Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Real-Tottenham to bedzie mecz.Ciezko wskazac faworyta.

:bag: :laghing2: :cwaniak1:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zasiada ktoś do meczyku Kolejorz - Jaga? :cool1:

Opublikowano

Zasiada ktoś do meczyku Kolejorz - Jaga? :cool1:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 18:35_________________________________________________mój trzeci mecz dzisiaj :decayed:

Opublikowano

No nie zawiodłem się bo spodziewałem się Twojej odpowiedzi Stan. :gwizdanie: Dwa poprzednie mecze były trochę lepsze, co? :naughty:

Opublikowano

BVB gra z FSV Mainz i wygrywa od 8' :cool1:

Opublikowano

BVB gra z FSV Mainz i wygrywa od 8' :cool1:

No właśnie przełączyłem. :good: Ten meczyk może będzie lepszy od Naszej szmacianki. :wink4:
Opublikowano

No nie zawiodłem się bo spodziewałem się Twojej odpowiedzi Stan. :gwizdanie: Dwa poprzednie mecze były trochę lepsze, co? :naughty:

owszem :decayed:

ale na Lechu mają kartoflisko, a nie murawę

W A-klasie mieliśmy fc**j lepszą płytę :gwizdanie:

Opublikowano

No nie zawiodłem się bo spodziewałem się Twojej odpowiedzi Stan. :gwizdanie: Dwa poprzednie mecze były trochę lepsze, co? :naughty:

owszem :decayed:

ale na Lechu mają kartoflisko, a nie murawę

W A-klasie mieliśmy fc**j lepszą płytę :gwizdanie:

To fakt! Murawa tragedia ale pamiętam mecze z gorszą płytą w Naszej Ekstraklasie. :wallbash:
Opublikowano

Barca wygrała :naughty:

Real też ;(

Według mnie Barca w tej formie którą ma teraz nie jest w stanie ograc Real na SB :gwizdanie:

Ale i tak wygra bo jeszcze 4 tygodnie :kox:

Opublikowano

Według mnie Barca w tej formie którą ma teraz nie jest w stanie ograc Real na SB :gwizdanie:

będzie remis :cool1:
Opublikowano

Zamilcz i LT podliczaj :evil::decayed:

Opublikowano

Zamilcz i LT podliczaj :evil::decayed:

nie mów, że coś udało Ci się trafić :decayed:

Opublikowano

Zamilcz i LT podliczaj :evil::decayed:

nie mów, że coś udało Ci się trafić :decayed:

A w ryj chcesz?? :decayed:

Lussss :kox:

Opublikowano

Zamilcz i LT podliczaj :evil::decayed:

nie mów, że coś udało Ci się trafić :decayed:

A w ryj chcesz?? :decayed:

Lussss :kox:

a chcesz kropka ? :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Chce opony :decayed::wink4:

Opublikowano

Chce opony :decayed::wink4:

jeżeli tylko dostanę przesyłkę od Bediego, od razu zmieniam :)

Opublikowano

no cos ty :gwizdanie:

Opublikowano

Zamilcz i LT podliczaj :evil::decayed:

podliczona ,tylko czeka na wklejenie przez jarko :cool1:

a nastepna kolejka kończy sie dzisiaj wieczorem więc nie ma sensu na razie podliczać :gwizdanie:

i grzeczniej młodzieniaszku :baseball:

Opublikowano

W końcu wygrana Juve :notworthy::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.