Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale sie dziś szykuje dzien:

15:45 Lech - Legia na TVP 2

18:15 Manchester City - Manchester United na Sport 1 (dawny DSF)

22:00 Real - Barcelona na Az TV

Wszystkie kanały niekodowane!

jest DSF na cyfrze? :mysli:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kurde no, nie miałem czasu a fajna LT by była :disgust:

Opublikowano

Dałeś mówiąc krótko d*py :evil:

Spoko jeszcze 3 GD będą :decayed:

Opublikowano

Ale sie dziś szykuje dzien:

15:45 Lech - Legia na TVP 2

18:15 Manchester City - Manchester United na Sport 1 (dawny DSF)

22:00 Real - Barcelona na Az TV

Wszystkie kanały niekodowane!

jest DSF na cyfrze? :mysli:

Jak masz canal+ wykupiony to śpisz spokojny. Jest transmijsa live na CANAL+.

Dawny DSF jest niekodowany i leci z Astry, jak masz dołożony drugi konwerter to możesz oglądać.

Na Hot-Birdzie nie orientuje się czy jest ten kanał.

Opublikowano

ja bede ogladal barce w necie jest pelno stron

Opublikowano

A gdzie ( na jakiej stronie) w necie najlepiej oglądacz meczyki? Macie jakieś sprawdzone?

Opublikowano

Mourinho zabronił koszenia trawy na Santiago Bernabéu: http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=36280

Mam nadzieje, że Barcelona rozpiedzieli Real razy 4 :naughty::kox::decayed::hi:.

A gdzie ( na jakiej stronie) w necie najlepiej oglądacz meczyki? Macie jakieś sprawdzone?

Tu:

http://www.soccer-live.pl/

i tu

http://www.meczyki.pl/

Ja zazwyczaj na tych stronach oglądam mecze :hi:.

Opublikowano

[/url]

Mam nadzieje, że Barcelona rozpiedzieli Real razy 4

nie będę wybredny 0-1 mi wystarczy :gwizdanie:

Opublikowano

Po 1:0 dla Barcelony w każdym meczu z Realem też bedzie :good:.

Opublikowano

A gdzie ( na jakiej stronie) w necie najlepiej oglądacz meczyki? Macie jakieś sprawdzone?

ja ogladam na stronie rojadirecta.es przez program sopcast

Opublikowano

piwko otwarte, dekoder rozgrzany, czas zasiąść przed TV :kox:

obstawiam wygraną Realu :embarrassed:

Opublikowano
:hi: wy chyba żartujecie będzie powtórka z rozrywki tylko BARCA :good: :good:
Opublikowano

:hi: wy chyba żartujecie będzie powtórka z rozrywki tylko BARCA :good: :good:

nie wydaje mi się :wink4:

poza tym, mi to jest obojętne kto wygra :naughty:

Opublikowano
:cool1: jak to obojętne kibicujesz albo jednym lub drugim :kox: :kox:
Opublikowano

BARCA BARCA :drunk:

Opublikowano

:cool1: jak to obojętne kibicujesz albo jednym lub drugim :kox: :kox:

Manchester United i Ruch Chorzów, reszta się nie liczy :kox:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 22:01_________________________________________________no to psssyttt, tyskie :decayed:

Opublikowano

1:0 :gwizdanie:

Opublikowano

1:0 :gwizdanie:

:naughty:

narazie ten mecz średni :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.