Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a najgroźniejszy umfal miałem w podstawówce jak mi przy ok. 40-50km/h dynamo do kółka wlazło :naughty:

7szwów na gębie i 2zęby ubite :kox:

To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki żarcik :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a najgroźniejszy umfal miałem w podstawówce jak mi przy ok. 40-50km/h dynamo do kółka wlazło :naughty:

7szwów na gębie i 2zęby ubite :kox:

To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki żarcik :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i widzisz.. do teraz porządnej d_upy se nie umiem znaleźć :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a najgroźniejszy umfal miałem w podstawówce jak mi przy ok. 40-50km/h dynamo do kółka wlazło :naughty:

7szwów na gębie i 2zęby ubite :kox:

To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki żarcik :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i widzisz.. do teraz porządnej d_upy se nie umiem znaleźć :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Musisz poszukać takiej co też jeździła na rowerze :decayed:

Opublikowano

Ja za młodu BMXa upalałem :naughty::decayed:

no i proszę :good::decayed:

Przypominaja sie stare czasy ;(

Daniel skakałeś coś? :naughty:

A miałem taki epizod w życiu :D Tor u Was w RB obok stadionu oblegany był często :P

to pewnie mamy wspólnych znajomych :naughty:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 20:16_________________________________________________

a najgroźniejszy umfal miałem w podstawówce jak mi przy ok. 40-50km/h dynamo do kółka wlazło :naughty:

7szwów na gębie i 2zęby ubite :kox:

To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki żarcik :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i widzisz.. do teraz porządnej d_upy se nie umiem znaleźć :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Musisz poszukać takiej co też jeździła na rowerze :decayed:

i też konkretną glebe zaliczyła :decayed:

Gury a Ty czym się zajmowałeś?

pytam żeby Ci też d_upę znaleźć :naughty:

:decayed:

Opublikowano

Dawno temu to bylo i temat dawno zapomniany chociaz chetnie bym dorwał jakas street'owke czasem i przypomnial sobie jak to było ;)

Opublikowano

a najgroźniejszy umfal miałem w podstawówce jak mi przy ok. 40-50km/h dynamo do kółka wlazło :naughty:

7szwów na gębie i 2zęby ubite :kox:

To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki żarcik :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i widzisz.. do teraz porządnej d_upy se nie umiem znaleźć :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tu masz fajną :decayed:

images?q=tbn:ANd9GcT9BYC_KPqJ4Kfxs2ebsNqnKs3IDZee8kaz6Cp_tSyyDthYeiS3kacGb7Yv

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde widzisz szkoda że się nie zgadali przed walentynkami :confused4:

już mogliby byc bliżej a tak, to znając guru będzie na okazję czekać :embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

Gury a Ty czym się zajmowałeś?

pytam żeby Ci też d_upę znaleźć :naughty:

:decayed:

Między innymi też skakałem na rowerku :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja to dla Miszki bo jemu głupio było się samemu zapytać :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja to dla Miszki bo jemu głupio było się samemu zapytać :decayed:

Ja słyszałem że Ty z Miszką takie d*py na dwa baty bierzecie :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja to dla Miszki bo jemu głupio było się samemu zapytać :decayed:

Ja słyszałem że Ty z Miszką takie d*py na dwa baty bierzecie :decayed:

Nie wiem kto takie informacje sieje ale zastanawia mnie skąd ty masz takie zdjęcie d*py z bliska :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja to dla Miszki bo jemu głupio było się samemu zapytać :decayed:

Ja słyszałem że Ty z Miszką takie d*py na dwa baty bierzecie :decayed:

Nie wiem kto takie informacje sieje ale zastanawia mnie skąd ty masz takie zdjęcie d*py z bliska :decayed:

Coś tam kiedyś Mirek wspominał... Ty się z Miszką kumplujesz, a ja z d*pami :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja to dla Miszki bo jemu głupio było się samemu zapytać :decayed:

Ja słyszałem że Ty z Miszką takie d*py na dwa baty bierzecie :decayed:

