Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam taksówkarza co zrobił paskiem B4 1Z znacznie ponad 1.000.000 km i autko chodziło bardzo dobrze, a sprzedał z przebiegiem jak to u nas 180k km :kox: . Co do przebiegów to wszystko zależy gdzie i jak auto jest eksploatowane. Jak jakiś szkop popyla po autobanie po 100-200km w jedną stronę i robi wszystkie wymiany jak powinno się robić to takie auto jest mniej wyeksploatowane z przebiegiem 250k km niż auto jeżdżone ciągle po mieście (odpalanie-gaszenie, rozpędzanie-hamowanie) z przebiegiem 150k km.[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 20:13_________________________________________________Tyle tylko, że kupując auto nie wiemy w jakich warunkach to auto jeździło i jaki szaleniec nim jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Ja znam taksówkarza co zrobił paskiem B4 1Z znacznie ponad 1.000.000 km i autko chodziło bardzo dobrze, a sprzedał z przebiegiem jak to u nas 180k km :kox: . Co do przebiegów to wszystko zależy gdzie i jak auto jest eksploatowane. Jak jakiś szkop popyla po autobanie po 100-200km w jedną stronę i robi wszystkie wymiany jak powinno się robić to takie auto jest mniej wyeksploatowane z przebiegiem 250k km niż auto jeżdżone ciągle po mieście (odpalanie-gaszenie, rozpędzanie-hamowanie) z przebiegiem 150k km.

lubię to :tongue4:<ikonka facebook'a> :decayed::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toście popisali synki :decayed:

Seves kaj grandisz :gwizdanie:

No i na osłodę odkryłem że za Nacyną jest wykoszone pole i nie muszę już do Gotartowic jeździć tylko za chałupę.................niektórzy wiedzą o co chodzi :wink4:

Robert nowe aktualizacje do ETKi są :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert nowe aktualizacje do ETKi są :!:

:good:

Potem sprawdzę :wink4:

Wiesiek jaki Ty to wziąłeś ten telefon , Marzenie się umowa kończy [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:05_________________________________________________Ja też rozważam zmianę tel. ( nie żeby się coś złego z nim działo , ale spróbował bym tego dotykowego ) :rolleyes: ... pytałem w komisie i 350 od ręki mi dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor tym bardziej ,ze Wszyscy wiemy,ze wariatow nie brakuje :decayed:

No nie brakuje :decayed: . Tylko jeden "wariat" dba o auto a drugi dba tyko o to żeby wycisnąć z niego ile się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba Samsung Wave , poważnie się nad nim zastanawiam :wink4:Marzena weźmie chyba HTC Wildfire S

Samsung Ace od Wildfire jest lepszy porownaj na necie ma lepsze parametry,Wave se odposc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaa Samsungi sa za***iste :) Idzie uwalic wgrywajac inny soft :) Co to za producent, ktory nie zabrania mozliwosci wrzucenia softu z innego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves kaj grandisz :gwizdanie:

No i na osłodę odkryłem że za Nacyną jest wykoszone pole i nie muszę już do Gotartowic jeździć tylko za chałupę.................niektórzy wiedzą o co chodzi :wink4:

Juz zech je :wink4:

pojechali my rano do krakowa po pora tajili oczywiscie do naszych :a4fan::P

no i tak w 3msca w kraku potem Tolek mi ten moj watek zalozyl i teraz wyszol zech na niekomputerowego :rolleyes::decayed:

a po powrocie mnie brat z kumplami na gokarty na makro wyciagnal :naughty:

a co Ty tam na nacyna kombinujesz hmm jakis samolocik :naughty: helikopterek? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaa Samsungi sa za***iste :) Idzie uwalic wgrywajac inny soft :) Co to za producent, ktory nie zabrania mozliwosci wrzucenia softu z innego modelu.

Daniel co Ty piszesz a kto Ci kaze ladowac inny soft robisz to celowo i na wlasna odpowiedzialnosc[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:30_________________________________________________Szymek jo juz lata lotom samolotami RC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale brak jakiegokolwiek zabezpieczenia przed wrzuceniem softu od innego modelu to slabe zagranie. W HTC nie ma takiej opcji :P ALe ja tam sie nie znam, nie kupie telefonu producenta co robi lodowki i koparki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaa Samsungi sa za***iste :) Idzie uwalic wgrywajac inny soft :) Co to za producent, ktory nie zabrania mozliwosci wrzucenia softu z innego modelu.

Daniel co Ty piszesz a kto Ci kaze ladowac inny soft robisz to celowo i na wlasna odpowiedzialnosc[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:30_________________________________________________Szymek jo juz lata lotom samolotami RC

:shocked:

no teraz mi to godosz musza kiedy wpasc pozaglondac :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wave se odposc

Czemu ? :mysli: Chodzi mi o Wave S8500 , wiem , że jest na Bada OS ale też podobno to fajnie wszystko śmiga [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:37_________________________________________________Może ma ktoś na zbyciu jakiegoś Samsunga ew. HTC :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek Ty coś kiedyś gadałeś , że znajomy Twój ma [b6] bez klimy ? :mysli:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=223976.15;topicseen

[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:40_________________________________________________

desire mom ile dosz :) 4msc stary :cool1:

Wiela chcesz ? Możemy się zamienić na Nokię E52 :gwizdanie: :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...