Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Murawski przyćmił Iniestę :kox::polew:

:polew: :polew: :polew: dobre... Iniesta gral za***iście, zreszta on ponizej pewnego poziomu nie schodzi . Tam gdzie sie zaczyna podloga Iniesty tam konczy sie sufit 80% pomocnikow Europejskiej areny. ... i co do tego nie ma watpliwosci :decayed: . Dobry w odbiorze , swietny w pomocy , bardzo dobry w ataku, jedyny jego minus to brak strzalu inaczej Rubin by przegral wczoraj

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wynik mówi sam za siebie :naughty:

Opublikowano

no i Barca dostaje baty ku***a mać

Murawski przyćmił Iniestę :kox::polew:

Jarko,chyba mnie żle podliczyłeś w meczach ligi mistrzów :mysli:

Sprawdzę :good:

i dobrze niech się ogrywają chłopaki :naughty: z Lecha też niech się ogrywają i w ogóle wszyscy co grają w klubach i pucharach europejskich :good: może za xx lat coś z tego będzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Z Błaszczykowskiego już możemy być zadowoleni.

Myślę iż z Murawskiego również :good:

To Nasze dwie póki co najlepsze perełki :cool1:

Opublikowano

apropo Błaszczykowskiego, miałem okazje być na jego wieczorze kawalerskim :naughty:

da23f3146a74401dmed.jpg

Opublikowano

Z Błaszczykowskiego już możemy być zadowoleni.

Myślę iż z Murawskiego również :good:

To Nasze dwie póki co najlepsze perełki :cool1:

zgodze się ;] jeszcz Jeleń i Lewandowski niech się starają to może i oni będą... miejmy nadzieje :naughty:

apropo Błaszczykowskiego, ostatnio miałem okazje być na jego wieczorze kawalerskim :naughty:

da23f3146a74401dmed.jpg

to serio on :?: na żywca :?: chciałbym też go poznać osobiście :wink4: spoko piłkarz :naughty:

Opublikowano

chyba nie sądzisz że wkleiłem sobie z painta :chytry: to bardzo spokojny i ułożony facet, można z nim pogadać, woda sodowa mu nie uderzyła jak co po niektórym.

Opublikowano

naszej reprezentacji brakuje takiego Forlana, co by pociągnął całą naszą kadrę :)

Opublikowano

naszej reprezentacji brakuje takiego Forlana, co by pociągnął całą naszą kadrę :)

zgadzam sie, nie ma lidera który wziąłby na siebie cięzar gry w trudnych momentach

Opublikowano
  • Autor

Może któryś z przygarniętych emigrantów sie taki okaże :naughty:

Bo Lewy to na pewno nie ten typ :wink4:

Opublikowano

Lewego szuka piłka ale ktoś musi umieć ja dograć i takiego nam trzeba

Opublikowano

Ogladalem wczoraj program z Blaszczem ... no zycie go nie glaskalo jak byl dzieciakiem , ale jak sie go po slucha to widac ze normalny czlowiek .

Boseron fajne foto :wink4:

Opublikowano

chyba nie sądzisz że wkleiłem sobie z painta :chytry: to bardzo spokojny i ułożony facet, można z nim pogadać, woda sodowa mu nie uderzyła jak co po niektórym.

broń boże :wink4: to było raczej taka reakcja ,,ja też chce ja też chce" jak małe dziecko :)

dobrze mówicie chłopaki ;] widze, że jest z kim pogadać tutaj na tematy piłkarskie :good:

też oglądałem program z Błaszczykowskim i mam podobne odczucia co Ty mmcv i pewnie nie tylko my :cool1:

Opublikowano

Trzeniu nie przesadziłeś z pierwszym wynikiem :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 15:37_________________________________________________ :naughty: :naughty:

życie zweryfikuje , będę jutro zdzierał gardło aby tak się stało :decayed:

zresztą kto ma mocniej wierzyć niż kibic swojej drużyny :decayed::wink4:

no ja dzisiaj będę zdzierał :naughty::evil:
Opublikowano

Trzeniu nie przesadziłeś z pierwszym wynikiem :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 15:37_________________________________________________ :naughty: :naughty:

życie zweryfikuje , będę jutro zdzierał gardło aby tak się stało :decayed:

zresztą kto ma mocniej wierzyć niż kibic swojej drużyny :decayed::wink4:

no ja dzisiaj będę zdzierał :naughty::evil:

ja też , ale dopingując gości :decayed::polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

Trzeniu nie przesadziłeś z pierwszym wynikiem :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 15:37_________________________________________________ :naughty: :naughty:

życie zweryfikuje , będę jutro zdzierał gardło aby tak się stało :decayed:

zresztą kto ma mocniej wierzyć niż kibic swojej drużyny :decayed::wink4:

no ja dzisiaj będę zdzierał :naughty::evil:

ja też , ale dopingując gości :decayed::polew: :polew: :polew::wink4:

Ty chamie :bicz3: :bicz3: :bicz3:
Opublikowano
  • Autor

Posprzątałem w lidze typerów...

Nie róbcie już tam OT, proszę :decayed:

Opublikowano

Posprzątałem w lidze typerów...

Nie róbcie już tam OT, proszę :decayed:

Ciebie też widzę wszędzie nosi :naughty::kox:

ja cytuje z ligi i wrzucam tutaj jak zauważyłeś :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chwali się takie inicjatywy :good::naughty:

Opublikowano

Chwali się takie inicjatywy :good::naughty:

taaa to dorzuć mi z 5 pkt nagrody :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.