Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"płytka" tak samo jak "hymn" polskich stadionów: PZPN, PZPN je*ać..... PZPN :polew:

takie jest życie stadionowe :cool1: trzeba jechać z wrogami po calości :kox:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:> :> :>

Opublikowano

Lech :good:

Opublikowano

jazda z k*rwami !! :oklaski:

hamuj sie troche bo ja tak na inter nie pisze tutaj

jakbyś bywał na stadionach to byś wiedział że taka przyśpiewka jest :gwizdanie:

a pisz se na Inter co tam chcesz :tongue4:

a skad Ty mozesz wiedziec czy ja bywam na meczach czy nie? znam ten tekst.

Juventus odpadl na wlasne zyczenie nie wygrywajac 2 x z Salzburgiem i z Lechem u siebie.

Opublikowano

LECH :notworthy:

Opublikowano

Lech :drunk:

Opublikowano

KKS :rolleyes:

Opublikowano
:kox::good:
Opublikowano

hamuj sie troche bo ja tak na inter nie pisze tutaj

Popieram :hi:.

Szkoda, że piłka po strzale Del Piero z główki nie trafiła do bramki :confused4:. Gdyby Marchisio trafił czysto w piłke, po podaniu Krasica (najlepszy transferu Juve w ostatnich latach), może by bramka wpadła. W sezonie 2011/2012 Juve pokaże na co go stać :good:. [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:32_________________________________________________Ciekaw jestem co pokaże Kuchenkorz w 1/16... :gwizdanie:

Opublikowano

gdyby ki kut

gdyby babcia miała wąsy

gdyby...

:decayed:

Opublikowano

Ciekaw jestem co pokaże Kuchenkorz w 1/16... :gwizdanie:

To czego NA PEWNO nie pokaże Juffe... :tongue4::evil:

Dobrze, że mamy Polski klub w tych rozgrywkach! :brawo: Trzeba teraz czekać na przeciwników i kibicować. :good:

Opublikowano

No to tera ciekawe kogo wydymają żeby przejść do 1/8 :decayed::naughty:

Opublikowano

kolejny na liście jest widzew

Opublikowano

włoskie media juz spekulują że mecz nie powinien był się odbyć :polew:

ciekawe czy by tak pisali jakby Juve wygrało :naughty:

no niestety.....przegrywać(czyt. odpadać) trzeba umieć :kox:

Opublikowano

włoskie media juz spekulują że mecz nie powinien był się odbyć :polew:

ciekawe czy by tak pisali jakby Juve wygrało :naughty:

no niestety.....przegrywać(czyt. odpadać) trzeba umieć :kox:

:good:
Opublikowano

hamuj sie troche bo ja tak na inter nie pisze tutaj

Popieram :hi:.

Szkoda, że piłka po strzale Del Piero z główki nie trafiła do bramki :confused4:. Gdyby Marchisio trafił czysto w piłke, po podaniu Krasica (najlepszy transferu Juve w ostatnich latach), może by bramka wpadła. W sezonie 2011/2012 Juve pokaże na co go stać :good:. [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:32_________________________________________________Ciekaw jestem co pokaże Kuchenkorz w 1/16... :gwizdanie:

Oj żal dupe ściska widze :) :)

Spoko, Wiśle takie wyniki w najbliższej przyszłości nie groża :)

Co by nie pokazali i tak zrobili zdecydowanie więcej, niż się od Lecha oczekiwało.

Brawo!!

Opublikowano
  • Autor

Ehhh czekam niecierpliwie na czasy kiedy takie wyniki w LE polskich drużyn będą standardem co sezon :gwizdanie:

Czas w końcu na LM :rolleyes:

Oby zaszli jak najdalej :good:

Opublikowano

Ehhh czekam niecierpliwie na czasy kiedy takie wyniki w LE polskich drużyn będą standardem co sezon :gwizdanie:

Czas w końcu na LM :rolleyes:

Oby zaszli jak najdalej :good:

Oby! :kox::good:
Opublikowano

hamuj sie troche bo ja tak na inter nie pisze tutaj

Popieram :hi:.

Szkoda, że piłka po strzale Del Piero z główki nie trafiła do bramki :confused4:. Gdyby Marchisio trafił czysto w piłke, po podaniu Krasica (najlepszy transferu Juve w ostatnich latach), może by bramka wpadła. W sezonie 2011/2012 Juve pokaże na co go stać :good:. [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:32_________________________________________________Ciekaw jestem co pokaże Kuchenkorz w 1/16... :gwizdanie:

Oj żal dupe ściska widze :) :)

Spoko, Wiśle takie wyniki w najbliższej przyszłości nie groża :)

Co by nie pokazali i tak zrobili zdecydowanie więcej, niż się od Lecha oczekiwało.

Brawo!!

Nie ściska...

Dla polskiej piłki to spory krok awansując do 1/16 i to z takiej grupy. Oby jak najdalej Lech zaszedł, tylko szkoda że kosztem Juve.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.