Nie wiem kto takie informacje sieje ale zastanawia mnie skąd ty masz takie zdjęcie d*py z bliska :decayed:

Coś tam kiedyś Mirek wspominał... Ty się z Miszką kumplujesz, a ja z d*pami :decayed:

Takimi d*pami :mysli:

:decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja to dla Miszki bo jemu głupio było się samemu zapytać :decayed:

Ja słyszałem że Ty z Miszką takie d*py na dwa baty bierzecie :decayed:

Nie wiem kto takie informacje sieje ale zastanawia mnie skąd ty masz takie zdjęcie d*py z bliska :decayed:

Coś tam kiedyś Mirek wspominał... Ty się z Miszką kumplujesz, a ja z d*pami :decayed:

Takimi d*pami :mysli:

:decayed:

Z innymi też :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja to dla Miszki bo jemu głupio było się samemu zapytać :decayed:

Ja słyszałem że Ty z Miszką takie d*py na dwa baty bierzecie :decayed:

Nie wiem kto takie informacje sieje ale zastanawia mnie skąd ty masz takie zdjęcie d*py z bliska :decayed:

Coś tam kiedyś Mirek wspominał... Ty się z Miszką kumplujesz, a ja z d*pami :decayed:

Takimi d*pami :mysli:

:decayed:

Z innymi też :decayed:

A masz więcej "takich" d*p :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja to dla Miszki bo jemu głupio było się samemu zapytać :decayed:

Ja słyszałem że Ty z Miszką takie d*py na dwa baty bierzecie :decayed:

Nie wiem kto takie informacje sieje ale zastanawia mnie skąd ty masz takie zdjęcie d*py z bliska :decayed:

Coś tam kiedyś Mirek wspominał... Ty się z Miszką kumplujesz, a ja z d*pami :decayed:

Takimi d*pami :mysli:

:decayed:

Z innymi też :decayed:

A masz więcej "takich" d*p :decayed:

Sory już nie, Miszka znalazł swoją drugą połówke to teraz Ty szukasz coś dla siebie :decayed:

Opublikowano

Pany nie pojedziemy razem na grila w piątek ?

W wątku pożegnanie Mirona są wszystkie info . :wink4:

Ciekawe kto odkopie drogę do tego grila :?: :gwizdanie:

Drogowcy ;)

Taaa ciekawe kaj teraz som, chyba się śniegu wystraszyli :naughty:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 18:20_________________________________________________

Wieśku luzik ,jak auto nie da rady to puścimy "ciężarówkę" przodem :kox::decayed:

Jaką ciężarówkę :?: Kasię tam chcesz przodem wysłać :przebiegly: oj niedobry Ty niedobry :decayed:

dokładnie :wink4:

a najgroźniejszy umfal miałem w podstawówce jak mi przy ok. 40-50km/h dynamo do kółka wlazło :naughty:

7szwów na gębie i 2zęby ubite :kox:

To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki żarcik :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i widzisz.. do teraz porządnej d_upy se nie umiem znaleźć :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Musisz poszukać takiej co też jeździła na rowerze :decayed:

i też konkretną glebe zaliczyła :decayed:

Gury a Ty czym się zajmowałeś?

pytam żeby Ci też d_upę znaleźć :naughty:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 23:07_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 23:07_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 23:08_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja to dla Miszki bo jemu głupio było się samemu zapytać :decayed:

Ja słyszałem że Ty z Miszką takie d*py na dwa baty bierzecie :decayed:

Nie wiem kto takie informacje sieje ale zastanawia mnie skąd ty masz takie zdjęcie d*py z bliska :decayed:

pewnie swoją zrobił by się pokazać :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta nie w moim typie...

Guru bierzesz? :decayed:

Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja to dla Miszki bo jemu głupio było się samemu zapytać :decayed:

Ja słyszałem że Ty z Miszką takie d*py na dwa baty bierzecie :decayed:

Nie wiem kto takie informacje sieje ale zastanawia mnie skąd ty masz takie zdjęcie d*py z bliska :decayed:

pewnie swoją zrobił by się pokazać :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No i nie poznał się z profilu :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.