracy w garażu :gwizdanie:

Opublikowano

Chciałem założyć drugi przegub i się rozpadł mi przegub od skrzyni a tego dziadostwa nigdzie nia ma. I mam 80-tke unieruchomiona do jutra f*ck :angry: ;(

Jak nie ma :blink:

Na stanie w sklepach nie ma, zjeździłem wszystkie w jastrzębiu są tylko 90-tki a mi trza 100-tke. Na rano powinnien być. Ale ten śnieg i zimno mnie nie zachęca do pracy w garażu :gwizdanie:

zadzwon sobie do interpartsu do żor, powinni mieć.

Opublikowano

na zajezdni autobusowej jest u nas IC :wink4:

Opublikowano

Dobra i tak już zamówiłem u typa na rano będzie tylko ta pogada ;(

Opublikowano
  • Autor
:hi: po szychcie
Opublikowano

:hi: po szychcie

dobry Arek :hi:

szkoda że ujęcia z boku nie zrobili :evil: :evil: :evil:

bo odejście ma potężne :kox:

A to 1.8T tak nie jeździ? Eee to muł z tego :decayed::naughty:

no muł jak chu :decayed:

1.8T jeździ i to jeszcze jak .. ale np były avj :tongue4: Qri'ego :naughty:

bex to tak średnio chodzi :tongue4:

ciągle powtarzam że jedzie jak 1.9tdi :wink4:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.