Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

To czemu nie podać jeszcze z dwie propozycje (lokal, miejscówka) i zrobić ankiete gdzie ma się odbyć kolejny spot? A nie takie farmazony co wypisywał wczoraj Robert jak pytał się Arek co ma być w ankiecie... dobrze widać kto ma jakie podejście do spotów w Rybniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Spadam na chatę narka :hi:

Nara :hi:

Ja też spadam , może wieczorem tu zajrzę :wink4:

:hi:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 13:17_________________________________________________

... dobrze widać kto ma jakie podejście do spotów w Rybniku.

Dobrze , że chociaż Ty masz konkretne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu nie podać jeszcze z dwie propozycje (lokal, miejscówka) i zrobić ankiete gdzie ma się odbyć kolejny spot? A nie takie farmazony co wypisywał wczoraj Robert jak pytał się Arek co ma być w ankiecie... dobrze widać kto ma jakie podejście do spotów w Rybniku.

Ty to zawsze znajdziesz problem, nawet nie napisałeś że Ci nie pasuje moja propozycja tylko zaraz pretensje, chłopie z czym masz problem :?:

Jak na razie 3 jest za, zobaczymy wieczorem co inni powiedzą.

Tomek twój płacz jest już nie do zniesienia. UŚMIECHNIJ SIĘ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu nie podać jeszcze z dwie propozycje (lokal, miejscówka) i zrobić ankiete gdzie ma się odbyć kolejny spot? A nie takie farmazony co wypisywał wczoraj Robert jak pytał się Arek co ma być w ankiecie... dobrze widać kto ma jakie podejście do spotów w Rybniku.

Ty to zawsze znajdziesz problem, nawet nie napisałeś że Ci nie pasuje moja propozycja tylko zaraz pretensje, chłopie z czym masz problem :?:

Jak na razie 3 jest za, zobaczymy wieczorem co inni powiedzą.

Tomek twój płacz jest już nie do zniesienia. UŚMIECHNIJ SIĘ :decayed:

Nie odwracaj kota ogonem :cool1: nie każdy czyta zaległy spam i nie wie że Wiesiek się pytał czy jakaś tam knajpa komuś odpowiada. Ja nie widzę problemu zrobić ankiete. Nie płaczę tylko próbuję tu coś zmienić, bo jak tak dalej pójdzie to ekipa się rozpadnie i na spoty będziesz z Robertem jeździć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo jak tak dalej pójdzie to ekipa się rozpadnie i na spoty będziesz z Robertem jeździć :cool1:

Jeszcze na pewno kilka osób się znajdzie co przyjedzie i będzie im pasować tak jak jest , a raczej tak jak było do tej pory ( i raczej będzie ) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo jak tak dalej pójdzie to ekipa się rozpadnie i na spoty będziesz z Robertem jeździć :cool1:

Jeszcze na pewno kilka osób się znajdzie co przyjedzie i będzie im pasować tak jak jest , a raczej tak jak było do tej pory ( i raczej będzie ) :cool1:

ehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

czytałem chyba z 30min zaraz padne :zemdlal:

ale sie porobilo :gwizdanie:

PS. A co do tej knajpy to lipa bo tam jest chyba jakiś remont albo plajtła bo zamknięta jest :confused4:

Wiec wydaje mi sie że Sękata była by dobra tak jak kiedys :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem , że moje zdanie jest takie , że robimy spoty tak jak to było cały czas ( tylko w zimę w "starym" miejscu ) , co jakiś czas można oczywiście zarezerwować miejsce w lokalu ( tak było w zeszłym roku i to nie raz ) i jakoś daliśmy rady , a tym którym nie pasuje nie przyjadą i tyle

jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem , że moje zdanie jest takie , że robimy spoty tak jak to było cały czas ( tylko w zimę w "starym" miejscu ) , co jakiś czas można oczywiście zarezerwować miejsce w lokalu ( tak było w zeszłym roku i to nie raz ) i jakoś daliśmy rady , a tym którym nie pasuje nie przyjadą i tyle

jestem za :good:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem , że moje zdanie jest takie , że robimy spoty tak jak to było cały czas ( tylko w zimę w "starym" miejscu ) , co jakiś czas można oczywiście zarezerwować miejsce w lokalu ( tak było w zeszłym roku i to nie raz ) i jakoś daliśmy rady , a tym którym nie pasuje nie przyjadą i tyle

jestem za :good:

