Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)


DamianA4b6

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz mi powiedziec czy jest duzy problem z montazem i podlaczeniem zegarow boost i temp?

u mnie 2,5 h zeszło z tym

Nagraj jakis film tego wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wtdech moglbys nagrac,a Ty Magic piszesz zeby nagral a sam nie nagrales dla mnie :gwizdanie: jak odpalisz audi to dawaj :naughty:

Damian wywalaj ten chrom bo mat i chrom to :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie ale zderzak s-line wyglądałby zdecydowanie lepiej :gwizdanie:

Gleba i koło min 18" i bedzie kox :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi powiedziec czy jest duzy problem z montazem i podlaczeniem zegarow boost i temp?

trochę zabawy jest... tym bardziej jak robisz to pierwszy raz :gwizdanie: wiecej czasu poświęciłem jednak na zrobienie ramki pozdrawiam

boost juz wiem jak ale czy do temperatury oleju potrzeba tej przejsciowki od autogauge czy jak? Jak moglbys to mi opisac krok po kroku bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak sie zastanawiam... czy wszystkie chromy wywalic czy cos zostawic? i jak to najlepiej zrobic? za tydzien bedzie na glebie juz :naughty: no i powinny pojawic sie obiecane filmy na ktore wczesniej nie mialem czasu

pozdrawiam :hi:

to jak z tym montażem potrzebna przejsciowka na wskaznik temperatury oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dzisiaj twoją bryke pod auchan w racku..chwile czekałem bo myslałem że wyjdziesz to pogadamy ale troche mi czasu brakło...ciekawie ten matt wygląda te fele i reszta gratów w czerni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dzisiaj twoją bryke pod auchan w racku..chwile czekałem bo myslałem że wyjdziesz to pogadamy ale troche mi czasu brakło...ciekawie ten matt wygląda te fele i reszta gratów w czerni..

Dzięki... :) może nastepnym razem uda się pogadać;) albo jakiś spocik zorganizuj ale weekendy mam tylko wolne;/

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...