Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

522526_10150700189480690_108842020689_9233200_1721650036_n.jpg

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zakwit opanowany

625qr.jpg

:jerk::banan::decayed:

---------- Post added at 18:45 ---------- Previous post was at 18:43 ----------

Robert mam ten środek do klimy :wink:

:thumbup1:

Opublikowano

o zesz :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Robert wiedziałem że masz akwarium ale żeby taki :slina:

ja pier_dole no to żeś ładnie doebał :kox::kox::kox::kox::kox:

miazga :thumbup1:

Opublikowano

:grin:

To nie moje , ale za niedługo znów podobnie będzie wyglądać bo kiedyś tak miałem :wink: ( teraz przez zakwit mi wszystko zmarniało ) ... tylko za miast Paracheirodon axelordi ( Neon czerwony ) mam Hyphessobrycon Amandae ( Bystrzyk Amandy ) i miałem kiedyś też Hemigrammus Bleheri ( Zwinnik Blehera - Rodostomus ) :wink:

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

Roślinek nie wymieniam bo jest kilkanaście gatunków :wink:

Opublikowano
:grin:

To nie moje , ale za niedługo znów podobnie będzie wyglądać bo kiedyś tak miałem :wink: ( teraz przez zakwit mi wszystko zmarniało ) ... tylko za miast Paracheirodon axelordi ( Neon czerwony ) mam Hyphessobrycon Amandae ( Bystrzyk Amandy ) i miałem kiedyś też Hemigrammus Bleheri ( Zwinnik Blehera - Rodostomus ) :wink:

Roślinek nie wymieniam bo jest kilkanaście gatunków :wink:

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

:kox:

Opublikowano
:grin:

To nie moje , ale za niedługo znów podobnie będzie wyglądać bo kiedyś tak miałem :wink: ( teraz przez zakwit mi wszystko zmarniało ) ... tylko za miast Paracheirodon axelordi ( Neon czerwony ) mam Hyphessobrycon Amandae ( Bystrzyk Amandy ) i miałem kiedyś też Hemigrammus Bleheri ( Zwinnik Blehera - Rodostomus ) :wink:

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

Roślinek nie wymieniam bo jest kilkanaście gatunków :wink:

:bicz:

Opublikowano

Ale żem was zrobił :tonguemad::kox:

Opublikowano

Czekaj jak się roślinki spamiętają to Ci pokażę :naughty: ... 2-3 tygodnie :wink:

Opublikowano
Czekaj jak się roślinki spamiętają to Ci pokażę :naughty: ... 2-3 tygodnie :wink:

To im tyle wódki nie lej :grin:

Opublikowano
Ale żem was zrobił :tonguemad::kox:

i jeszcze sie cieszy :facepalm:

:decayed:

Opublikowano
http://www.sadistic.pl/solidna-konstrukcja-vt110145.htm

---------- Post added at 18:33 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

http://www.sadistic.pl/drwal-na-skuterze-vt110104.htm

Widziałem :tongue4:

Opublikowano

http://www.sadistic.pl/rowerzysta-szaleje-na-czeskiej-autostradzie-vt110192.htm

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:37 ----------

http://www.sadistic.pl/solidna-konstrukcja-vt110145.htm

---------- Post added at 18:33 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

http://www.sadistic.pl/drwal-na-skuterze-vt110104.htm

Widziałem :tongue4:

no jak na fejsie siedzisz to pewnie tak ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.