Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ze niby Ramos reka;>? nie bylo tam.. ale styl w jakim wygrali bleeeeee :sick3:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bayern też wygrał 2;1 :thumbdown:

Opublikowano

Real jak zawsze fartem bramke wsadzil , no ja pierd... reka zagral a potem gol Di Maria kurfa... co to jest . EEEEH Mourinho style .

nie było ręki Sergio Ramosa :tongue4:

3 rzeczy mi się nasuwają po tym meczu:

1. tragiczna skuteczność obu ekip... zwłaszcza Realu...

2. czarny koń- Di Maria

3. Jeleń pokazał się z dobrej strony, jednak miał 3-4 sytuację z których gdyby był naprawde klasy światowej napastnikiem wykorzystałby :naughty:

szkoda troche Auxerre tak z przebiegu meczu... bo ładnie kąsali kontrami...

Opublikowano

w Realu jedyny zawodnik zaslugujacy na wyroznienie to Marcelo trzeba przyznac ze chlopak zrobil taaaaakie postepy w grze z tylu bo w ataku to zawsze duzo wiatru robil:)

Opublikowano

ze niby Ramos reka;>? nie bylo tam.. ale styl w jakim wygrali bleeeeee :sick3:

nie wiem bo wylaczylem w piz*u ten mecz po tej bramce farcie.

Opublikowano

ja tam sie ciesze bo właśnie podliczyłem sobie punkty w lidze typerów i tylko za dzisiaj 15 pkt. :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

ja tam sie ciesze bo właśnie podliczyłem sobie punkty w lidze typerów i tylko za dzisiaj 15 pkt. :notworthy:

Łatwe mecze do obstawiania - większości dobre wyniki siadły :wink4:

Opublikowano

Real jak zawsze fartem bramke wsadzil , no ja pierd... reka zagral a potem gol Di Maria kurfa... co to jest . EEEEH Mourinho style .

Ja to czekam na GRAN DERBI :naughty:

Opublikowano

w Realu jedyny zawodnik zaslugujacy na wyroznienie to Marcelo trzeba przyznac ze chlopak zrobil taaaaakie postepy w grze z tylu bo w ataku to zawsze duzo wiatru robil:)

po raz kolejny się zgodzę ;) widze Zmija, że jesteś dobrym obserwatorem meczów :wink4:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 09:12_________________________________________________

ja tam sie ciesze bo właśnie podliczyłem sobie punkty w lidze typerów i tylko za dzisiaj 15 pkt. :notworthy:

no gratki spoko wynik :good:

Opublikowano

doyyebał :polew:

Barca rok temu ledwo 1 -1 wywiozła

0:0 bylo jak pamietam , a 2:1 w plecy u siebie... z 6pkt zabrali Barcie 5 :decayed: . Teraz mam nadzieje bedzie inaczej i mam nadzieje ze Leo nie wybiegnie dzis , nie ma potrzeby.

niestety meczu nie obejrze bo Ruskie maja 2h przesuniecia... niech sie gonia .

Opublikowano

doyyebał :polew:

Barca rok temu ledwo 1 -1 wywiozła

0:0 bylo jak pamietam , a 2:1 w plecy u siebie... z 6pkt zabrali Barcie 5 :decayed: . Teraz mam nadzieje bedzie inaczej i mam nadzieje ze Leo nie wybiegnie dzis , nie ma potrzeby.

niestety meczu nie obejrze bo Ruskie maja 2h przesuniecia... niech sie gonia .

a no fakt pojebałem się :polew:

0 -0

a dziś Barca wygra ale max jednym golem :kox:

Opublikowano

Jarko,chyba mnie żle podliczyłeś w meczach ligi mistrzów :mysli:

Opublikowano

no i Barca dostaje baty k**wa mać

Opublikowano

dzisiaj lipa :disgust:

Opublikowano

masakra ... :decayed:

Opublikowano

masakra ... :decayed:

i to ma być liga mistrzów... :wallbash:

Opublikowano

Inter pięknie rozgormił Werder :dance::thumbup::seksiasty: :oklaski:

Opublikowano

Inter pięknie rozgormił Werder :dance::thumbup::seksiasty: :oklaski:

Eto jest w formie...

Opublikowano

Inter pięknie rozgormił Werder :dance::thumbup::seksiasty: :oklaski:

[/quot

Inter pięknie rozgormił Werder :dance::thumbup::seksiasty: :oklaski:

Eto jest w formie...

e]

no to fakt bez mydła ;] zdjęcie Eto z aparatem fotoreportera przy boisku bezcenne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no i Barca dostaje baty ku***a mać

Murawski przyćmił Iniestę :kox::polew:

Jarko,chyba mnie żle podliczyłeś w meczach ligi mistrzów :mysli:

Sprawdzę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.