Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Robert jo też był na spocie jakos 17.30 i tez niestety nikogo nie zastałem a znów miałem ze sobą flaszke :P musimy kiedyś wreszcie ją wypić oczywiście wszyscy mamy ją wypić :)

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

:hi:

Robert jo też był na spocie jakos 17.30 i tez niestety nikogo nie zastałem a znów miałem ze sobą flaszke :P musimy kiedyś wreszcie ją wypić oczywiście wszyscy mamy ją wypić :)

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

a forum ogólnie jest do d*p# !

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

a forum ogólnie jest do d*p# !

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najlepsze jest dublowanie ie postów, żeby przez 2 miechy nie ogarnąć tego bajzlu, MASAKRA.

Opublikowano
:hi:

Robert masz rację nawet z historii się nie ładuje, jeszcze chwila i to forum padnie, zdupczone na cacy.

Co do spotu to dzwoniłem do Ciebie ale jak zawsze nie odbierałeś.:thumbdown:

Wiesiu nazwa forum zmieniła się na .pl ( czyli tak jak kiedyś na "starym" ), do soboty/niedzieli było .vb :wink: ... ale skąd My mieliśmy to wiedzieć do uja pana :whistling::wallbash:

Nie odebrałem bo robiłem grilla ( pierwszy raz pstrąga ... mniam :slina: ) i późno wróciłem do domu a tel. był w domu i nie chciałem oddzwaniać po 23:00 :wink:

Opublikowano

Dobry Panowie co tam słychać:decayed:

Opublikowano

:hi:

Robert ty gadzino jedna:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :hi:

Szymek ale aż takiego kombajna nie potrzebuja:wink: po za tym za duży jest. Szymek wurszty Ci w moim schowku zostały :decayed: jak długo żeście balowali jeszcze w kamieniu ? Gadałeś z Pretorem ???

spoko spoko jak zescie pojechali to sie skapłem ;)

smacznego :decayed:

do Pretora dziś dzwoniłem :doh: bo zapomniałem o tym :embarrassed: sorki

Opublikowano
dobry :hi:

Szymek ale aż takiego kombajna nie potrzebuja:wink: po za tym za duży jest. Szymek wurszty Ci w moim schowku zostały :decayed: jak długo żeście balowali jeszcze w kamieniu ? Gadałeś z Pretorem ???

spoko spoko jak zescie pojechali to sie skapłem ;)

smacznego :decayed:

do Pretora dziś dzwoniłem :doh: bo zapomniałem o tym :embarrassed: sorki

coś to naczarowoł w drodze powrotnej :naughty::naughty:

Opublikowano
dobry :hi:

Szymek ale aż takiego kombajna nie potrzebuja:wink: po za tym za duży jest. Szymek wurszty Ci w moim schowku zostały :decayed: jak długo żeście balowali jeszcze w kamieniu ? Gadałeś z Pretorem ???

spoko spoko jak zescie pojechali to sie skapłem ;)

smacznego :decayed:

do Pretora dziś dzwoniłem :doh: bo zapomniałem o tym :embarrassed: sorki

coś to naczarowoł w drodze powrotnej :naughty::naughty:

:jaaaaa:

:dontknow:

a co żeś słyszoł i skąd? :decayed:

Opublikowano
dobry :hi:

Szymek ale aż takiego kombajna nie potrzebuja:wink: po za tym za duży jest. Szymek wurszty Ci w moim schowku zostały :decayed: jak długo żeście balowali jeszcze w kamieniu ? Gadałeś z Pretorem ???

spoko spoko jak zescie pojechali to sie skapłem ;)

smacznego :decayed:

do Pretora dziś dzwoniłem :doh: bo zapomniałem o tym :embarrassed: sorki

coś to naczarowoł w drodze powrotnej :naughty::naughty:

:jaaaaa:

:dontknow:

a co żeś słyszoł i skąd? :decayed:

godej a nie ściemniej :decayed:

Opublikowano
dobry :hi:

Szymek ale aż takiego kombajna nie potrzebuja:wink: po za tym za duży jest. Szymek wurszty Ci w moim schowku zostały :decayed: jak długo żeście balowali jeszcze w kamieniu ? Gadałeś z Pretorem ???

spoko spoko jak zescie pojechali to sie skapłem ;)

smacznego :decayed:

do Pretora dziś dzwoniłem :doh: bo zapomniałem o tym :embarrassed: sorki

coś to naczarowoł w drodze powrotnej :naughty::naughty:

:jaaaaa:

:dontknow:

a co żeś słyszoł i skąd? :decayed:

godej a nie ściemniej :decayed:

to przy piwku kiedyś :tongue:

ale nic takiego serio ;)

zbierom sie :hi:

Opublikowano

:hi:

Jedzie się ktoś gdzieś przejechać? Bo mnie normalnie rozwala w domu :decayed:

Opublikowano
:hi:

Jedzie się ktoś gdzieś przejechać? Bo mnie normalnie rozwala w domu :decayed:

ja jadę sie przejechać do rybnika do mieszkania skończę składać półki i szuflady w szafie i biorę się za malowanie dużego pokoju :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jedzie się ktoś gdzieś przejechać? Bo mnie normalnie rozwala w domu :decayed:

ja jadę sie przejechać do rybnika do mieszkania skończę składać półki i szuflady w szafie i biorę się za malowanie dużego pokoju :grin:

Pomogę Ci bo mnie szlag w domu zaraz trafi. Byłem u mechanika po samochód. Wymienił mi wahacze :naughty:

Opublikowano
:hi:

Jedzie się ktoś gdzieś przejechać? Bo mnie normalnie rozwala w domu :decayed:

ja jadę sie przejechać do rybnika do mieszkania skończę składać półki i szuflady w szafie i biorę się za malowanie dużego pokoju :grin:

Pomogę Ci bo mnie szlag w domu zaraz trafi. Byłem u mechanika po samochód. Wymienił mi wahacze :naughty:

Ile masz nalatane że wahacze wymieniałeś?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

222tys. Ale od nowości były. I na trzepaniu wyszło mi że jedna tulejka stuka. Mogłem jeden wymienić. Ale u mnie części są takie tanie że jak robić to odrazu wszystko. Rozrząd z wymianą u mnie to koszt z częściami 250-300zł :grin::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.