Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

trza jakoś uczcić tę pierwszą setkę, może minutą ciszy :polew:

U nas ten kto przekroczył pierwszą setkę stawiał wszystkim na spocie po browarku :gwizdanie: a na następne "zaliczone" setki każdy się wcześniej deklarował (kto na jaką setkę będzie stawiał browarki)

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

będziesz miał docisk :gwizdanie:

nie chodzi o docisk ale o S4 look.

muszę coś zacząć rzeźbić z tyłem powoli bo przód już prawie wyrezany oprócz lamp a tył w surowym stanie.

niestety nie ma nigdzie u nas w PL tego spojlera co udało się kupić Młodemu Drogowi :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra uciekam muszę oddać kompa żonie :no::hi:

:polew:

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:21_________________________________________________

U nas ten kto przekroczył pierwszą setkę stawiał wszystkim na spocie po browarku :gwizdanie: a na następne "zaliczone" setki każdy się wcześniej deklarował (kto na jaką setkę będzie stawiał browarki)

:wink4:

No to teraz setka u nas już nie padnie :gwizdanie:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ten kto przekroczył pierwszą setkę stawiał wszystkim na spocie po browarku :gwizdanie: a na następne "zaliczone" setki każdy się wcześniej deklarował (kto na jaką setkę będzie stawiał browarki)

:wink4:

No to teraz setka u nas już nie padnie :gwizdanie:

:tongue4:

Ktoś się musi poświęcić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wszyscy :P

dalej nie mogę sobie Twojego autka przypomnieć :D rozejrzę się lepiej w niedzielę :wink4:

natrzaskajmy dzisiaj do 99 strony do końca tak żeby A-rek jako załozyciel tematu nieświadomie przekroczył tę granice:D w końcu dzieki nikomu innemu jak dzieki Arku możemy trzaskać tu posty i jako założycielowi wypada sie obstawić :D

po za tym już ostatnio miał być catering z Delicji :gwizdanie:

to teraz tych pare piwek go nie zbawi :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:40_________________________________________________

dobrze że mam komórkę to może dotrwam do 100 :confused4: tylko dupiato się pisze :wallbash: cholerny podział majątku :sick3:

hahah małżeństwo to jednak najlepsze okulary jakie wymyślono :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba setka dzis peknie ;)

zesz sie na motoall zaogladalem chwile i sam spam musialem nadrobic :P[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:38_________________________________________________badboy jak tam lampy? wkreciles sie w temat? bo sam cos zaczalem myslec zeby je sobie przyciemnic ;)

powiedz mi duzo z tym roboty? te ori czarne z ksenona nie podejda pod hidy?

masz na myśli te ori bixenony? gdyby je kupić gołe i wyrezać HIDy ? niestety tak się nie da.

pozostaje rozklejenie lamp i pomalowanie ich, nie ma innego wyboru, no chyba że sobie bixy sprawisz.

kupiłem od truckmaniaca zwykłe już wyrezane ale niestety w trakcie wysyłki coś się z nimi stało... no i musze je odesłać i wyrezać swoje :disgust:[br]

no wlasnie widzialem te ori gole biksy za pol darmo :P

i sie zastanawialem ale doczytalem wlasnie to co piszesz ze sie nie da ;(

no a wyrezac biksy ze zwyklych soczewek tzeby dzialalo samopoziomowanie to troche roboty jest :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba setka dzis peknie ;)

zesz sie na motoall zaogladalem chwile i sam spam musialem nadrobic :P[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:38_________________________________________________badboy jak tam lampy? wkreciles sie w temat? bo sam cos zaczalem myslec zeby je sobie przyciemnic ;)

powiedz mi duzo z tym roboty? te ori czarne z ksenona nie podejda pod hidy?

masz na myśli te ori bixenony? gdyby je kupić gołe i wyrezać HIDy ? niestety tak się nie da.

pozostaje rozklejenie lamp i pomalowanie ich, nie ma innego wyboru, no chyba że sobie bixy sprawisz.

kupiłem od truckmaniaca zwykłe już wyrezane ale niestety w trakcie wysyłki coś się z nimi stało... no i musze je odesłać i wyrezać swoje :disgust:[br]

no wlasnie widzialem te ori gole biksy za pol darmo :P

i sie zastanawialem ale doczytalem wlasnie to co piszesz ze sie nie da ;(

no a wyrezac biksy ze zwyklych soczewek tzeby dzialalo samopoziomowanie to troche roboty jest :confused4:

też je widziałem i mi się już światełko nadziei w tunelu zaświeciło no ale niestety :disgust:

ale czarne środki muszą być i hu* :decayed:

Pany 99 strona uwaga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natrzaskajmy dzisiaj do 99 strony do końca tak żeby A-rek jako załozyciel tematu nieświadomie przekroczył tę granice :Dw końcu dzieki nikomu innemu jak dzieki Arku możemy trzaskać tu posty i jako założycielowi wypada sie obstawić :D

po za tym już ostatnio miał być catering z Delicji :gwizdanie:

to teraz tych pare piwek go nie zbawi :decayed:

Zgadzam się w 100% :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D nono na kogo wypadnie na tego.. ten stawia :polew:

mysle ze nie wypada zebysmy tak zaczeli ta 100 bez Arka :P

trzeba na niego zaczekac :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko na pewno nie będzie miał nic za złe jak go to opuści :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:51_________________________________________________

Spoko na pewno nie będzie miał wam za złe jak go to opuści :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...