Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Czas to jedyne 48 h różnicy w odpoczynku między ITA i GER :cool1:

---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

I nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja cież nie pier**lę.

nie miałem pojęcia robercie, że tak sobie to wziąłeś do siebie. myślałem tak jak to szymek powiedział, iż jesteś tym robertem którego poznałem, ale niestety zbyt bardzo pojechałeś odnośnie pewnych kwestii , które są kompletną nieprawdą. Nie wiem co Cię napadło, niech będzie to Twoją osobista tajemnicą:wink: a więc dla Twojej swiadomosci- nie mam zadnej rodziny w de. A i pamiętaj, że żadna praca w życiu nie hańbi, póki co pracuję na czas letnich wakacji tam gdzie mogę sobie odłożyć jak najwięcej kasy na przeżycie pozostałych miesięcy podczas studiowania. Przykro mi, że walisz tutaj jakimis porównaniami, jakoby to, iż póki co z racji faktu, iż się uczę, pracowałem na linii produkcyjnej i prasie w jakieś fabryce bmw w niemczech, to z tego właśnie powodu im kibicuję:facepalm: Gratuluję toku myślenia.

W takim układzie Ty pewnie zamiatałeś ulice w hiszpanii po corridzie i Cię jakiś byk chyba staranował, bo nie pomyslałbym robercie, że takie farmazony mi tutaj dupić (za przeproszeniem) będziesz.

a online jestem, ale dziobię na jutrzejszy egzam.

dziękuję i dobranoc:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

A po co takie odzywki typu

a tys je pizniety:facepalm:

:question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawki wom przykrecili do sufitu , abo piasek z piaskownicy za***ali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko gra psychologiczna przed jutrzejszym meczem , ale jak widać Badboy i Ty Krzysztof d*pami już trzęsiecie :grin:

---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

Kużwa jak Wy wszystko bierzecie na REAL :facepalm:

:grin::decayed:

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

Aha i ni chodziło mi o REAL Madryt :decayed:

---------- Post dopisany at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ----------

Jutro

GER : ITA

0 :0

Po karnych ITA zagra z ESP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

A po co takie odzywki typu

a tys je pizniety:facepalm:

:question:

gra psychologiczna. ale to nic w porównaniu do odzywek które sam wystosowałeś. a normalnie to dla jaj oraz między innymi, że nie potrafisz zachowac obiektywizmu w pewnych kwestiach. Onet do d*py i wszystkie inne zagraniczne strony i prasa, które zgodnie stwierdzają, że niemcy grają najbardziej atrakcyjny i ciekawy futbol na tych me, jak nie te niemcy, które kiedyś chcąc nie chcąc zawsze jakimś fartem wygrywały, pomimo że nie zachwycały, a hiszpania po prostu nie zachwyca. Ale co tam, robercik ma rację :whistling: i nas od polskich niemców wyzywać będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo nietrzesa skuli mnie a za mnie to mi szkoda porugali a fajnie grali dziś

jo od poczatku godol ze HISZPANIA abo Niemce byda mistrzami, Wlochy slabo graja wg mnie

nimom cisnienia na Euro bylem na meczu POL-CZ atmosfera stadion za***iście yny wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsko holenderski hiszpan się znalazł :whistling:

gdybym wiedział, że tak się będziesz tym wszystkim emocjonował, to w ogóle nie konwersuję.

tak więc radzę Ci poczekać do jutra i niedzieli bo Ci żyłka pęknie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo nietrzesa skuli mnie a za mnie to mi szkoda porugali a fajnie grali dziś

jo od poczatku godol ze HISZPANIA abo Niemce byda mistrzami, Wlochy slabo graja wg mnie

nimom cisnienia na Euro bylem na meczu POL-CZ atmosfera stadion za***iście yny wynik

byłeś na stadionie mervin ? ostro:wink:

---------- Post dopisany at 01:20 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

jo nietrzesa skuli mnie a za mnie to mi szkoda porugali a fajnie grali dziś

jo od poczatku godol ze HISZPANIA abo Niemce byda mistrzami, Wlochy slabo graja wg mnie

nimom cisnienia na Euro bylem na meczu POL-CZ atmosfera stadion za***iście yny wynik

włosi pokazali się z dobrej strony z angolami, byli dużo lepsi. Nie będzie łatwo niemcom, ale mam nadzieje, ze daja rade i dokopia temu hiszpanskiemu antyfutbolowi i nie pozostawią złudzeń kto jest na chwilę obecna lepszy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ciebie jutro żyłka pęknie :decayed:

Z innej beczki :

Jakby kogoś interesowało to mam AM z czerwca ( działa bez problemu ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super było przeżycie mialem dobre miejsce z 7m do murawy na wysokosci z 3m na saym srodku idealny placy, bylo tak glosne dopingowanie ze trudno bylo uslyszec gwizdek sedziego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel jechał na ESP - ITA ( w Gdańsku ) ale miał bilety po 800 zł więc odpuściłem , mówił , że klasa przeżycie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super było przeżycie mialem dobre miejsce z 7m do murawy na wysokosci z 3m na saym srodku idealny placy, bylo tak glosne dopingowanie ze trudno bylo uslyszec gwizdek sedziego

jak dorwałeś bilety? uefa czy kupowałeś ?

---------- Post dopisany at 01:26 ---------- Poprzedni post napisany at 01:26 ----------

nie chwaliłeś się :decayed:

---------- Post dopisany at 01:27 ---------- Poprzedni post napisany at 01:26 ----------

Raczej Ciebie jutro żyłka pęknie :decayed:

Z innej beczki :

Jakby kogoś interesowało to mam AM z czerwca ( działa bez problemu ) :wink:

nawet gdyby to mi nie pęknie, bo nie biorę tego do siebie tak jak Ty :whistling: napewno się przez 2 dni nie bede odzywal tak jak Ty po odpadnięciu NL :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się synek nie odzywałem przez inną przyczynę :cool1: ... i nawet Tobie nie życzę czegoś takiego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się synek nie odzywałem przez inną przyczynę :cool1: ... i nawet Tobie nie życzę czegoś takiego :cool1:

okey okey okey, koniec tematu :wink:

---------- Post dopisany at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

bo widze ze zas powagi nabierasz, a ja w ogole nie w tym kontekscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjmiesz w ciągu 10 dni 45 zastrzyków ( z czego na początku 6 na dzień ) to pogadamy :wink:

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ----------

Może i przez to taki "anty" niemiecki jestem :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjmiesz w ciągu 10 dni 45 zastrzyków ( z czego na początku 6 na dzień ) to pogadamy :wink:

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ----------

Może i przez to taki "anty" niemiecki jestem :doh:

powrotu do zdrowia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ida spać

Nara :hi:

Aha i finał

ESP : ITA :grin:

:decayed:

---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 01:38 ----------

powrotu do zdrowia :good:

THX :wink:

---------- Post dopisany at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany at 01:39 ----------

Narta , do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...