Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Ja znam za***iste miejsce na spota tyle tylko , że to nie Rybnik , już dawno o tym myślałem

Jak co to "Papik" w Rzuchowie :wink:

a ja tam byłbym za tym żeby robić całe lato jak jest ciepło w Rybniku w tym drewnianym domku Arek,Wiesiek ,Seves wiedzą o jaki chodzi moim zdaniem za***iste miejsce :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Ten lokal jak się leci na Gliwice jest bardzo drogi :facepalm:

Proponujcie jak będzie czas to się pojawię, młodzi jesteście i do was powinna należeć inicjatywa.

Mogą być i tajskie dziwki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko w gotartowicach - można posiedziec jak bedzie cieplej, wuszt, piwko i fajny parking..

tajskich dziwek to tam nie będzie ale... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko w gotartowicach - można posiedziec jak bedzie cieplej, wuszt, piwko i fajny parking..

tajskich dziwek to tam nie będzie ale... :grin:

Nie ma tajskich to nie jadę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema :hi:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

To akurat mam po drodze na studia :) czy na Żorskim spocie ktoś dysponuje kablem z komputerem ? Jeśli mnie pamięć nie myli Żorskie spoty odbywały się w czwartki na "szałasie" a o której godzinie ? I jaka frekwencja ?

siemasz skąd jestes?

ja mam kompa i kabel wiec jak masz po drodze do rybnika to nie musisz wpadac na spota tylko podjedz do mnie:wink: jak cos to PW

Co do miejscówki to mi to jest obojetne byle byl parking i miejsce zeby usiasc przy sredniej/ujowej pogodzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema :hi:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

To akurat mam po drodze na studia :) czy na Żorskim spocie ktoś dysponuje kablem z komputerem ? Jeśli mnie pamięć nie myli Żorskie spoty odbywały się w czwartki na "szałasie" a o której godzinie ? I jaka frekwencja ?

siemasz skąd jestes?

ja mam kompa i kabel wiec jak masz po drodze do rybnika to nie musisz wpadac na spota tylko podjedz do mnie:wink: jak cos to PW

Co do miejscówki to mi to jest obojetne byle byl parking i miejsce zeby usiasc przy sredniej/ujowej pogodzie :wink:

Jestem z okolic Wodzisławia, dokładnie Czyżowic, ale w Rybniku bywam przynajmniej raz w tygodniu tak więc będe miał Cię na uwadze :) Póki co przymierzam się do zakupu kabelka i moje pytanie do was...który kabel obsłuży moją A4 B6 AWX 2001 i brata A6 C6 ? Czy to da rade :

Interfejs VAG USB KKL + OBD2 + OBD1 +piny PROMOCJA (2940226429) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

sorry za ot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za słaby ten kabelek ,szukaj VCDS a nie VAGCOM, no i poczytaj sobie w dziale diagnostyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema :hi:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

To akurat mam po drodze na studia :) czy na Żorskim spocie ktoś dysponuje kablem z komputerem ? Jeśli mnie pamięć nie myli Żorskie spoty odbywały się w czwartki na "szałasie" a o której godzinie ? I jaka frekwencja ?

siemasz skąd jestes?

ja mam kompa i kabel wiec jak masz po drodze do rybnika to nie musisz wpadac na spota tylko podjedz do mnie:wink: jak cos to PW

Co do miejscówki to mi to jest obojetne byle byl parking i miejsce zeby usiasc przy sredniej/ujowej pogodzie :wink:

Jestem z okolic Wodzisławia, dokładnie Czyżowic, ale w Rybniku bywam przynajmniej raz w tygodniu tak więc będe miał Cię na uwadze :) Póki co przymierzam się do zakupu kabelka i moje pytanie do was...który kabel obsłuży moją A4 B6 AWX 2001 i brata A6 C6 ? Czy to da rade :

Interfejs VAG USB KKL + OBD2 + OBD1 +piny PROMOCJA (2940226429) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

sorry za ot :)

ja mam kabelek na sprzedaz vcds

z Radlina jestem

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...