Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

a przeważnie najbardziej ucierpią na tym wszystkim Ci niewinni, w tym przypadku gość z Civica :confused4:

DOKŁADNIE o to mi cały czas chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

musisz z brechom jeździć he he :decayed

Nie musza :tongue4:

Wiesiek zna taki obezwładniający cios :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz z brechom jeździć he he :decayed

Nie musza :tongue4:

Wiesiek zna taki obezwładniający cios :naughty:

King Wiesław Karate Meister :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak ja zdałem prawko jeździłem maluchem , teraz łebki jeżdżą Audicami , Beemkami itp. ... 100 , 150 i więcej konnymi , ja niestety ( a może stety nie miałem czym poszaleć ) ... po drugie już z takich rzeczy wyrosłem , wiem , że na drodze oprócz mnie są jeszcze matki/ojcowie z dziećmi itp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak ja zdałem prawko jeździłem maluchem , teraz łebki jeżdżą Audicami , Beemkami itp. ... 100 , 150 i więcej konnymi , ja niestety ( a może stety nie miałem czym poszaleć ) ... po drugie już z takich rzeczy wyrosłem , wiem , że na drodze oprócz mnie są jeszcze matki/ojcowie z dziećmi itp ...

Dokładnie tak jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak te światłą zobaczyłem w lusterku to mi ulżyło bo myślę koleś gdzieś zjechał do domu do posesji ,a tu k......wracam straż mnie wyprzedziłą na bulajach ,potem zaraz karetka dogoniła .k...........masakra jak dojechałem i poszedłem zobaczyć .

Mnie się wydaję ,że kolo na tym swoim zawiasie przesadził w łuku , oślepił hidami civic;a i nabroił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiymy :cool1::naughty::wink4:

Tos mie zakapowoł :?:

Narka[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 23:47_________________________________________________

jak te światłą zobaczyłem w lusterku to mi ulżyło bo myślę koleś gdzieś zjechał do domu do posesji ,a tu k......wracam straż mnie wyprzedziłą na bulajach ,potem zaraz karetka dogoniła .k...........masakra jak dojechałem i poszedłem zobaczyć .

Mnie się wydaję ,że kolo na tym swoim zawiasie przesadził w łuku , oślepił hidami civic;a i nabroił

No oby nikt nie ucierpiał poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak ja zdałem prawko jeździłem maluchem , teraz łebki jeżdżą Audicami , Beemkami itp. ... 100 , 150 i więcej konnymi , ja niestety ( a może stety nie miałem czym poszaleć ) ... po drugie już z takich rzeczy wyrosłem , wiem , że na drodze oprócz mnie są jeszcze matki/ojcowie z dziećmi itp ...

Dokładnie tak jak piszesz

jo jeździł rajdową czerwoną 45konną fiestą z wielkopojemnym motorem 1.1 :decayed: i jedne zaliczenie krzipopy (tfu tfu niczym się to nie skończyło, nawet po autku nie było poznać) starzy do dzisiaj nie wiedzą haha ale to zdarzenie wiele mnie nauczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościa z A4 karetka zabrała przed moim powrotem ,a tych z civica strażacy wycinali jak byłem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościa z A4 karetka zabrała przed moim powrotem ,a tych z civica strażacy wycinali jak byłem :blink:

Uuuuuu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościa z A4 karetka zabrała przed moim powrotem ,a tych z civica strażacy wycinali jak byłem :blink:

:kwasny::shocked: nieciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go straciłem z oczu na jakieś 400m w łukach ,jak wyszliśmy z kolejnego i widziałem światła za sobą to już luzik,on musiał nabroić w międzyczasie jak go nie widzieliśmy [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 00:04_________________________________________________parę dni wcześniej tam z siemianem jechałem dużo szybciej i bez draki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...