Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 848,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będzie Finał Barca - MU 3 1 :kox:

:fool:

chyba 1:3 :kox:

Opublikowano

Będzie Finał Barca - MU 3 1 :kox:

:fool:

chyba 1:3 :kox:

:tongue4: :tongue4:
Opublikowano

:good:

Opublikowano

Będzie Finał Barca - MU 3 1 :kox:

:fool:

chyba 1:3 :kox:

:tongue4:

Opublikowano

W dwumeczu 3 gole dla MU i 3 asysty Giggsa :kox:

Opublikowano

W dwumeczu 3 gole dla MU i 3 asysty Giggsa :kox:

Giggs - ikona piłki... :good: Ciekawy artykuł o nim jest w Footbolu z marca. :wink4: Był jakiś dupny transparent na stadionie skierowny do niego ale nie ogarnąłem bo kątem oka popatrzyłem... :disgust: Widział ktoś coś? :naughty:
Opublikowano

W dwumeczu 3 gole dla MU i 3 asysty Giggsa :kox:

Giggs - ikona piłki... :good: Ciekawy artykuł o nim jest w Footbolu z marca. :wink4: Był jakiś dupny transparent na stadionie skierowny do niego ale nie ogarnąłem bo kątem oka popatrzyłem... :disgust: Widział ktoś coś? :naughty:

niestety nie widziałem, chyba siedziałem na tej samej trybunie co wisiał transparent :rolleyes:

:polew:

Opublikowano

W dwumeczu 3 gole dla MU i 3 asysty Giggsa :kox:

Giggs - ikona piłki... :good: Ciekawy artykuł o nim jest w Footbolu z marca. :wink4: Był jakiś dupny transparent na stadionie skierowny do niego ale nie ogarnąłem bo kątem oka popatrzyłem... :disgust: Widział ktoś coś? :naughty:

niestety nie widziałem, chyba siedziałem na tej samej trybunie co wisiał transparent :rolleyes:

:polew:

:naughty: :naughty: BTW dzięki Stan za fotkę ze stadionu i z rozgrzewki! :decayed: :decayed:
Opublikowano

W dwumeczu 3 gole dla MU i 3 asysty Giggsa :kox:

Giggs - ikona piłki... :good: Ciekawy artykuł o nim jest w Footbolu z marca. :wink4: Był jakiś dupny transparent na stadionie skierowny do niego ale nie ogarnąłem bo kątem oka popatrzyłem... :disgust: Widział ktoś coś? :naughty:

niestety nie widziałem, chyba siedziałem na tej samej trybunie co wisiał transparent :rolleyes:

:polew:

:naughty: :naughty: BTW dzięki Stan za fotkę ze stadionu i z rozgrzewki! :decayed: :decayed:

:polew:

Opublikowano

a jak dzis stawiacie na wyniki dwóch spotkań , ja mysle ze Inter wygra ale nie awansuje a w drugim meczu Real poskromi Totenham jedną bramką

Opublikowano

To który meczyk oglądamy? :cool1:

a jak dzis stawiacie na wyniki dwóch spotkań , ja mysle ze Inter wygra ale nie awansuje a w drugim meczu Real poskromi Totenham jedną bramką

Real chyba wygra w Tot... A Schalke wygra z Interem. :evil:
Opublikowano

jak real?

jest już 0-3 :kox:?[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:56_________________________________________________co ja piszę

chodziło mi 3-0 dla gospodarzy.... :tongue4:

Opublikowano

Ciekawy byłby finał Schalke-Real gdyby Schalke wygrało 1-0 a bramkę strzeliłby RAUL :kox:

Opublikowano

ale babol... :polew: :polew: :polew:

vd_0rADoxvY

Opublikowano

To który meczyk oglądamy? :cool1:

a jak dzis stawiacie na wyniki dwóch spotkań , ja mysle ze Inter wygra ale nie awansuje a w drugim meczu Real poskromi Totenham jedną bramką

Real chyba wygra w Tot... A Schalke wygra z Interem. :evil:

No i miałem racje... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano
Juventus Turyn interesuje się Grzegorzem Sandomierskim! - informuje czwartkowe wydanie "La Gazzetta dello Sport". "Stara Dama" rozgląda się bowiem za młodymi bramkarzami, którzy będą w stanie zastąpić m.in Gianluigiego Buffona.
:naughty:
Opublikowano

Nowe logo PZPN:

Nowe_logo_PZPNu_podobne_5167002.jpg

Opublikowano

Ale sie dziś szykuje dzien:

15:45 Lech - Legia na TVP 2

18:15 Manchester City - Manchester United na Sport 1 (dawny DSF)

22:00 Real - Barcelona na Az TV

Wszystkie kanały niekodowane!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.