Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej przerwie. Mam kłopot, pękł mi(a właściwie Ojcu) wąż idący z pompy wspomagania do przekładni. I tu pojawia sie problem bo ciężko dostać gdzieś używke (obdzwonione szroty w okolicy) a w ASO chcą ponad 800zł. Macie jakiś pomysł gdzie jeszcze moge szukać? ew czy nie orientuje się ktoś czy taki wąż można gdzieś po prostu dorobić?

A4 b5 1.8 ADR

na allegro jest pełno takich węży więc wcale nie tak ciężko jest je dostać:whistling:

panowie pytanie, miał ktoś z was lub jacyś wasi znajomi mieli do czynienia z napędem 4motion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

to masz przod na stale tyl dolanczany elektronicznie gdy jest taka potrzeba

przez sprzeglo haldex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

Nie wiedziałem że haldex tył włącza elektronicznie :shock3: myślałem że po proostu jak się przód zaczyna ślizgać to mechanicznie tył się jakoś dołącza:decayed:

Ale Krzysiek Arkowi pewnie nie chodziło o to jak to działa bo to wszyscy wiedzą że 4motion to nie jest stałe 4x4 tylko czy któs tym jeździł hehe jakie są wady zalety i czy się nie sypie :wink:

zaleta pewnie taka że mniej pali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie. Mam kłopot, pękł mi(a właściwie Ojcu) wąż idący z pompy wspomagania do przekładni. I tu pojawia sie problem bo ciężko dostać gdzieś używke (obdzwonione szroty w okolicy) a w ASO chcą ponad 800zł. Macie jakiś pomysł gdzie jeszcze moge szukać? ew czy nie orientuje się ktoś czy taki wąż można gdzieś po prostu dorobić?

A4 b5 1.8 ADR

na allegro jest pełno takich węży więc wcale nie tak ciężko jest je dostać:whistling:

Tak, tak właśnie na allegro poluje od dłuższego czasu i jest tam kilka węży ale z tego co zaglądałem pod auto to widziałem takie"zgrubienie" na tym wężu, a żaden z oferowanych na allegro tego nie ma ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam po długiej przerwie. Mam kłopot, pękł mi(a właściwie Ojcu) wąż idący z pompy wspomagania do przekładni. I tu pojawia sie problem bo ciężko dostać gdzieś używke (obdzwonione szroty w okolicy) a w ASO chcą ponad 800zł. Macie jakiś pomysł gdzie jeszcze moge szukać? ew czy nie orientuje się ktoś czy taki wąż można gdzieś po prostu dorobić?

A4 b5 1.8 ADR

Gdzieś miałem takie węże z 1.6 [ANA] , nie wiem czy by pasowały , jutro jak nie zapomnę to zobaczę czy jeszcze są :wink:

Jak co to oddam za dobrego bronka :wink:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Wg mnie powinien pasić , inne były m.in. w ON i V6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz przod na stale tyl dolanczany elektronicznie gdy jest taka potrzeba

przez sprzeglo haldex

to ja wszystko wiem, chodzi mi bardziej o eksloatacje :wink:

Nie wiedziałem że haldex tył włącza elektronicznie :shock3: myślałem że po proostu jak się przód zaczyna ślizgać to mechanicznie tył się jakoś dołącza:decayed:

elektronicznie:wink:

to pare moich zdjęć jakby kogoś interesowała budowa

IMG_8809.jpg

IMG_8811.jpg

IMG_8813.jpg

Ale Krzysiek Arkowi pewnie nie chodziło o to jak to działa bo to wszyscy wiedzą że 4motion to nie jest stałe 4x4 tylko czy któs tym jeździł hehe jakie są wady zalety i czy się nie sypie :wink:

zaleta pewnie taka że mniej pali :decayed:

i otóż to, dokładnie o to mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

oooOo! To byłbym wdzięczny fest! W takim razie czekam na info;)

Mam te węże , leżały kilka lat w garażu więc nie wiem jak długo posłużą ( w jakim są dokładnie stanie , tak na szybko tylko sprawdziłem czy są ) , jak co to napisz na PW mi nr. kom. to podeśle ci MMSa ze zdjęciem, bo nie chce mi się już wrzucać tego na jakąś stronkę ( zayebany jestem i zara idę spać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW z nr telefonu, wielkie dzięki!

poszedł MMS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdo z Łeby :wink: 11 h jazdy ale bylo warto! Urlop czas zaczac :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...