Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj w NH meczyk o 20.00 :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawi mnie co pokażą kopacze Franka :kox:

Opublikowano

Ciekawi mnie co pokażą kopacze Franka :kox:

Masakra

Opublikowano

To co zrobił Grosicki... Zamiast pierdzielnąć z pierwszej piłki to robi jakieś zwody pod bramką (po akcji Kuby B.). R. Lewandowski :thumbdown:.

Ładna akcja byłych Wiślaków Kuby Błaszczykowskiego i Pawła Brożka :decayed:. Polska prowadzi z Argentyną B 2:1.

Opublikowano

nie ma jak wygrać z 15-tym składem Argentyny :good::decayed:

Opublikowano

nie ma jak wygrać z 15-tym składem Argentyny :good::decayed:

ta :decayed:

Opublikowano

Prawdziwy sprawdzian dla Polskiej Reprezentacji w Czwartek 9 czerwca Polska zagra z Francją, która wystąpi w najmocniejszym składzie :hi:. Wtedy wszystko się okaże...

Opublikowano

kooorwa Zawisza tylko zremisował a Tychu wygrały 4-0 i ostatnia kolejka zadecyduje o awansie

2.Zawisza 63pkt

3.GKS Tychy 62pkt

:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Ładna akcja byłych Wiślaków Kuby Błaszczykowskiego i Pawła Brożka :decayed:. Polska prowadzi z Argentyną B 2:1.

Szkoda że żaden z nich nie jest Waszym wychowankiem :naughty: :naughty: :naughty:

kooorwa Zawisza tylko zremisował a Tychu wygrały 4-0 i ostatnia kolejka zadecyduje o awansie

2.Zawisza 63pkt

3.GKS Tychy 62pkt

:kwasny:

Zapowiada się ciekawa końcówka :good:

Opublikowano

Ładna akcja byłych Wiślaków Kuby Błaszczykowskiego i Pawła Brożka :decayed:. Polska prowadzi z Argentyną B 2:1.

Szkoda że żaden z nich nie jest Waszym wychowankiem :naughty: :naughty: :naughty:

Ani żaden nie ma matki żydówki :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:jerk::przebiegly:

edyta Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:02

Ku.wa, jak czytam coś takiego to normalnie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/wisla-krakow-nie-ma-stadionu-na-lige-mistrzow,1,4409838,wiadomosc.html

Co za kretyni, jak można takie buble robić... Miasto tonie w długach, ludzie stoją w korkach, nie ma kasy na remonty drug a oni łechtaja kibiców budową stadionów w centrum miasta...

Żeby to jeszcze dobrze zrobili... Powinni jak w Poznaniu wybudować wielki obiekt gdzieś poza centrum a przy błoniach szkółki piłkarskie porobić :gwizdanie:

Egkhm :disgust:

Opublikowano

jak to nie mają stadionu na LM :blink:

a to co to jest :mysli:

miedzywodzie2.jpg

miedzywodzie3.jpg

miedzywodzie4.jpg

lepsze to niż te buble za miliony euro :gwizdanie:

Opublikowano

:jerk::przebiegly:

edyta Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:02

Ku.wa, jak czytam coś takiego to normalnie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/wisla-krakow-nie-ma-stadionu-na-lige-mistrzow,1,4409838,wiadomosc.html

Co za kretyni, jak można takie buble robić... Miasto tonie w długach, ludzie stoją w korkach, nie ma kasy na remonty drug a oni łechtaja kibiców budową stadionów w centrum miasta...

Żeby to jeszcze dobrze zrobili... Powinni jak w Poznaniu wybudować wielki obiekt gdzieś poza centrum a przy błoniach szkółki piłkarskie porobić :gwizdanie:

Egkhm :disgust:

No dokładnie, ostatnio w Polsce zrobiło sie modne przeżreć kase z UE z różnych dotacji lub z budżetu miasta. W dodatku zarządzanie tą kasą u nas jest strasznie kiepskie, właściwie jest marnotrawiona na każdym kroku.

Gdzieś czytałem że z tym oddymianiem na Wiśle może być problem bo sam stadion przez te duże korytarze pod trybunami traktowany jest odnośnie przepisów przeciwpożarowych jako centrum handlowe, galeria.

Powinni teraz projektanta powiesić za jaja.

Opublikowano
  • Autor

Nie projektanta tylko debila który zatrudnił swojego krewnego/znajomego ( bo nie wierzę że wybrali tak poprostu kogoś dobrego ), w dodatku osoba która odpowiada za inwestycję z wielkim hukiem powinna stracić pracę z zakazem 10 lat powrotu do pracy w mieście a nie jak szpec od PKP :gwizdanie:

edyta Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 18:41

W IV lidze też się gra :naughty::cool1:

http://kiks.tv/2011/06/bez-komentarza-Hutnik-krakow-iks-olkusz-na-trybunach/

Opublikowano
:good:

kiedyś spotkamy się w ekstraklasie to w przerwie wyrywania krzesełek i wyrzucania toi toi poza sektor pogadamy :decayed:

jak mnie poznasz ? .... będe mieć niebiesko-czarną kominiarke i tasak z logo Zawiszy :cool1:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Najpierw spotkamy się w I lidze i tam zrobimy porządek...

Później ruszymy na ekstraklasę :naughty:

Opublikowano

Pięciu mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudokibiców zatrzymali pomorscy policjanci.

Mężczyźni działali w gangu mającym na koncie m.in. rozboje oraz przestępstwa gospodarcze i narkotykowe.

jak tak dalej pójdzie to będą puste stadiony :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

Nie ma opcji, Naszego nie da się zamknąć bo to nie jest impreza masowa.

Na meczu nie ma więcej jak 999 osób :naughty:

Opublikowano

kooorwa Zawisza tylko zremisował a Tychu wygrały 4-0 i ostatnia kolejka zadecyduje o awansie

2.Zawisza 63pkt

3.GKS Tychy 62pkt

:kwasny:

Byyyyył, bęęęęędzieeeeee, jeeeeeeestttt!

Tyski GKS!

:decayed: :decayed:

A na poważnie, najlepiej by było gdyby zarówno Zawisza jak i Tyszanie weszli do I ligi.

Apropos stadionu Wisły... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.