Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:

pamiętasz tako gra Wiesku " Człowieku nie irytuj se "

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

dobry :hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

...halo czy jest ktoś kto potrafi ogarnąć ten chlew.

Jo Ci to ogarna za chwila , spokojnie :cool1::guma:

:decayed:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

Dopija i ida spać po nocce

nara :hi:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Dopija i ida spać po nocce

nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 finał w ciągu trzech lat :naughty:

:naughty:

Gratki dla Bayernu za na prawdę zajebistą grę :thumbup1: ( teraz dopiero obejrzałem bo końcówkę , dogrywkę i rzuty karne nagrywałem )

Jestem na 100% pewien , że wygrają z Chelsea :wink:

w końcu jakaś sensowna i obiektywna wypowiedź z Twojej strony Farselończyku :wink::naughty:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bayern lepiej grał i taka jest prawda. Należało im się. Chociaż rzuty karne to jak zawsze loteria, tam nawet nasi mieli by szanse wygrać z Brazylią :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie se o tych koponogach na offtopicu, dobra, bo nie dość że forum chodzi jak stara kur*a to jeszcze jakiś fussball mi tu się wpierda*a.

Jo sie nie irytuja , tylko zastanawiam się jak długo można ogarniać tak zjeba*e forum, te przenosiny tak poprawiły działanie że poważnie aż żal d*pę ściska.

Normalnie aż chce się tu pisać, ciekawe jak długo jeszcze to potrw, a Hammer pisał że jeszcze momencik, yhy ale nie tutaj.

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Nosz kurw* jeszcze okienko opuść tą stronę, niech to zamkną wtedy się wszyscy przeniosą się na inne...............eu.

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Nosz kurw* jeszcze okienko opuść tą stronę, niech to zamkną wtedy się wszyscy przeniosą się na inne...............eu.

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

i zaś dubel i tak w koło co za SYF !!!!

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

i zaś dubel i tak w koło co za SYF !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare już my o tym pisali:decayed:

Pany co polecacie Desire HD czy Galaxy S Plus ???

Nokia 3110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare już my o tym pisali:decayed:

Pany co polecacie Desire HD czy Galaxy S Plus ???

Nokia 3110

dzięki Wiesiek za stosowną radę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co polecacie Desire HD czy Galaxy S Plus ???

ja mam S Plus'a więc co mógłbym ci polecić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Stare już my o tym pisali:decayed:

Pany co polecacie Desire HD czy Galaxy S Plus ???

Nokia 3110

dzięki Wiesiek za stosowną radę :decayed:

ja ......jak Wiesiek doradzi to ino roz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ,dobry sprzęt :whistling:

Artur u mnie leży do Ciebie flacha:wink:

te nasze dane są dupne pod avatarem:facepalm:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

spadam z tego zjebanego foruma narta:hi:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

spadam z tego zjebanego foruma narta:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No co ,dobry sprzęt :whistling:

no na bank i nie da sięgo zepsuć albo doprowadzić do stanu aby "system" się zwiesił :decayed::decayed:

Artur u mnie leży do Ciebie flacha:wink:

hmm nie wiem o czymś :whistling::co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNIE Szukam miejscówki na majówkę 4-5-6 maj. Potrzebuje jakieś noclegi 6-7 osób. Ma ktoś może jakieś znajomości. Wisła/Ustroń/Żywiec ale może być gdzie indziej ważne aby była miła atmosfera, i grilla dało się zrobić. Dzwoniłem w parę miejsc ale wszędzie zajęte do 5 maja. Jak ktoś coś ma do dajcie znać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem o czymś :whistling::co:

No kuzynka przywiozła za załatwienie terminu :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

PILNIE Szukam miejscówki na majówkę 4-5-6 maj. Potrzebuje jakieś noclegi 6-7 osób. Ma ktoś może jakieś znajomości. Wisła/Ustroń/Żywiec ale może być gdzie indziej ważne aby była miła atmosfera, i grilla dało się zrobić. Dzwoniłem w parę miejsc ale wszędzie zajęte do 5 maja. Jak ktoś coś ma do dajcie znać :decayed:

U mnie w gospodarczym, co prawda ciasno i nie Wisła, no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.:naughty:

Aaa i koszt noclegu na posadzce po znajomości 45 zł od głowy, wyżywienie co złapiecie u sąsiada to wasze, napoje we własnym zakresie.:whistling:

A tak serio to szybko pomyśleliście o wypadzie na majówkę i rezerwacji noclegów , bystrzaki z miasta wścieklej miłości.:doh:

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Jebańskie forum, wcześniej nie działało a teraz znowu chodzi jak stara piz*a

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

Jebańskie forum, wcześniej nie działało a teraz znowu chodzi jak stara piz*a

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

CZy wam też dubluje odpowiedzi ?

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

CZy wam też dubluje odpowiedzi ?

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Spierdzielam z tego syfu :wallbash: adminowi wielkie dzięki za ten gnojok :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Spierdzielam z tego syfu :wallbash: adminowi wielkie dzięki za ten gnojok :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem miejscówkę zarezerwowaną, ale typ odwołał bo ma jakąś awarię ... :facepalm: I zostałem kurczaki na lodzie :whistling::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...