Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Jeden dzień nie miałem dostępu do netu i pół godziny musiałem nadrabiać czytanie :decayed: . Dzięki Artur za sprawdzenie tej B6. Więc w marcu 2009 miała 184k km. Przy 160k km miała wymieniony rozrząd i alternator. Była też wymieniana tylna szyba w ASO. Ciekawe ile przez te dwa i pół roku mógł ktoś nakręcić :mysli: .

Średnio wychodzi że ma teraz ok 250000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Hammer[/b] miał coś tam na sprzedaż :wink4

To był netbook no i drogo

Jak jo by zarobioł "yny" 6500 to bych padoł że fest drogo :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 16:39_________________________________________________

siemano Rybik :hi:

zobaczcie, jaka nowa wypasiona fura pojawiła się na forum!!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=223976.0

:kox:

Foty po ciemku zrobione żeby nie było widać że to bite było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o czymsik zgoła innym :gwizdanie: :wink4:

wjym :>

:hi:

Jeden dzień nie miałem dostępu do netu i pół godziny musiałem nadrabiać czytanie :decayed: . Dzięki Artur za sprawdzenie tej B6. Więc w marcu 2009 miała 184k km. Przy 160k km miała wymieniony rozrząd i alternator. Była też wymieniana tylna szyba w ASO. Ciekawe ile przez te dwa i pół roku mógł ktoś nakręcić :mysli: .

Średnio wychodzi że ma teraz ok 250000 km

też tak myślę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o czymsik zgoła innym :gwizdanie: :wink4:

wjym :>

:hi:

Jeden dzień nie miałem dostępu do netu i pół godziny musiałem nadrabiać czytanie :decayed: . Dzięki Artur za sprawdzenie tej B6. Więc w marcu 2009 miała 184k km. Przy 160k km miała wymieniony rozrząd i alternator. Była też wymieniana tylna szyba w ASO. Ciekawe ile przez te dwa i pół roku mógł ktoś nakręcić :mysli: .

Średnio wychodzi że ma teraz ok 250000 km

też tak myślę :wink4:

Ja bym nie byl takim optymistą ,jesli ktos cofa licznik ,to znaczy ,ze nie ma 50k do ukrycia tylko zdecydowanie wiecej :cool1::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: kurde te ...... 1h =20stron :tongue4: :tongue4:

arek jak nie kupiles laptop'a mom za dobre pinadze od mojej mamy :naughty:

k... 5miejsce na 6 druzyn :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

ale 2dni imprezy :kox: :gwizdanie: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

wiec wyjazd udany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zescie za bardzo nie zaszaleli z tym 5 miejscem :gwizdanie: ,przynajmniej w piciu jako Wam poszlo ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek jak nie kupiles laptop'a mom za dobre pinadze od mojej mamy

dej więcej info :cool1:

k... 5miejsce na 6 druzyn

czyli jedna wygrana była :good::decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 18:41_________________________________________________czasami warto na onet.pl zajrzeć :gwizdanie:

http://zyciegwiazd.onet.pl/279472,0,zgrabne-kobiety-od-tylu-zobacz-ich-apetyczne-kragl,fotonews_detail.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 wygrane - 2 przegrane na własne życzenie - brak konsekwencji, 3-przegrana jakoś wyszła kondycja - generalnie drużynę mieliśmy na 1msc bo z zwyciezcą turnieju przegraliśmy 2pkt gdzie my graliśmy 1-ym skaldem cały mecz a oni co chwile mieli zmianę - ten mecz okrzyknięto najlepszym :wink4:

no piwska trocha poszło :gwizdanie: :gwizdanie:

asus x51r celeron 1,6ghz, 60gb, 1gb, wifi,rj45, 15,4' , bateria 10-25min, cena .... hmmm kukna i Ci napisza po ile to leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek i co kupiłeś :?:

brakło mi pisemka od księgowej więc muszę tydzień poczekać :confused4:

będę brał z Media tak jak mi poleciłeś :good:

asus x51r celeron 1,6ghz, 60gb, 1gb, wifi,rj45, 15,4' , bateria 10-25min, cena .... hmmm kukna i Ci napisza po ile to leci

oki, czekam na info bo jak co to klikam tego z aukcji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie byl takim optymistą ,jesli ktos cofa licznik ,to znaczy ,ze nie ma 50k do ukrycia tylko zdecydowanie wiecej :cool1::confused4:

Zdziwiłbyś się , czasami cofają 10 czy 20 kkm , żeby tylko z przodu nie było 2 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku...ja mam kumpla co kupil a3 1.9 tdi 130KM i 6 skrzynia z 2003 roku (ta pierwsza po lifcie ostatkii produkcji) z przebiegiem...

...32000...dobrze widzisz 3...2...i trzy zera :shocked: wszystko sprawdzone i autentyczne :blink::shocked:

wiec nie powiem, zdarzaja sie rodzynki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, wygląda ładnie, tylko coś jest nie tak przy prawej przedniej lampie. Z dołu przy grillu jest coś nie tak i nad tą lampą. Pewnie na żywo znalazło by się coś więcej jak na zdjęciach już widać, ale ogólnie fajna.[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 19:55_________________________________________________No i kolorek fajny :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znam takiego kolesia co kupil w zeszlym roku passata b6 z 2007 1.9tdi 105KM z przebiegiem 160 000 na liczniku. I by sie zapewne nie dowiedzial (historii) , ale jechal z jakas usterka do aso i tam po usunieciu usterki poprosili go na bok. Przedstawiajac mu zycie passata...przebieg ori to 560 000 a te 160 000 to przebieg drugiego silnika i drugiego komputera :wallbash: Okazalo sie ze to jakas flotowka byla :blink: i teraz sie sadzi z tym od kogo ta kupe zlomu kupil :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...