:good:

i tyz jestem za :good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:23_________________________________________________a tak wogole to dzien dobry wszystkim :hi:

spam nadrobiony :zemdlal: :zemdlal:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:24_________________________________________________jak dla Nas stara miejscowa (pod tesco) byla okej :good:

a skoro kompromis (typu ciepla miejscowa) jest tutaj trudny do osiagniecia, to poprostu postoimy 15, 29, 47min czy godzinke i jedna minutke :kox: a potem ta grupka ludzi co bedzie chciala przedluzyc pogaduchy, to "weznie dupe w kroki" :decayed: i podjedzie gdzies posiedziec :wink4:

^^takie jest Nasze(Ewki i moje) skromne zdanie^^

PS. 26 listopad jak dla Nas odpada (czyt. moja Zonka ma urodzinki :decayed:), no chyba ze bedzie 27 :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:45_________________________________________________a tera ida dali szyc...mom tydzien integracyjny z maszyna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo zmiana nastojów :naughty:

No to ja tym bardziej nie widzę problemu :przebiegly:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 18:12_________________________________________________ :cicho:prezes czyta :nose:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 18:25_________________________________________________Jadę do miasta później będę. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie

no to może teraz ja od siebie coś napisze.....

Siemian chciałem skomentować twoje wypowiedzi ale nie zrobie tego bo to nie ma sensu, swoim wpisem na Bielskich i pierwszym postem tutaj obraziłeś otwarcie kilka osób i jak do tej pory nie przeprosiłeś za to, a wypadałoby...... po drugie to, że spoty Rybnickie są zawieszone to nasza sprawa więc nie wiem po co te głupie uwagi .w twoich późniejszych postach było coraz więcej rzeczowych wypowiedzi i przyznaje ci racje bo dokładnie takie samo mam zdanie.

ja nigdy nie chciałem wywyższać się i decydować gdzie, kiedy i o której mają się odbywać spoty i zawsze pytałem wszystkich o wszystko bo myślałem, że wspólny wybór będzie najlepszym wyborem ale jak widać pomyliłem się i przyznaje się do błędu. od dzisiaj ja , Robert i Wiesiek (założyciele spotów Rybnickich) będziemy decydować co gdzie i kiedy i ten kto będzie chciał będzie przyjeżdzał na spoty, a ten kto ma z tym problem to już jego sprawa....

Ja już napisałem , że moje zdanie jest takie , że robimy spoty tak jak to było cały czas ( tylko w zimę w "starym" miejscu ) , co jakiś czas można oczywiście zarezerwować miejsce w lokalu ( tak było w zeszłym roku i to nie raz ) i jakoś daliśmy rady , a tym którym nie pasuje nie przyjadą i tyle

podpisuje się pod tym :good:

ale informuje od razu, że ja nie mam możliwości załatwiać miejscówek w knajpie bo od pon do piątku jestem poza domem więc nie liczcie na mnie w tej sprawie :no:

Blant dzięki wielkie, że sprawdziłeś to miejsce :notworthy:

jako że to nie wypaliło to Robert czy mógłbyś załatwić miejsce na "Andrzejki" w Sękatej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla Nas stara miejscowa (pod tesco) byla okej :good:

a skoro kompromis (typu ciepla miejscowa) jest tutaj trudny do osiagniecia, to poprostu postoimy 15, 29, 47min czy godzinke i jedna minutke :kox: a potem ta grupka ludzi co bedzie chciala przedluzyc pogaduchy, to "weznie dupe w kroki" :decayed: i podjedzie gdzies posiedziec :wink4:

Na 15 minut to ja sobie moge na fajke na balkon wyjsc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że to nie wypaliło to Robert czy mógłbyś załatwić miejsce na "Andrzejki" w Sękatej :?:

Jasne , jutro zadzwonię zapytać co i jak :wink4:

Na ile osób rezerwować jak co ? Myślę , że jeden duży stolik wystarczy , tak jak kiedyś mieliśmy ( wtedy co "Wilma" była ) :mysli:

Aha i co na 26.11 pytać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobota 26.11, myśle że na 10-12 osób. ten ostatni stolik na końcu po lewej byłby ok jeśli jeszcze nie będzie zarezerwowany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobota 26.11, myśle że na 10-12 osób. ten ostatni stolik na końcu po lewej byłby ok jeśli jeszcze nie będzie zarezerwowany :wink4:

:good:

