Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

panowie wy tak ostatnio dużo o polerce mówicie, a ja tam różnicy nie widzę :>

Bo na zdjęciach nie widać, mój jest bez polerki a świeci się ,tylko widać ryski z bliska, a u Roberta to nawet kurz się nie łapie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

wiem, wiem o tym :decayed:

zastanawiam się poprostu jak się czuje osoba która tyle czasu i wysiłku poświęca na pielęgnacje lakieru, a parkując na parkingu jakiegoś centrum handlowego zauważa ryse lub wgniotke na samochodzie którą zrobił nam "samochód" zaparkowany obok :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się poprostu jak się czuje osoba która tyle czasu i wysiłku poświęca na pielęgnacje lakieru, a parkując na parkingu jakiegoś centrum handlowego zauważa ryse lub wgniotke na samochodzie którą zrobił nam "samochód" zaparkowany obok :mysli:

Taka osoba zapewne czuję się lekko poddenerwowana :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 00:03_________________________________________________

Bo na zdjęciach nie widać, mój jest bez polerki a świeci się ,tylko widać ryski z bliska, a u Roberta to nawet kurz się nie łapie :gwizdanie:

Właśnie że łapie się kurz , ale na Colli nie tak bardzo jak na Megsie NXT ( według mnie to magnez dla kurzu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się poprostu jak się czuje osoba która tyle czasu i wysiłku poświęca na pielęgnacje lakieru, a parkując na parkingu jakiegoś centrum handlowego zauważa ryse lub wgniotke na samochodzie którą zrobił nam "samochód" zaparkowany obok :mysli:

Taka osoba zapewne czuję się lekko poddenerwowana :gwizdanie:

delikatnie powiedziane :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatnie powiedziane :cool1:

No bardzo lekko :wink4:

Ja staram się szukać takich miejsc na parkingu żeby stanąć obok jakiegoś lepszego furacza niż mam ( myślę , że ta druga osoba "postara" się nie walnąć drzwiami w moje przy wchodzeniu do auta :przebiegly: ) ... unikam parkowania przy autach typu Tico , Cinquecento , 126 p itp. ...

[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 00:14_________________________________________________

Trza lygać :naughty: nartki :hi:

Nara :hi:

Ja też spadam :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się szukać takich miejsc na parkingu żeby stanąć obok jakiegoś lepszego furacza niż mam ( myślę , że ta druga osoba "postara" się nie walnąć drzwiami w moje przy wchodzeniu do auta :przebiegly: ) ... unikam parkowania przy autach typu Tico , Cinquecento , 126 p itp. ...

Ja też tak robiłem do czasu jak mieszkałem w domu jednorodzinnym z garażem ale już od 6 lat mieszkam na osiedlu i parkuję niestety przed blokiem a jakie to dało efekty to widać gołym okiem na moim Golfie - widok opłakany, porysowane nawet porcelanką szyby, że nie wspomnę o sznytach na lakierze od gwoździ i innych "specyfików". I weź tu teraz jedź sobie do lakiernika poprawić wizerunek auta a za chwilę wywalona na to kasa pójdzie w błoto bo znowu się komuś odświeżone auto nie spodoba tym bardziej, że policjanta ;)

Już przestałem się martwić wyglądem zewnętrznym mego grzmota i mam to gdzieś :gwizdanie:

Nie wiem czy o tej godzinie mam Was powitać czy pożegnać bo Wy w większości dopiero wstajecie a ja za 30 minut idę dopiero spać po nocce więc zatem :

hejka i narka :hi::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siemanko Pany

Uff nadrobiłem w końcu :>

Wiesiek trzeba to Twoje na żywca obejrzeć ale :oklaski: za chęci.

Arek i Sztomel niestety jak każdy z nas nie zacznie bardziej uważać na czyjeś niż na swoje to będziemy zastawać poobijane i podrapane auta pod blokami ,czy marketami do tego niestety trzeba zmiany mentalności u bardzo wielu osób i przede wszystkim czasu.

Roberto to u Ciebie lakier jeszcze jest :blink:,myślałem ,że dawno go jakimiś specyfikami z megsa starłeś :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: w przedostatni dzień urlopu :kwasny::disgust:

Roberto to u Ciebie lakier jeszcze jest :blink:,myślałem ,że dawno go jakimiś specyfikami z megsa starłeś :decayed: .

Nie stosuję Megsa bo to przereklamowany szajs ( oprócz High Endurance do opon/el.gumowych - ten specyfik jako nieliczny akurat im się udał ) ... takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam ostatnio szczęście :wallbash: właśnie podłączaliśmy z Wieśkiem moduł DS-2 i się okazało że ma zwarcie i muszę go reklamować, wczoraj wysiadły mi migacze oraz zaczęły mi szwankować elektrostyki (tak to się chyba nazywa) w drzwiach od pasażera :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Roberto to u Ciebie lakier jeszcze jest :blink:,myślałem ,że dawno go jakimiś specyfikami z megsa starłeś :decayed: .

Nie stosuję Megsa bo to przereklamowany szajs ( oprócz High Endurance do opon/el.gumowych - ten specyfik jako nieliczny akurat im się udał ) ... takie moje zdanie

A jeszcze ostatnio ześ sikoł jak ześ sama nazwa słyszoł :decayed:

Powiem Ci Robert że są małe hologramy na drzwiach :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dawno się wydawało ze Megs to ściema, bo jak widzę amerikan reklam to wszystko wiadomo, tam to tym debilom wszystko wcisną byle w TV werbung był. :tongue4:

Hologramy Tomek to ręcznie zrobisz. :naughty:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 14:29_________________________________________________Grzesiek jak tam żarcie w Bulgariji :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...