To jutro zadzwonię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu o takie pierdoły się kłócicie, a w życiu niektórych dzieją się tragedie ;( ;( ;(

http://kwejk.pl/obrazek/664058

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 19:53_________________________________________________nie zabierałem głosu, w ostatnim czasie dotyczących sporu odnośnie organizacji spotów, gdyż dawno mnie u Was nie było, mam nadzieję iż się to zmieni w najbliższym czasie :wink4: ale patrząc na to z boku, podzielam zdanie roberta, tak na dobrą sprawę to nie wiem o co ta cała kłótnia, tak jak było w zeszłym roku było okey i nikt nie miał jakichkolwiek ALE, jeśli jest grupka ludzi którym samo stanie nie wystarcza, albo po prostu piździ zbyt mocno żeby stać, udaje się wtedy do lokalu, tak jak było wtedy w Sękatej, ale jakoś wtedy nie było z tym problemów a teraz nagle ów problemy się pojawiają, problemem jest tak mi się wydaje, jak zawsze chęci, jeśli ktoś chce, to nie ma problemu. Nie wiem jak było teraz, ale chyba część osób miała żal do miejscowych rybniczan iż tak szybko się potracili, nie zważając na to iż palec roberta mógł rzeczywiście boleć (chociaż za sprawą tego że jest jego częścią :decayed:) i tutaj znając trochę roberta, wątpię aby tylko takiej wymówki szukał, ale tak właśnie było, a-rek będąc na weekend może chce poświęcić też troszkę czasu nowo powstałej rodzince, trochę zrozumienia, to tylko jeden spot na którym można się było troszkę wkurzyć, ale niech każdy okaże troche zrozumienia, a na pewno wszystko wróci do normalnego porządku ;-) czyt.zawsze miłej atmosfery na spotach w rybniku :wink4: Hammer Ty pierdoło, weź se to na luźno hehe wiem że zapierdzielałeś z tego bielska bijąc znowuż rekordy i mogłeś się wkurzyć że Ci zaraz po 15min uciekli, ale to chyba nie powód by szerzyć aż takie pretensje następnym razem będzie lepiej :wink4: tym bardziej się dziwiłem że nie znacie się od dziś a tu takie ceregielele Luźno Panowie, Luźno :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: poczytałem :strzal: jestem za tym by było jak wcześniej,choć rzadko byłem na spotach gdyż tylko weekendy poświęcam żonie i moim małym dzieciom czas, taka forma odpowiada nie tylko mnie, problemem było spóźnienie kilku uczestników, i Grzesiek nie zgodzę się że Rybniczanie mieli Was w pupie bo wydaje mi się że było trzech co zostało, mam nadzieję że ten 13 dzień w niedzielę nie był sądnym dla Rybnickich spotów pozdrawiam wszystkich oburzonych :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zabierałem głosu, w ostatnim czasie dotyczących sporu odnośnie organizacji spotów, gdyż dawno mnie u Was nie było, mam nadzieję iż się to zmieni w najbliższym czasie :wink4: ale patrząc na to z boku, podzielam zdanie roberta, tak na dobrą sprawę to nie wiem o co ta cała kłótnia, tak jak było w zeszłym roku było okey i nikt nie miał jakichkolwiek ALE, jeśli jest grupka ludzi którym samo stanie nie wystarcza, albo po prostu piździ zbyt mocno żeby stać, udaje się wtedy do lokalu, tak jak było wtedy w Sękatej, ale jakoś wtedy nie było z tym problemów a teraz nagle ów problemy się pojawiają, problemem jest tak mi się wydaje, jak zawsze chęci, jeśli ktoś chce, to nie ma problemu. Nie wiem jak było teraz, ale chyba część osób miała żal do miejscowych rybniczan iż tak szybko się potracili, nie zważając na to iż palec roberta mógł rzeczywiście boleć (chociaż za sprawą tego że jest jego częścią :decayed:) i tutaj znając trochę roberta, wątpię aby tylko takiej wymówki szukał, ale tak właśnie było, a-rek będąc na weekend może chce poświęcić też troszkę czasu nowo powstałej rodzince, trochę zrozumienia, to tylko jeden spot na którym można się było troszkę wkurzyć, ale niech każdy okaże troche zrozumienia, a na pewno wszystko wróci do normalnego porządku ;-) czyt.zawsze miłej atmosfery na spotach w rybniku :wink4: Hammer Ty pierdoło, weź se to na luźno hehe wiem że zapierdzielałeś z tego bielska bijąc znowuż rekordy i mogłeś się wkurzyć że Ci zaraz po 15min uciekli, ale to chyba nie powód by szerzyć aż takie pretensje następnym razem będzie lepiej :wink4: tym bardziej się dziwiłem że nie znacie się od dziś a tu takie ceregielele Luźno Panowie, Luźno :cool1:

Normalnie Cię nie poznaję :mysli: Brałeś co ostatnio :?: :mysli::kox:

:good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...